Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalás ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás ez?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt voltunk május óta.

Nem feküdtünk le, de volt rá lehetőség, de nem tettük meg, mert a lelkemre beszélt, hogy még várjunk. Nem akarta tisztán. Fura volt neki. Több érzelmet akart részemről. stb. Vártam. Beleszerettem még jobban. Megbíztam benne egyre jobban és jobban.

Szeptemberben azt mondta szakítsunk, de még bármi lehet.

Úgy gondoltam várok, hogy mi lesz az eljövendő hónapokban.

Októberben megtudtam, hogy lefeküdt egy férfival, akivel semmi érzelem nem köti össze, nem szereti stb.

Ilyen árulást még sosem éreztem. Már nem voltunk együtt és mégis ő is sírt, amikor elmondta nekem.

Én egy az egyben megcsalásnak veszem. Pedig tudom, hogy elvileg már nem voltunk együtt. Pedig érzelmileg kötődöm hozzá és ő is hozzám.

Talán csak le akartam írni a bánatomat... már ez is jól esik, de azért írjatok. Mit gondoltok.



2016. nov. 30. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
41%
Láthatjátok, hogy a mai húspiaci/feminista társadalom női mennyire semmibe veszi az olyan férfiakat, akik őszinték, türelmesek és figyelmesek a nőkkel. Nem akarta egyből megkapni a nőt, mindhiába, ezt kapta. Borzasztóan sajnállak, kérdező, a lánynak pedig azt hiszem, fel kellene nőnie, mert nagyon sok hibát fog még elkövetni így.
2016. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok.

A leányzó decemberben lesz 20.

Igazából szerintem elég egyedi a történetünk, és minél több adatot adok meg annál jobban szűkül a kör Magyarország területén. Kezdek tartani attól hátha valami ismerősöm rátalál erre a kérdésre, és felismeri a történetet... De most már mindegy. Ez van.

Utolsónak írom, hogy szerintem nem érdemes általánosítani ebből az egy történetből. Hiába... Az emberek nem tökéletesek. El tudtam fogadni, hogy ez történt. De nagyon fáj, hogy nem velem van, mert... mert nagyon szeretném, hogy velem legyen.

2016. nov. 30. 19:26
 13/64 anonim ***** válasza:
73%

Hát haver..ez igazán genya húzás volt tőle, ennek fényében örülj ,hogy megszabadultál tőle még ha fáj is most.

Mentséget ne keress meg értelmet sem a dologban, nők..

2016. dec. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom őszintén, "jobbulást"! Nekem is húzza az agyam egy ilyen csaj és kitudja mikor jön össze ő is egy taplóval...
2016. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
100%
#14 ja még annyi, h köszi hogy leírtad, én is másképpen fogok hozzá állni a dolgomhoz. Nem érdemes ápolgatni a nő lelkét és megértően várakozni, mert ez lesz... Egyszer csak jönni fog valaki a csajnál amire elveszti az eszét és minden addigi elméletét, félelmét felrúgja egy másodperc alatt és örül hogy lefeküdhet a sráccal az első randi után... szánalmasak az ilyen nők...
2016. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
28%
Használd ki a ribit!
2016. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
18%
Mondd azt ,hogy megbocsájtottál neki és használd ki!
2016. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:

Mih?!


Dehogyis. Sosem tudnám megtenni ezt.

Amúgy is minek bosszút állni? Nem lesz jobb senkinek.

Már a haragomat is elengedtem. Csak nagyon fáj, ennyi. Nem érzek bosszúvágyat. Értelmetlen.

2016. dec. 3. 13:56
 19/64 anonim ***** válasza:
7%

"Dehogyis. Sosem tudnám megtenni ezt."


Ember ,bocs. De hülye vagy. A helyedbe úgy vissza adnám neki... Ha úgy csalt volna meg ,hogy együtt vagyok vele ,még meg is vertem volna a helyedbe. Ne viccelj...

2016. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
85%
Azért sem biznék meg benne mert felmerülne bennem a kérdés ezek utàn hogy mikor jàrtatok nem e volt képben ez a pasi sztem igen csak lelkifurdalàsa lehetett ezért nem feküdt le veled sokàig attol hogy nem kavart màssal attol tarthattàk a kapcsolatot màr akkor mikor jàrtatot csak ügyesen titkolta !Az ilyet még tisztelni sem tudnàm !
2016. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!