Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat. Egy kicsi gyerekünk van és ismét terhes. Elmondjam neki, hátha észhez tér és megváltoznak a dolgok?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 1 éves éves kislányunk, és most ismét terhes a feleségem. Az utóbbi 1-2 évben eltávolodtunk egymástól, és ez a terhességgel kezdődött. Nem tudom, miért változott meg. Hónapról hónapra egyre jobban befordult, nagyon ingerlékeny lett és hiába közeledtem felé már nem volt olyan, mint régen. Gondoltam, ez a szülés után elmúlik, de azóta is ilyen. Már a terhesség alatt megcsaltam sajnos, mert a szexuális életünk egyenlő lett a 0-val és én az ilyesmit nem bírom. Szeretőm van, aki most azt szeretné, hogy hagyjam el a feleségem, és költözzünk össze. A kislányt is vállalná. Én nem akarom ezt tenni, mert szeretem azt a nőt, akit 3 éve megismertem, de ha nem képes változtatni a dolgokon, akkor kénytelen leszek asztalt borítani. Szerintetek elmondjam neki, hogy van szeretőm, hátha változtat magán? 31/f
2017. jan. 23. 17:15
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
94%
Undorító vagy. Remélem, mindkét nő otthagy, és soha többet nem lesz se nő, se család, mert ilyennek nem való. A többit előttem elmondták.
2017. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 kolosszus22 ***** válasza:
18%

Na most akkor tisztázzuk ,mert nem teljesen érthető a dolog. Mindenki azt pöntyögi, hogy terhesség alatt tök normális h nincs szex. Viszont nekem úgy jött le a leírásból, hogy már az első gyerekkel való terhessége óta szar az egész szexuális életetek. aki már egy éves. Kicsit konkretizálhatnád, hogy most akkor pontosan mióta megy ez, milyen a kapcsolatod a feleségeddel és mit mond.

Nem szép dolog a megcsalás, de ezt nagyon meg kellett volna beszélned az asszonnyal, ha azóta ilyen amióta én gondolom, akkor valamilyen szinten megértem a te problémádat is, én sem élnék egy szexmentes házasságban.

2017. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
Az első terhessége alatt volt az, hogy folyamatosan elutasított, nem az elejétől kezdve, de majdnem. Én próbáltam ezt sokszor megbeszélni vele. 8 hónap után (ekkor már egyáltalán nem is éltünk nemi életet) csaltam meg először. Nem a dugáson volt a hangsúly, hanem azon, hogy valaki odafigyelt rám is (munkatársam a hölgy, régóta ismerem). Én tudom, hogy nagy teher egy gyerek ellátása, és beértem volna jóval jóval kevesebb törődéssel, de nem a semmivel, amit a feleségemtől "kaptam". Amúgy azoknak, akik itt nagy okosan ítélkeztek nyugi vissza fog ez ütni majd rátok is egyszer.
2017. jan. 23. 18:37
 14/59 anonim ***** válasza:
99%
Amikor a férjemnek idegösszeroppanása lett és teljesen befordult, a szexuális életünk szinte megszűnt. Nem csaltam meg, kitartottam mellette. Évekig. Kb évente 2-3X volt szex.....de beteg volt. Aztán amikor jobban lett, de a helyzet nem változott, akkor elváltam egy idő után. De sosem csaltam meg.
2017. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
90%

Mi fog visszaütni ránk okostóbi? Felettünk is ítélkezni fognak? Elég nehezen, mert mi nem viselkedünk gerinctelen gennypóc módon.

Tudod, ha egy kapcsolatban probléma van, le kell ülni és megbeszélni. Vagy elválni. Így tesznek az értelmes felnőtt emberek. Nem félrekúŸni, mert jajj brühühü, velem nem törődik szexuálisan a terhes asszonykám..

Hiába mentegeted magad, meg kened rá az egészet, lehet h hibázott, de a s€ggfej még mindig te vagy.

2017. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
99%

Kicsi gyerek van, megint terhes. Ha nem szexel, akkor hogy hoztátok össze?


A kislányt vállalná? :D

Honnan tudod, hogy neked ítélnének egy pici gyereket? El is tudnád látni, vagy lepasszolnád az új " anyunak"?

2017. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
97%

Egy percig nem csodálom, hogy a feleségednek nincs gusztusa hozzád...


Ő vajon mennyi törődést kapott tőled a terhesség alatt? Miközben hónapok óta csalod?

Mégse dugott félre.


Az meg pont a szexuális élet hiányára utal, ha az elmúlt 3 évben vagy terhes, vagy szoptat. Ezt a nincs semmi szex dumát hagyd meg a szeretődnek.


Apropó: azt ugye tudod, hogy jobban jársz, ha mindent bevallasz? Mert a szeretőd nagyon elszánt, be fog a feleségednél buktatni.

Aztán majd válás után visszatérünk, hogy mi maradt a tiéd.

2017. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy akarom a másik gyerekemet is, az maradhat nála, 50-50 ez így fair
2017. jan. 23. 19:26
 19/59 anonim ***** válasza:
93%

Whaat? Hogy tessék? Még nem döntötted el, hogy a másik gyerek az életed része lesz-e?

Szerintem nézz tükörbe és közben köpd magad arcon. Az én apám is ilyen volt és tudod mit? -jobb, hogy elhúzott az életemből. Még apànak is önző vagy istenem.

Legközelebb inkább védekezz, neked nem való gyerek csak egy szerető aki kiszolgálja a farkad meg az egód.


Szegény gyerekek :(

2017. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
96%
szegény asszony..
2017. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!