Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat. Egy kicsi gyerekünk van és ismét terhes. Elmondjam neki, hátha észhez tér és megváltoznak a dolgok?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 1 éves éves kislányunk, és most ismét terhes a feleségem. Az utóbbi 1-2 évben eltávolodtunk egymástól, és ez a terhességgel kezdődött. Nem tudom, miért változott meg. Hónapról hónapra egyre jobban befordult, nagyon ingerlékeny lett és hiába közeledtem felé már nem volt olyan, mint régen. Gondoltam, ez a szülés után elmúlik, de azóta is ilyen. Már a terhesség alatt megcsaltam sajnos, mert a szexuális életünk egyenlő lett a 0-val és én az ilyesmit nem bírom. Szeretőm van, aki most azt szeretné, hogy hagyjam el a feleségem, és költözzünk össze. A kislányt is vállalná. Én nem akarom ezt tenni, mert szeretem azt a nőt, akit 3 éve megismertem, de ha nem képes változtatni a dolgokon, akkor kénytelen leszek asztalt borítani. Szerintetek elmondjam neki, hogy van szeretőm, hátha változtat magán? 31/f
2017. jan. 23. 17:15
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te arab vagy? :D Ha igen akkor bocsika de az elméleted csak otthon működik sziveskedj hazamenni.

Itt nálunk válás után a nőnek is joga van más férfival kapcsolatot létesíteni, pont ahogy a férfinak is joga van új nővel. Üdv a 21. századi Európában :D

2017. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
أنا لست العربية
2017. febr. 3. 12:14
 53/59 anonim ***** válasza:
34%
ولكن نعم.
2017. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
0%
Kellett neked ezt leírni:D hat oldalban estek itt neked, de meg olyanok ős akikben szülés után harangozik a 18 cm:D
2017. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
0%
Kb több mint a fele aki ide írt nemtől függetlenül , ebben a helyzetben ugyan ezt tette volna, főleg manapság, itt meg játszák a szűz Máriát, sőt az kiabál akinek ég a hazá, ÉSZT osztani is azt szokott akinek van mar ebben tapasztalata:) remelem sokan magukra ismertek.
2017. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
انت حمار
2017. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
21%
Kecskepásztor :D
2017. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

Te egy nagyon gyáva önző és sunyi ember vagy. Semmi nem olvasható arról, hogy a gyerekekkel érdemben mi lesz. Rohansz a farkad után, de eszed tényleg semmi. Komolyan azt hiszed, hogy az felment a bűneid alól, hogy a párod nem nyúl hozzád? Áruld már el hogy esett teherbe? Te csak valami szánalmas önigazolasért és picsogni jöttél ide! Öcsém bammeg, te egy jellemtelen undorító féreg vagy.


Válszolva neked. Igen, mond el neki, akkor biztos, hogy mindent felégetsz magad körül. A gyerekeket három éves korukig úgyis az anyjuknak ítélik, ideiglenes elhelyezésre esélyed sincs. A ház a tied? Lehet, még az. Két gyerekre kb 50.000ft gyerektartást fogsz fizetni, az anyjuk elidegeníti majd tőled őket, amit komolyan meg is érdemelsz és a gyerekeid ha szerencsések lesznek, akkor másnak mondhatják azt, hogy apa.


Egy szó, mint száz, ezt beszoptad.

Most jöhetnek az hazug önigazolásaid, amivel itt a közönség előtt majd magadat tüntetheted fel győztesként, de neked annyi...


Lassú és fájdalmas lesz, pont olyan, amilyet érdemelsz.

2017. jún. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
Soha nem hagyná hogy mással éljen de ő fére b...szik. nagyon szégyen akkor minek ejtetted teherbe?! Sajnálom az anyukár. Ilyen ember a kutyának se.... fujjjjj
2023. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!