Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalás ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás ez?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt voltunk május óta.

Nem feküdtünk le, de volt rá lehetőség, de nem tettük meg, mert a lelkemre beszélt, hogy még várjunk. Nem akarta tisztán. Fura volt neki. Több érzelmet akart részemről. stb. Vártam. Beleszerettem még jobban. Megbíztam benne egyre jobban és jobban.

Szeptemberben azt mondta szakítsunk, de még bármi lehet.

Úgy gondoltam várok, hogy mi lesz az eljövendő hónapokban.

Októberben megtudtam, hogy lefeküdt egy férfival, akivel semmi érzelem nem köti össze, nem szereti stb.

Ilyen árulást még sosem éreztem. Már nem voltunk együtt és mégis ő is sírt, amikor elmondta nekem.

Én egy az egyben megcsalásnak veszem. Pedig tudom, hogy elvileg már nem voltunk együtt. Pedig érzelmileg kötődöm hozzá és ő is hozzám.

Talán csak le akartam írni a bánatomat... már ez is jól esik, de azért írjatok. Mit gondoltok.



2016. nov. 30. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Mizu azóta kérdező? Remélem ez a lány már az "igazi". :)
2021. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Nézd ,ez a lány játszotta neked az elérhetetlent, akiért küzdeni kell. Aki nem olyan, hogy csak úgy odadobja magát. Ez a műsor neked szólt kisfiú! Aztán jött egy férfi aki csak ránézett és az elérhetetlen hercegnőről rögtön lekerült a bugyi. Durván beszivatottt téged, ha van egy csöpp önérzeted nem foglalkozol vele.
2021. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:

#61


Igen ő tényleg az "igazi".


Azóta is együtt vagyunk. Már 8 hónapja. Eddigi leghosszabb kapcsolatom.

Teljesen jól megvagyunk.

Persze nem "tökéletes" a dolog, mert pár hónap után volt, hogy vita/veszekedés volt, de mindig hajtott mindkettőnket, hogy nem akarunk szakítani, és megoldottuk.

Eddig a kapcsolatunk (és mi) erősebb volt, mint a konfliktusok, amikor jöttek.


Szóval kiálltuk a próbákat, majd még kiderül, hogy hogyan lesz tovább. De igen szerintem az igazi a lány.


Lassan 4 és fél év telt el azóta, hogy ez romba döntötte az életem. Akkor kibuktam az egyetemről, amikor ez mardosott. Képtelen voltam bejárni órákra és tanulni se tudtam. Megbuktam szinte minden tárgyból. Passzíváltam. Elköltöztem a városból, dolgoztam inkább.


Túl sok idő volt begyógyítani a sebeimet, amiket elszenvedtem akkor. Most már kezd összeállni a dolog. És ez a lány, aki mellettem van, motivál és támogat az egyetemel. Én egy Link lusta srác vagyok, akinek a nehezére esik a tanulás. Nem nagyon megy a rendszer kialakítás stb. Ez a lány viszont valahogy rávesz arra, hogy normálisan tanuljak. Szeretnék olyan pasija lenni, amilyen pasit tényleg megérdemel. Nem pedig egy lecsúszott egyetemről kibukott, alkalmi munkákból megélő, önbizalom hiányos, elhízott, igénytelen majom. :)


#62

Igen. Talán igazad van. Akkor még képes voltam tökéletesnek látni egy-egy adott embert. Ez volt az a hiba, amit elkövettem. Tökéletesnek láttam őt, ezért megtettem szinte bármit. Hiába történt akármi, én nem vettem észre, hogy nem tökéletes a lány. Ő hozzá igazítottam a világ képemet.

És amikor egyszer csak valami olyat tett, ami már végképp nem fért bele a világképembe (lefeküdt egy 37 éves férfival, akit mellesleg egy tahó parasztnak tartott ő maga), akkor az már elég nagy saller volt, hogy rájöjjek: Ő nem is tökéletes. Ekkor viszont összeomlott a világképem, amit az ő "tökéletességére" alapoztam.

Amit most leírtam, ne úgy gondold el, hogy én ezt tudatosan és logikusan végig gondolva csináltam. Ez mind tudatalatt és érzelmi síkon ment végbe. Most így visszagondolva már értem mi történt. Akkor csak éreztem. A végtelen dühöt és fájdalmat éreztem az árulás felett, amit éltem.

Mára talán feldolgoztam.


És most már tudom, hogy nem szabad tökéletesnek hinni senkit. Mert ezen a ponton szúrtam el. Tökéletesnek hittem őt. Hát messze nem volt az :) :D


És persze sok minden más is történt velem a 4 év alatt, ami miatt fejlődtem és talán "felnőttem". De még úgy érzem van hova fejlődni a felnövésben. Egyelőre gyerek vagyok. De dolgozom azon, hogy felnőtt legyek végre.


#24F

2021. máj. 22. 13:38
 64/64 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy tévedek, de ennek rossz vége lesz.
2021. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!