Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el a Páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a Páromnak hogy már nem szeretem és megcsaltam?

Figyelt kérdés

A Párommal több mint 2 éve vagyunk együtt, de már csak veszekedünk és már csak emberileg szeretem

Közben megismertem egy másik férfit akivel egy hullámhosszon vagyunk és teljesen beleszerettem.

Próbáltam helyrehozni a kapcsolatomat de semmilyen kompromisszum vagy beszélgetés sem a tettek nem segítettek. Végül megcsaltam a Párom, pedig ez az elveim ellen is szól. De belátom gyenge volt a morális tartásom.


Tudom hogy ha most elmondom neki hogy megcsaltam akkor teljesen összetörik. Pláne hogy most igazán mély ponton van az élete.

Már csak barátilag tekintünk egymásra de egyikünk sem kész kimondani a kapcsolat végét.


Örlődök hogy most mondjam e el neki hogy megcsaltam vagy később mikor már egyenesben lesz az élete.?

Jelenleg az egyetlen ember vagyok az életében akire számíthat és nem akarom hogy most, mikor a legrosszabb időszakát éli teljesen padlóra kerüljön, mert tudom hogy abból nem rudna kimászni. Ellenben mindenképp meg akarom neki mondani a megcsalást mert ezt tartom helyesnek.


Mit tegyek?



2016. okt. 5. 08:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

"Hogyan mondjam el a Páromnak hogy már nem szeretem és megcsaltam?"


Így. :D rövid, tömör egyszerű.

2016. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Bár nem értek veled egyet dolgokban, választanod kell.Ha tényleg azzal akarsz lenni akit szeretsz akkor otthagyod.Van egy olyan része hogy elmondod neki a megcsalást de ígyis összetöröd és vár elmondod neki, ettől még szomorú hogy a háta mögött tetted meg (a 19 év nem lehet kifogás).Ha csak egymás mellett vagytok akkor el kell engednetek egymást.Lehet higy megmaradsz neki mint barátja de gondolj bele abba hogy hogyan amikot megcsaltad a háta mögött.Nehéz az ilyen után barátként tekinteni az emberre illetve a bizalom is elszáll ilyenkor.A gödröt amiben vagy, te éstad és el kell döntened hogy melyik oldalon mászol ki.
2016. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

1 évet örlődtem, hogy hogyan szakítsak a pasimmal, akinek mélyponton volt az élete. Sok dolgot ő cseszett el, másokat készen kapott, de egy dolgot tudok mondani: szakíts vele.

Nem vagy felelős a másikért, lehet sosem lesz jobb helyzetben, jobb érzelmi állapotban. Az én pasimnak kellett az a pofon az élettől, h én is otthagytam. Utána tudta összekaparni magát. Nem azonnal. Fél év alatt.

A megcsalást elmondani szerintem felesleges, mert azzal csak a saját kis lelkeden akarsz könnyíteni. Mondd el, h mást szeretsz és kész. Belerúgni még1x a földön fekvőbe nem kell.

2016. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mi ez a hülyeség, hogy ne mondja el??? Jesszusom, rohadt megbízható emberek lehettek ti is. pont hogy inkább azzal menti a saját lelkét az ember ha nem mondja el... és ez elég undorító és gyáva dolog. nem utolsó sorban a srác is sokkal könnyebben tenné túl magát, ha tudná az igazságot, mert legalább tudna haragudni. ha meglépi valaki azt hogy megcsalja a párját, akkor legyen is benne annyi hogy vállalja érte a következményeket!
2016. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mondja el ha megbanta es szeretne megmenteni a kapcsot,de minek rugjon bele a foldon fekvobe meg utoljara?


Ugyis meglatja majd oket egyutt,ra fog jonni h a masik tenyleg tovabblepett,de azt minek tudnia aminek a vegkimenetel szempontjabol semmi jelentosege?


Elmondod h mar nem szereted es vege.


Azert a vallad ne veregesd meg azert, amit tettel.

2016. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%
Ezerszer jobb elmondani az igazat, mint hazudni akár kegyelemből akár mások okból. Ha úgyis kiderül, akkor miért nem jobb ha az illetőtől magától hallja? Legalább valamennyit mentene az ember a becsületéből, és a másikat is megtisztelné azzal hogy őszinte volt. Ne magyarázd már be nekem, hogy az helyes, hogy elhallgatunk dolgokat párunk elől? Megtette, akkor vallja is be! Vagy te ezt csinálod? felkefélsz és nem vallod be mert így úgy érezheted meg sem történt? Majd mindezt rá fogod arra hogy azért nem mondod el mert nem akarsz belerúgni a másikba? Szép módja az önnyugatatásának és a felelsség háritásnak. Gyáva, jellemetlen emberre vall, ez az álszenteskedés. Akkor amikor megcsalta nem érdekelte hogy mit érez a másik, most amikor meg be kéne vallani, akkor hirtelen "jajj de nem akarom megbántani" Hányok az ilyen emberektől.
2016. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ne, ne mondd el parodnak. Neked mivel mar van masik, igy neked konnyu, de a megcsalt fiunak meg nehezebb lenne az egesz. Hiszen most is nagyon nehez lehet neki, hiszen mint irod csak te vagy neki.
2016. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Már csak barátilag tekintünk egymásra de egyikünk sem kész kimondani a kapcsolat végét."

Ez ellentétes.

Beszéld meg vele a helyzetet és legyen vége. Megcsalást felesleges elmondani, mert a, csak oktalan rontás, és b, csak hivatalosan megcsalás, míg valójában, már régen nem is vagytok együtt.

2016. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#16 mondj egy cimet, kuldok neked hanyos zacskot.

Remek emberismero lehetsz, ha igy kiismertel 4 sorom alapjan.


Sosem csaltam,en el sem jutnek idáig, de azt tudom, h aki bevallja a megcsalas tenyet ilyen esetben, az valojaban nem megtiszteli a parjat az oszinteseggel, hanem a sajat lelken akar konnyiteni.


HA igy is, ugy is szet fognak menni, akkor a parjanak ez egy utolso dofes lesz, ergo nem segit vele. Lehet h joga van megtudni az igazat, de nem biztos h jelen esetben a szr passzan segit vele a kerdezo, ha meg ezt is az orrara koti.


Mas lenne a velemenyem, ha a kapcsolatot rendezni szeretne es tiszta lappal inditani, ez esetben alap, h elismeri h hibazott, de most nem ez a szitu.


Es bar ellenkezo a velemenyem a tieddel, en legalabb kulturaltan adtam elo.

2016. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
71%
Én nem mondtam el neki! Csak annyit, hogy már nem szeretem és szeretném befejezni vele. Nem akartam se megbántani, se leépíteni a bizalmát a nők iránt. Ha tényleg le akarod zárni a dolgot, bőven elég indok az, hogy már nem szereted. Pont.
2016. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!