Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat. Egy kicsi gyerekünk van és ismét terhes. Elmondjam neki, hátha észhez tér és megváltoznak a dolgok?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 1 éves éves kislányunk, és most ismét terhes a feleségem. Az utóbbi 1-2 évben eltávolodtunk egymástól, és ez a terhességgel kezdődött. Nem tudom, miért változott meg. Hónapról hónapra egyre jobban befordult, nagyon ingerlékeny lett és hiába közeledtem felé már nem volt olyan, mint régen. Gondoltam, ez a szülés után elmúlik, de azóta is ilyen. Már a terhesség alatt megcsaltam sajnos, mert a szexuális életünk egyenlő lett a 0-val és én az ilyesmit nem bírom. Szeretőm van, aki most azt szeretné, hogy hagyjam el a feleségem, és költözzünk össze. A kislányt is vállalná. Én nem akarom ezt tenni, mert szeretem azt a nőt, akit 3 éve megismertem, de ha nem képes változtatni a dolgokon, akkor kénytelen leszek asztalt borítani. Szerintetek elmondjam neki, hogy van szeretőm, hátha változtat magán? 31/f
2017. jan. 23. 17:15
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem engednéd, hogy mással éljen? Te megcsalod és ő nem élhet mással jogosan ha elváltok? Ne nevettess.... Ki a fene vagy te?

Azon kívül képes lennél egy egyéves gyereket elperelni az anyjától és odadobni a szeretődnek? Neked ennyit jelent a gyereked lelkivilága? A kicsit meg majd eldöntöd, kell-e? Kérlek mondd, hogy egy unatkozó tizenéves troll vagy, mert ha egy felnőtt "férfi" így gondolkodik, akkor megérett a világ a végső pusztulásra....

2017. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%

"Bem mondtam, hogy akarom a másik gyerekemet is, az maradhat nála, 50-50 ez így fair"


Jó nagy paraszt lehetsz.

2017. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
ezek szerint ti hagynátok, hogy más férfival éljen a párotok hát gratulálok
2017. jan. 25. 19:57
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
Te más nővel kefélsz, az nem baj? Legyél már reális, ember! Válás után azzal él akivel akar.
2017. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mondd, hogy cask viccelsz, kérlek!

Most benne van a pakliban, hogy el fogod hagyni őt a szeretődért, nem?


Azt írod, nem hagynád, hogy mással éljen..Mesélj már, ha a feleséged úgy dönt, hogy mással akar élni, akkor milyen törvényes lehetőséged van arra, hogy ezt megakadályzod? Tudtommal semi.

Másik kérdés, ha te már mással leszel együtt, akkor mirt fog téged érdekelni, hogy ő kivel van együtt.

Ha nem egy unatkozó troll vagy, aki provokál, akkor menj pszichológushoz a gondolkozásmódod miatt.

Amúgy meg szerintem örülhetnél, ha a feleséged találna új part, a gyerekeid job apát érdemelnének, ő meg egy ép lelkű embert maga mellé.

2017. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%

Megcsaltad míg terhes volt ez megbocsáthatatlan! Amúgy is rossz dolog a megcsalás, de terhesség alatt... ahhoz már pofa kell.

Szerintem mond el neki, hogy megcsaltad!

Nem csak a feleségedet, de a gyerekedet se nézted semmibe, mert tudtad, ha kiderül akkor vége a családotoknak. Nem követett el akkora hibát a feleséged, hogy eldobd a családodat.

Remélem kiderül és keres maga mellé egy normális, szerető pasit, aki elfogadja a gyermekeket is :)

2017. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:
na megint a szőke lovag legendájánál tartunk akivel ellovagolsz a naplementébe mi? kár hogy az élet nem ilyen egyszerű...
2017. jan. 25. 22:59
 38/59 anonim ***** válasza:
100%

És kedves kérdező azt miből gondolod, hogy a jelenlegi szeretőd majd 5év múlva is úgy fog kívánni, mint most? Mi van ha ő is terhes lesz és ugyanez lesz? Mi lesz akkor ha összeköltöztök és kiderül, hogy nem vagytok jók együtt? Akkor visszakönyörgöd magad a jelenlegi feleségedhez.

Lehet, hogy azért fog tönkremenni a kapcsolatod a szeretőddel, mert neki majd lesz az eszében, hogy hoppá, már egy nőt csalt, akkor lehet hogy őt is fogod..

Ilyenek fel sem merülnek benned???

Annyira biztos vagy abban hogy neked ott a kis csitrid, a feleségednek meg úgysem lenne más.. tudos az ilyenek szoktak pofára esni.

Ebbe az egybe biztos lehetsz, hogy a nők többsége nem szeret egyedül lenni, szóval tuti hogy keresni fog más férfit. Aztán reméljük jobbat talál mint te...

2017. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%
Menthetetlen vagy.Az önzőséged, önteltséged mindent visz.Több választ nem érdemelsz.Csináld ahogy akarod.Őszinte kívánságom, remélem egyszer ráb...szol.Talán akkor felébredsz majd.
2017. jan. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
kicsit fordítva ülsz a lovon, te örülj, hogy megírhatod a sz*ros véleményedet, ami engem max akkor érdekelt, amikor kiírtam a kérdést, majd ahogy jöttek az okosabbnál okosabb válaszok elment a kedvem az egésztől
2017. jan. 26. 10:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!