Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat. Egy kicsi gyerekünk van és ismét terhes. Elmondjam neki, hátha észhez tér és megváltoznak a dolgok?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 1 éves éves kislányunk, és most ismét terhes a feleségem. Az utóbbi 1-2 évben eltávolodtunk egymástól, és ez a terhességgel kezdődött. Nem tudom, miért változott meg. Hónapról hónapra egyre jobban befordult, nagyon ingerlékeny lett és hiába közeledtem felé már nem volt olyan, mint régen. Gondoltam, ez a szülés után elmúlik, de azóta is ilyen. Már a terhesség alatt megcsaltam sajnos, mert a szexuális életünk egyenlő lett a 0-val és én az ilyesmit nem bírom. Szeretőm van, aki most azt szeretné, hogy hagyjam el a feleségem, és költözzünk össze. A kislányt is vállalná. Én nem akarom ezt tenni, mert szeretem azt a nőt, akit 3 éve megismertem, de ha nem képes változtatni a dolgokon, akkor kénytelen leszek asztalt borítani. Szerintetek elmondjam neki, hogy van szeretőm, hátha változtat magán? 31/f
2017. jan. 23. 17:15
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez az oldal arról szól, hogy megírjuk a szar..os véleményünket.Amennyiben bólogató válaszokat vártál, felesleges volt kérdezned.Egyszerűbb lett volna, ha végiggondolod, neked ez így tökéletes ahogyan gondolkozol, és nem érdeklődsz naivan.A fordított ló esete nem nálam van.A feleséged jól beleválasztott..teljesen érthető, miért is nincs kedve már hozzád.
2017. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
93%
Ha az a tény, hogy szinte mindenki ellentmond neked nem gondolkoztat el, akkor nem értem, miért írtál ki kérdést. Mire számítottál? Te tényleg elhiszed hogy a feleségednek megértőnek kellene lenni és az ő hibája hogy te megcsalod?
2017. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
94%

Na mi van, savanyú a szőlő? Mindenki hülye, csak te vagy a helikopter?

Mire vártál? Majd mindenki elmondja, hogy szegény te, milyen borzalmas a feleséged, és mindenképp borítsd rá az asztalt, hátha észbekap?

Inkább magadra borítsd az asztalt, hátha bevered a fejed, és némileg észheztérsz.....

2017. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%

En vagyok az értetlen....Meg mindig nem értem, hogy te nem hagynád, hogy a párod mással éljen. Ok. De o sem hagyja. Hiszen o is gondolgatja igy. Ugyanolyan jogokkal rendelkező ember... Vagy o szerinted egy alacsonyabb rendű állat? Nem értem.... O egy anya. Akkor téged is egy alacsonyabb rendű faj képviselője szült? Hiszen az anyád is anya...nincs több kérdésem...

Súlyos szemelyisegzavaros ember vagy. Beteg. Jobb, ha elhagyod a párod. Igy van esélye a gyerekeidnek egy egészségesebb életre.

2017. jan. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
Nem alacsonyabb rendű, csak nő. Mások a jogköreink. Ez már évmilliók óta így van, majd ez az emancipációs hóbort is letűnik lassan 2-3 generáció után, amiben most úgy szerettek tobzódni.
2017. jan. 27. 09:21
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
Úristen.:D Van baj rendesen...
2017. jan. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%

Ha képtelen vagy felfogni mi a baj azzal amit tettél akkor nem sok érzelem és értelem szorult beléd.

Ne írj ki kérdést ha nem viseled jól a válaszokat. Ennyi. Gond egy szál se.

De addig ne mondd el a párodnak,hogy nem tudtál uralkodni a farkadon,amíg terhes!

2017. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb a te agyadban mások egy nő meg egy férfi jogkörei. Isten mentse a nőket a fajtádtól.
2017. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%
Ebbű baj lesz more...
2017. jan. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, OK, értem, a nők nem egyenlőek a férfiakkal, mások a jogköreink. Még ha el is fogadom ezt, akkor is, mondd el, hogyha te elhagyod a feleséged egy másik nőért, akkor neked miért nem mindegy, hogy van-emásik férfi az életében. Mondjuk eltelik 10-20 év, te már addigra túl vagy 4-5másik nőn, miért less jobb neked attól, hogy neki bepókhálósodik odalent. Miért nem mindegy? Mi jelentősége less ennek? Miért fontos neked, hogy ő egyedül maradjon? Miért less az neked jobb?

Másik, és erre már végképp kiváncsi vagyok. Amennyiben elhagyod, mesélj, és tényleg örülnék, ha kifejtenéd, milyen módon fogod megakadályozni, hogy mással legyen együtt. Mert azt írtad, nem hagyod. Mert, mit fogsz csinálni?

Jelzem, jössz az emancipációval. Ne haragudj, de még a sötét középkorban sem várta el a társadalom egy elhagyott nőtől, hogy egy életre egyedül maradjon, amennyiben a férje meghalt vagy elhagyta....

2017. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!