Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el a Páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a Páromnak hogy már nem szeretem és megcsaltam?

Figyelt kérdés

A Párommal több mint 2 éve vagyunk együtt, de már csak veszekedünk és már csak emberileg szeretem

Közben megismertem egy másik férfit akivel egy hullámhosszon vagyunk és teljesen beleszerettem.

Próbáltam helyrehozni a kapcsolatomat de semmilyen kompromisszum vagy beszélgetés sem a tettek nem segítettek. Végül megcsaltam a Párom, pedig ez az elveim ellen is szól. De belátom gyenge volt a morális tartásom.


Tudom hogy ha most elmondom neki hogy megcsaltam akkor teljesen összetörik. Pláne hogy most igazán mély ponton van az élete.

Már csak barátilag tekintünk egymásra de egyikünk sem kész kimondani a kapcsolat végét.


Örlődök hogy most mondjam e el neki hogy megcsaltam vagy később mikor már egyenesben lesz az élete.?

Jelenleg az egyetlen ember vagyok az életében akire számíthat és nem akarom hogy most, mikor a legrosszabb időszakát éli teljesen padlóra kerüljön, mert tudom hogy abból nem rudna kimászni. Ellenben mindenképp meg akarom neki mondani a megcsalást mert ezt tartom helyesnek.


Mit tegyek?



2016. okt. 5. 08:08
1 2
 1/20 anonim válasza:
13%
Nem vagy gyenge, az összes nő ilyen :). Mondjátok, hogy soha nem csalnátok meg senkit, aztán mégis megteszitek.
2016. okt. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát igazából tök mindegy mikor mondod el neki mert valószínűleg így is úgy is padlóra teszi..de ha tényleg csak barátként tekint rád akkor nem hiszem hogy érdekelni fogja..lehet már tud rolla vagy érzi. Mond el neki a teljes igazságot..és máskor dobd a párod mielőtt megcsalod. Így elkerülheted az ilyen helyzeteket. Minden esetre, te légy ott neki mint barát akire számíthat.
2016. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Azt mondjuk kihagytam a sztoriból hogy 19 éves vagyok. Tehát még ilyen téren tapasztalatlan.

Illetve a Párommal már fél éve csak vagyunk egymás mellett. De szinte semmi közünk egymáshoz. Valószínűleg már egy ideje véget ért a "nagy szerelem" de eddig egyikünk sem tudta kimondani a végét.

Szinte már lezárt dolog de nem tudjuk elengedni a másikat.

2016. okt. 5. 08:21
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

A megcsalás elmondásával csak a magad lelkiismeretén könnyítesz, ha belegondolsz ez egy elég önző gondolkodás hiszen igazából csak neked lesz jobb, ha elmondod, neki ettől csak rosszabb lesz és felesleges fájdalmat okozol neki- nem tud rajta már változtatni, és közben még megalázva is érzi magát. Jah, tök helyes ezt elmondani neki, tényleg.


Szerintem ha már így vacillálsz rajta, akkor főleg ne mondd el, inkább csak szakíts rendesen, mondd el, hogy már a kapcsolatotoknak nincs értelme szerinted, hogy fenntarthatatlannak érzed, és mint barátja, továbbra is mellette állnál, de érzelmileg nem szeretnéd se őt se magadat béklyóba kötni ezzel az ál-kapcsolattal. 2 év még nem olyan hosszú idő, ezt tovább húzni-halasztani csak nektek lesz rossz.


Persze, le leszek pontozva, de ha már valaki képes volt a párja háta mögött félremenni, akkor igenis éljen együtt a szégyennel és saját maga könnyítsen a lelkiismerete súlyán, ne terhelje a láthatóan egyébként is nehéz élethelyzetben levő embertársát azzal, hogy csak úgy hozzávágja, és "én helyesen cselekedtem, őszinte voltam" felkiáltással nagy büszkén, boldogan és elégedetten elsétál.


Miután már szakítottatok, mindent lerendeztetek, ő is helyrehozta az életét, akkor esetleg elmondhatod neki (ha magától nem jön rá és nem kérdezi meg), de szerintem most felesleges lenne. Inkább csak szakíts, azzal teszed a legnagyobb szívességet neki.

2016. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Jobb, ha elmondod őszintén mi volt, mintha hitegeted, hogy még számíthat rád más téren is. Nem a te hibád, hogy a padlón van, nem a te kötelességed felsegíteni. Túl fogja élni, rosszabb is lesz még. Sok boldogságot az új kapcsolatban.
2016. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

Teljesen felesleges elmondani hogy megcsaltad, total irrelevans a kimenetel szempontjabol, csak hagyd el es ne vedd el a tobbi nobe vetett bizalmat.

Ilyesmit akkor mondunk el ha meg akarunk valamit az illetotol, nem akkor amikor mar tokmindegy, mert ugysem szeretnel vele lenni:-))


Ha zavar h megcsaltad akkor beszeled meg magaddal, a barataiddal, de attol, h elmondod neki a teny maga nem valtozik, es ettol nem leszel a szemeben (sem) jobb ember. Az egyik valaszolo irta, hogy igen, ez az a dolog amit az ember sulyos keresztkent hordoz hosszu idokon at es ne hasznald ot arra h konnyits a lelkiismereteden.


Eleg trauma lesz neki a szakitas, felesleges fokozni. Ne akkor akarj oszinte lenni miutan megcsaltad, hanem ezt mielott megcsaltad azelott kellett volna.

2016. okt. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

"Nem vagy gyenge, az összes nő ilyen :). Mondjátok, hogy soha nem csalnátok meg senkit, aztán mégis megteszitek."


Jajj mert a férfiak nem ugyanezt csinálják?????! Ugy vagy hulye 1#, ahogy megszulettel!

2016. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem értek azokkal akik szerint felesleges elmondani. 2 évig együtt voltál vele, ennyi őszinteséget megérdemel. Eleve nem is értem, aki szerint ezt ne mondja el az ember az hogyan áll egy kapcsolathoz. Az őszinteség az alapja az egésznek, mindent el kell mondani. Előtte alatta és utána is.
2016. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ne mondd el, zárjátok le a kapcsolatot, menjen mindenki a maga útján, így is úgy is ez lenne a vége. Az meg hogy megcsaltad már nem oszt nem szoroz, és amiről az ember nem tud, az nem fáj...
2016. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 icu75 ***** válasza:
51%
Szerintem ha nem "tökhülye" úgyis tudni fogja hogy a megcsalás visz rá hogy bontsd a kapcsolatot. Ha nem csaltad volna meg még ülnél a "langyos vízben" .
2016. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!