Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalás ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás ez?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt voltunk május óta.

Nem feküdtünk le, de volt rá lehetőség, de nem tettük meg, mert a lelkemre beszélt, hogy még várjunk. Nem akarta tisztán. Fura volt neki. Több érzelmet akart részemről. stb. Vártam. Beleszerettem még jobban. Megbíztam benne egyre jobban és jobban.

Szeptemberben azt mondta szakítsunk, de még bármi lehet.

Úgy gondoltam várok, hogy mi lesz az eljövendő hónapokban.

Októberben megtudtam, hogy lefeküdt egy férfival, akivel semmi érzelem nem köti össze, nem szereti stb.

Ilyen árulást még sosem éreztem. Már nem voltunk együtt és mégis ő is sírt, amikor elmondta nekem.

Én egy az egyben megcsalásnak veszem. Pedig tudom, hogy elvileg már nem voltunk együtt. Pedig érzelmileg kötődöm hozzá és ő is hozzám.

Talán csak le akartam írni a bánatomat... már ez is jól esik, de azért írjatok. Mit gondoltok.



2016. nov. 30. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
96%

Hát nagyon sajnállak, tényleg árulás. Akihez érzelmileg kötődik, azzal "vár", utána lefekszik az első jöttmenttel?

Én a helyedben nem foglalkoznék vele többet, mert ez rányomja a bélyegét, ha folytatnátok a kapcsolatot...

2016. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
93%

Hmm... "hivatalosan" nem számít megcsalásnak, mert ugye nem voltatok együtt... És igazából ő nem feltétlen tudhatta, hogy te vársz még, hogy mi fog kisülni az ügyből.

De nem értem a lányt. Semmi értelme a viselkedésének. Mert amúgy.. mi volt eza kijelentés, hogy a szeptemberi szakításnál, hogy "bármi lehet még?" ...


Mindenféleképpen nagyon övön aluli és értelmetlen ütés.

De ha nagyon őszinte akarok lenni... ez a lány szót se érdemel.

2016. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha nem is megcsalás de gáz a dolog,h lehet ,h valaki hónapokig együtt van valakivel (gondolom nem időtöltés céljából)és azzal nem fekszik le ,de egy idegennel meg igen. Kíváncsi lennék mi erre a válasza.Amúgy ne pazarold rá az időd ,felesleges.

N

2016. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
41%

Az én nézeteim szerint, a megcsalás, nem egy nagy dolog.

Viszont, amit a lány csinált, az, a megcsalásnál sokkal vadabb. Számomra, innentől egy teljesen idegen, érdektelen személy lenne.

2016. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
92%
A sírása sem volt őszinte. Hanyagold ezt a lányt!
2016. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

Nos...

Köszönöm szépen a megerősítéseket.

Ezekkel a tanácsokkal talán könnyebb lesz elengednem.

Mégis annyira értékesnek tartom őt. Csak tévelyeg az úton és nem tudja mit csinál. Még mindig így fogom fel, pedig ha kívülről látnám, akkor biztos azt gondolnám, hogy egy buta liba, aki semmit sem ér. De sajnos nem ezt gondolom. Szomorú. Ha most visszajönne én hülye még vissza is fogadnám.

Valószínűleg azért írtam ide ezt ki, mert nagyon gyorsak itt a reakciók, hogy "hagyd ott... csak játszik veled a buta liba" stb.

Kell a megerősítés.

A barátaimnak már nem beszélek róla, mert régen volt. Már hallottam a véleményüket. Kifelé igyekszem lezárni, de még gondolkodom az egészen... Köszönöm a válaszokat.

És aki azt gondolja, hogy hagyjam a viharba az egészet az írjon bátran... Szükségem van a megerősítésre.

2016. nov. 30. 14:14
 7/64 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy nem megcsalás, de a jelleméről sokat elárul. Valőszínüleg hozzád nem vonzódott "annyira" hogy lefeküdjön veled, talán abban reménykedett hogy idővel majd kialakul a vonzalma irántad. Ez a több érzelmet akarok részedről duma, meg ott megdőlt hogy gyakorlatilag a szakítás után rögtön lefeküdt vki mással érzelmek nélkül. A lány csak egy hibát követett el: mégpedig azt hogy elhitette veled, hogy még van esélyed nála. Lehet hogy tényleg érez irántad vmit, de szerintem itt az a bökkenő hogy vmiért nem tud/akar hozzád úgy vonzódni ahogyan szeretne. Mégcsak szakítanod sem kell, mert eleve nem voltatok együtt. Ne az érzelmeidre, ha nem az ESZEDRE hallgass!
2016. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a lánnyal mi újság azóta?
2016. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük. A gyűlöletemet kezeltem gondolati síkon, hogy ő sem tökéletes még ha azt hittem is. A szeretetemet nem tudtam kiiktatni iránta. Ha a közelemben van, akkor a pulzusom és a vérnyomásom az egekben, de az arcomon nem látszik.

November eleje óta nem beszéltük mélyebb dolgokról. Köszönünk. Szerintem azzal a férfival most együtt van azóta. Talán vele marad évekig nem tudom. Úgy tűnik valami miatt olyan hapsikra bukik, akik szellemileg nem állnak az ő szintjén viszont 10-15 évvel idősebbek azért nála.

Azért tovább kell lépnem azt látom, és ezért is próbálok ki minden módszert ehhez. Például, hogy kiírom ide. Talán segít a sok idegen random tanácsa és véleménye, akik csak kb 3%-át ismerik a történetnek, ami az én szűrőmön megy amúgy keresztül, mert én írtam a kérdést. Fura, hogy egyáltalán miért adok a véleményetekre. De ez van.

2016. nov. 30. 14:36
 10/64 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!