Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalás ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás ez?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt voltunk május óta.

Nem feküdtünk le, de volt rá lehetőség, de nem tettük meg, mert a lelkemre beszélt, hogy még várjunk. Nem akarta tisztán. Fura volt neki. Több érzelmet akart részemről. stb. Vártam. Beleszerettem még jobban. Megbíztam benne egyre jobban és jobban.

Szeptemberben azt mondta szakítsunk, de még bármi lehet.

Úgy gondoltam várok, hogy mi lesz az eljövendő hónapokban.

Októberben megtudtam, hogy lefeküdt egy férfival, akivel semmi érzelem nem köti össze, nem szereti stb.

Ilyen árulást még sosem éreztem. Már nem voltunk együtt és mégis ő is sírt, amikor elmondta nekem.

Én egy az egyben megcsalásnak veszem. Pedig tudom, hogy elvileg már nem voltunk együtt. Pedig érzelmileg kötődöm hozzá és ő is hozzám.

Talán csak le akartam írni a bánatomat... már ez is jól esik, de azért írjatok. Mit gondoltok.



2016. nov. 30. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
94%

"Szeptemberben azt mondta szakítsunk, de még bármi lehet."

Ez a "játssza a p##icsáját" tipikus esete. Ha egy nő IGAZÁN akar egy férfit és IGAZÁN együtt akar vele lenni akkor ilyet nem tesz. Ha egy nő akar téged, eszébe nem jut kiejteni a száján a szakítást, hanem érezteti veled hogy akar téged. (Már amennyiben te is biztosítod őt erről a magad részéről.)Hidd el az a hölgy aki szerelmes beléd az veled akar lenni. Mármint azokról a hölgyekről beszélek akik normálisak, tisztában vannak azzal hogy mit akarnak és nem érzelmi nyomorék hülye pi##csák akik játsszák az eszüket meg hülyítenek egy szerelmes férfit, nem mellékesen megdugatják magukat valaki mással, de azért legyen köztünk valami? Most komolyan szerinted ő alkalmas bármilyen hosszú távú kapcsolatra? Ne akard megmenteni, se védeni. A lelked neked se egy bokor ahová oda lehet járni szarni. Neki nem számít az hogy te mit vagy hogy érzel, különben nem b##aszatta volna meg magát, vagy tévedek? Elhiszem hogy sz##ar, főleg ha szerelmes vagy belé, dehát a pofára esés az élet velejárója. Szereztél egy heget, és némi rálátást a nőkre hogy kit kerüljél.

2017. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 kolosszus22 ***** válasza:
95%
Furcsa szituáció az biztos, szíved még oda húzna hozzá, de az eszedre hallgass most! Valami nagyon nem stimmel ennek a csajnak az észjárásával, szerintem nagyon megszívnád vele, kiszámíthatatlan és éretlen, és azt hiszem nem is őszinte veled. Veled nem akart lefeküdni, húzta az agyad. Aztán meg összefekszik valami jöttmentel. Valami van itt a háttérben, ha más nem, neki te inkább lelki segélyszolgálat vagy és nem potenciális partner, mint férfire lehet nem bukik rád, legalábbis nekem ez jön le ebből.
2017. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vagy azóta?

Azt én is szeretném megemlíteni, hogy gyönyörű lelkivilágod van, nagyon érett vagy a korodhoz képest. Ez a lány nem tudja, mekkora kincset dobott el magától.

2017. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%
Én is árulásnak érezném. Nagyon sajnálom. Ha jót akarsz magadnak akkor ne tartsd vele a kapcsolatot, lépj túl ezen, itt már nem vár boldogság, csak majd vki mással!
2017. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:
Hát, már úgy randizgatok, de nincs semmi különös. Már januárban egész jó volt. Most már pláne okés a helyzet :)
2017. febr. 21. 21:17
 36/64 anonim ***** válasza:
33-as saját magad voltál,mi? :))
2017. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:

? :'D


Mármint Te arra gondolsz, hogy én regisztráltam egy másik felhasználóval, hogy leírhassam sajátmagamnak, hogy szép a lelkivilágom? :D


Hát nem :D Csak egyetlen egy gyakorikérdések felhasználóm van. Úgy tűnik le vagyok maradva a korral :D


De a feltételezés tetszik. Viszont nincs szükségem arra, hogy saját magamat dicsérjem, hogy szép a lelkivilágom :) Így is megírjátok, aminek örülök :P :D


Nem én írtam saját magamnak :) Nem is látom értelmét, hogy miért lenne jó, ennél őszintébb vagyok magamhoz, hogy ilyenekhez folyamodjak IDEGENEK előtt :D


De az ötlet tényleg tetszik :)

2017. febr. 22. 23:58
 38/64 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Nem a kérdező volt :)) még én is meglepődtem a feltételezéstől :D
2017. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:
Most beléptem a másik felhasználómba, és megerősítettem a kommentemet, amit kérdező oldalról írtam :'D
2017. febr. 23. 11:45
 40/64 anonim ***** válasza:
100%

Cuki vagy:))

Szurkolok Neked, hogy mielőbb megtaláld azt, aki hasonlóan tudja viszonozni az érzéseid. :)

Szerintem jobban jártál így - ez a lány nem becsült meg kellően, és később még nagyobb fájdalmat okozott volna.

2017. márc. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!