Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat. Egy kicsi gyerekünk van és ismét terhes. Elmondjam neki, hátha észhez tér és megváltoznak a dolgok?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 1 éves éves kislányunk, és most ismét terhes a feleségem. Az utóbbi 1-2 évben eltávolodtunk egymástól, és ez a terhességgel kezdődött. Nem tudom, miért változott meg. Hónapról hónapra egyre jobban befordult, nagyon ingerlékeny lett és hiába közeledtem felé már nem volt olyan, mint régen. Gondoltam, ez a szülés után elmúlik, de azóta is ilyen. Már a terhesség alatt megcsaltam sajnos, mert a szexuális életünk egyenlő lett a 0-val és én az ilyesmit nem bírom. Szeretőm van, aki most azt szeretné, hogy hagyjam el a feleségem, és költözzünk össze. A kislányt is vállalná. Én nem akarom ezt tenni, mert szeretem azt a nőt, akit 3 éve megismertem, de ha nem képes változtatni a dolgokon, akkor kénytelen leszek asztalt borítani. Szerintetek elmondjam neki, hogy van szeretőm, hátha változtat magán? 31/f
2017. jan. 23. 17:15
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
97%

Az a rossz hírem van, hogy nem választják el a testvéreket. Szóval dupla vagy semmi.

Mindkettő pici: maradnak az anyjuknál.

A bíróság nem fog olyan ítéletet hozni, hogy ők hárman mennek az utcára, te pedig maradsz a házban. Tulajdonjoga nem lesz: de ki se rakhatod. Mivel most kevesebb a jövedelme, elvégre a közös gyerekkel van otthon: a fizetésed fele megy gyerektartásba. Azért ennyi, mert több nem lehet.

Az új asszony biztos ennek is örülni fog, elvégre olyan jól keresel, hogy a fele is sok. ;)

Ráadásul pont tudja, micsoda hűtlen disznó vagy: nem lesz elmászkálás otthonról ellenőrzés nélkül!


Közben a feleséged összeszedi magát, kivirul. Felszed valami pasit, aki a sajátjaként neveli a te két gyereked. Lesz két teljes jövedelem, plusz a gyerektartás, meg az apró.

Szerelmük megpecsételendő lesz egy közös gyerek. Három gyerek után jár az adókedvezmény, a családi. Plusz a CSOK. Új ház építésébe fog a kis család.


Te ez alatt hadakozol a szeretőddel, aki egy gyereket akar, te meg már egyet se. Végül az állandó viták miatt külön mentek.


Miben fogadjunk? Tíz az egyhez állom, hogy pontról pontra be fog jönni minden az utolsó szóig, 5 éven belül. ;)


Ügyes voltál.

2017. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
98%

Hú, nagyon jól összefoglaltad 21-es! :) Ez a pali nagyon nincs képben, hogy itt nem ő fog majd dönteni, hogy kit választ, hanem csak elszenvedője lesz a tettei gyümölcsének...

Nem mondom, hogy az asszony teljesen makulátlan, meg lehet kár volt ilyen hamar gyereke(ke)t vállalni, de hát ezért kell jól meggondolni mit cselekszünk.

2017. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
Álmodozzál. Soha nem hagynám, hogy mással élje le az életét, itt hibádzik az elméleted
2017. jan. 23. 20:28
 24/59 kolosszus22 ***** válasza:
97%

Na jó, ennél az egyik gyerek ide-egyik gyerek oda válasznál világosodtam meg, mert ez annyira abszurd idétlen válasz!

Ez egy polgárpukkasztó kamukérdés! Ne etessétek a trollt!

2017. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
97%
én is remélem, hogy kidob a fenébe... elég nagy paraszt vagy, csak a gyerekeket sajnálom...
2017. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
2%

Én is úgy gondolom hogy nem volt fair ez a feleségeddel szemben.

De, bár nem minden körülményt ismerek, lássátok be, hogy sok kapcsolatban előfordul, hogy mikor gyereket vállalnak a nő már nem nőként viselkedik.. Nem általánosítok! De sok ilyet láttam és ismerek személyesen is. Pl: meghíznak, kevésbé adnak magukra... nem foglalkoznak a párjukkal, cska a gyerek. Persze ezt nem szeretővel kell megoldani, hanem kommunikációval. Ülj le és beszéld meg vele, hogy mitörtént az elmúlt évben, években és hogy te mit érzel, rád hogy hatottak ezek. Az ő állás pontját is hallgasd meg.. nőként is nehéz megélni, hogy a tested változik és egy új élet sarjad benned, ami eddig nem tapasztalt érzéseket vált ki. A szeretődet építsd le, ha még nem késő. Mentsd meg a házasságod, amennyiben ez opció. Várjuk a fejleményeket!

2017. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha te a megcsalásban láttad a probléma megoldását, nem lehet rajtad segíteni.A volt férjem is itt basz...a el.A terhesség az egy más állapot, minden nőnél más átmeneti változással jár.Ez kitarthat a gyermek akár 1-2 éves koráig is.Baj, akkor van, ha még azután is tart, persze újabb terhesség nélkül.A türelmetlenség, a nem megértés, az őszinte kommunikáció teljes hiánya ide vezet.Talán várni kellett volna az újabb terhességgel...

Azt el is hiszem, hogy a szeretőd össze akarna veled költözni.Ha ő gyermektelen, lehet idővel szeretne majd ő is gyereket tőled, és vele is belekerülsz egy ugyanilyen helyzetbe.És kezdődik elölről.Őt is megcsalod majd, mert számodra ez az egyetlen megoldása, hogy a farkad kielégüljön?Gyakorold a türelem és megértés erényét, ha nem megy, ne csinálj újabb gyereket.Látod mivel jár...

2017. jan. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, amit válaszoltál. Nem hagynád, hogy mással éljen? Hogyan? Állandó zaklatással, fenyegetéssel? Ez viszont büntetőjogi eljárást von maga után. Még tavoltartasi végzést is kerhet es csak gyámügyes felügyeletével láthatnád a gyerekeket, ha egyáltalán. Nem értem, mire gondoltál. O azzal jön össze, akivel akar es oda is költöztetheti a házba válás után.

Majd ird meg a fejleményeket.

2017. jan. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
100%
minek vállaltok akkor még egy gyereket?????
2017. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
87%

Elsőként az a kérdés merül fel bennem, hogy ha alapból szar volt a kapcsolat, már az első terhesség alatt és után is gondok voltak, MI A BÜDÖS FRANCÉRT KELLETT MÉG EGY GYEREKET CSINÁLNI?

De most komolyan?


Egyébként a nőknél a terhesség azért rendesen fel tudja borítani a dolgokat. Gyakori, hogy terhesség alatt/után nincs kedvük a szexhez. Persze a nő sem ártatlan, hiszen gondolhatja, hogy a párjának kell az intimitás, ha szexelni nincs is kedve, azért valamilyen módon a kedvedben járhatott volna.

Ezt megtette vagy sem?


Te mennyit segítsz a gyerek körül? Nem nagyon kell csodálkozni, hogyha az egész napos gyerekfelügyelet, szoptatás, rendrakás, főzés mellett a nőnek már nem nagyon van kedve puccba vágni magát és szexi fehérneműben várni a ház urát.

Te tettél bármit is, hogy a feleségednek könnyebb legyen?

2017. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!