Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem (? )

Figyelt kérdés
Mit tennetek, ha a parotok bevallana, hogy nagyon ertekeli a szeretetet amit iranta ereztek, de nem tudja (vagy nem akarja) viszonozni?
2010. aug. 23. 13:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Úristen!És te erre mondod azt, hogy nincsen szükséged gyerektartásra?Hiszen semmitek sincsen!A szüleid hiába is akarnak segíteni, de még nekik sincsen lakásuk sem, csak megtűrt személyek (esetleg haszonélvezők).Amúgy az apa is indíthat pert az apaság megállapítása iránt, aminek kötelességed majd eleget tenni.És ha ott kiderül az apaság ténye, akkor igen is joga van a gyermekhez.És nem is értem a hozzáállásodat, hogyan dönthetsz te a gyermeked helyében?Miért fosztanád meg az édesapjától?

Ez felelőtlen döntések sorozata...

2010. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Nagyon kaotikus az egész életed, felelőtlen döntések sorozata, beleértve, ami a szüleiddel történt és azt is, hogy most gyakorlatilag egy nagy gyerektől vársz egy babát úgy, hogy nincs biztos fedél a fejetek fölött, nem biztosított a megélhetésetek se. Itt szerintem most az a legkisebb probléma, hogy szerelmes-e beléd ez a fiú, vagy sem.


Azt tanácsolom, jól gondold meg a következő lépéseidet, mielőtt bármiben is döntesz. járd körbe ezerszer és ne az érzelmeidre hallgass, hanem megfontolt döntést hozz, ha már felelősséggel fogsz tartozni egy gyerekre is.

2010. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

A gyermek nem fog semmiben sem hiányt szenvedni. Nem kell nekünk az ő pénze. Nem lesz semmi köze a gyermekhez. Ha a gyermek olyan idős lesz, hogy tud maga dönteni, megismerheti az apját, nem fogom neki megtiltani. De egyenlőre úgy látom, hogy a gyermeknek nincs szüksége egy olyan apára, aki az anyját porig alázza. A gyermek olyan felfogással nőne fel, hogy "minden cigányt meg kell ölni", meg, hogy "ha betörnek hozzád ne a rendőrséget hívd, hanem öld meg a betörőt és rejtsd el a holttested. Megölheted, mert betört a lakásodba...".

Köszönöm, de én az ilyenből nem kérek... Ha fizetne, joga lenne beleszólni a nevelésbe, és így nevelné a gyermekét!!! Inkább akkor nem kell a pénze... Annyira meg nem ragaszkodik a gyermekhez, hogy elmenjen és kérje a gyermeket. Azért a gyerektartásért is könyörögnöm kéne... Nem akarom magam mégjobban lealacsonyítani.

Sokan élnek albérletben, ha úgy adódik a helyzet, elmegyek albérletbe. Bár remélem sikerül összegyűjtenem annyit, hogy vegyek majd egy lakást... Ha nem, addig míg kigyűlik van albérlet, ennyi...

Havi 30 ezerért nem leszek hülye kockáztatni mindent...

2010. szept. 17. 13:06
 24/38 anonim ***** válasza:
Nem értem mit kockáztatnál, amikor semmid sincsen, de a te dolgod, a te döntésed.Viszont akkor minek kérsz tanácsot, ha így reagálod le.Ebből is látszik, hogy te ugyanolyan gyerek vagy, mint Ő...
2010. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza a kommentjeidet. Tele van ellentmondással.


Először azon keseregsz, hogy mit tegyél, ha az apa nem szeret és visszasírod azt a csodálatos hónapot, ami az elején volt.

Később azon aggódsz, egyáltalán akarja-e a gyereket, bizonytalan vagy, aztán azon aggódsz, nehogy elperelje, majd azt írod, egyáltalán nem érdekli a gyerek, aztán meg nem is szeretnéd, hogy érdekelje, mert rossz ember, rossz apa lenne, játék függő, rasszista, erőszakos stb.

Azt írod, el bírod a kicsit egyedül is tartani, aztán azt írod, a szüleid segítenek, utána meg azt, hogy a szüleid háza uzsorások kezére került és nincs semmitek.


Háááát......


A fejedben kéne sürgősen rendet rakni!

2010. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Ha gyerektartást fizetne, amit ki kéne belőle könyörögni:

1. minden áldott nap hallgatnám, hogy kihasználom, csak azért tartottam meg a Babát, hogy elszedjem a pénzét

2. olyan felfogást ültetne a gyermekbe, mint amilyet fent említettem(írtani a cigányokat, ha valaki rosszat tesz tedd el láb alól)

3. elmesélné neki a hibáimat, hogy "kislányom, te ne légy majd olyan rib@nc mint anyád volt"

4. fogná magát, és amint lehet elperelné előlem...

Félek a nevére tenni, meg amúgy is, nem akarok neki könyörögni...

Rossz, mert ugyanakkor meg szeretné a Leánykát, tudom, és megtanítaná neki azt is, hogy egy elszáradt fűszál is lehet olyan csodás mint egy gyönyörű rózsa... Nem lenne ő rossz apa amúgy, csak félek ezek a dolgok miatt...

Nem tudom egyszerűen mit tegyek! Szeretem nagyon, de félek tőle...

2010. szept. 17. 13:31
 27/38 anonim ***** válasza:
Erre a felsorolásra mit lehet szerinted mondani? Hát akkor csak szeresd és félj...
2010. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

te komolyan mit vársz egy olyan pasitól aki a ler.ibancozza a gyereke anyját?? később majd el akarja venni tőled a gyereket mert h nem vagy anyának való,a gyerekedet meg ellened neveli majd,ha lány azért nehogy r.ibi legyen ha meg fiú akkor mit tanít majd neki? mert h az anyja tizsteletét biztos nem.


neveld fel egyedűl,ne is engedd a gyerek közelébe. nem vagytok házasok,nem kötelező a láthatás.


én a helyedben azt mondanám neki h nem tőle van,és akkor legalább békén hagyna

2010. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

:))

Érdekes, mert az egész kapcsolatunk tele van ilyen ellentétekkel. Már hónapok óta szerettem volna tanácsot kérni, de olyan sok dolog volt köztünk, hogy nagyon...

Szóval... A Baba nem érdekelte, azt mondta nem kell neki... oké, felfogtam. Otthon megmondtam anyuméknak mi a szitu... Elfogadták, mellettem álltak... Mikor visszamentem "egyetemhaza", elmondtam a páromnak, itt hirtelen kiakadt, és rájött, hogy kell neki mégis. Aztán mindketten hazaköltöztünk... Sokszor meggondolta magát... egyszer kell neki, egyszer nem. De ha én kiszedném belőle a gyerektartást, akkor normális, hogy akarná a gyermeket... Itt jönnek be a félelmeim... Volt, hogy azt akarta, hogy maradjunk együtt míg szülök, majd adjam oda neki a Babát.... Nah, azt elcseszte!

Mikor eljöttem tőle, 3 hete, úgy váltunk el, hogy szeretjük egymást, és együtt maradunk... Nálam nem változott... Szeretem. De ő... bekerültem a korházba, erre nem hogy mellettem állt, elkezdett velem veszekedni, majd szakított... Nagy nehezen elfogadtam, hogy jó, legyen... Mikor kezdtem felfogni a dolgokat, jött az sms, h szeret, és próbáljuk meg... húúúú, örültem! ez is tartott kb 8 órát... ismét szakítási vágy tört rá...

Ezt a kérdést nála tettem fel, mikor elkezdte mondani, hogy nem szerelmes belém... Ezen a napon jöttem haza tőle... Mint írtam, mikor elváltunk a vonatállomáson már minden rendben volt... Szeretett... és éreztem is, hogy szeret... Erre jöttek a kételyek...

Annyira komplikált ember... én már mindent próbáltam nála alkalmazni... fordított pszichológiától elkezdve, magamat büntetve és megalázva... áhhh.. annyi mindent... De nem megy semmi...

Én szeretem, tisztában vagyok vele, szeretném, ha minden ugyanolyan lenne mint volt februárban, de jelenleg nem tudom, hogy hogyan hozzam ki ezt ebből az egészből... Nem akarom magam reá erőltetni, nem akarom, hogy érezze, hogy magára hagyom, de azt se akarom, hogy érezze, hogy a pulikutyája vagyok, és azt fogom csinálni mint eddig(tűrtem a megalázásokat)... Kilátástalan a helyzet...

Lakás van míg élnek a szüleim... persze erre nem alapozhatok, ember tervez, Isten végez, de egyenlőre megvan mindenünk... Amúgy nem nagy összegért, 1500 euróért ment el a ház... 3500at kellett volna visszafizetni, de xarba maradtunk, ezért ment el... Az uzsorás srác rendes, nem fog minket kirakni... A "házunk" szépen berendezett, mindenünk megvan... Apum dolgozik, nyugdíjat is kap, nekem meg majd jár a szoc.segély az egyetemről, meg tanítani fogok itthon gyermekeket matekre, románra stb... Majd vissza egyetem... ott meló is meg gyermeknevelés is egyszerre... Az egyetem mindenben támogat, segít, vizsgákat is leadhatom akkor is, ha nem vagyok jelen az órákon...

Egyenlőre a páromnak megint nem kellünk(24 órája még kellettünk)... Szóval... minden komplikált...

2010. szept. 17. 13:53
 30/38 anonim ***** válasza:
Ez nem is rossz ötlet!Ha már tényleg nem akarod hogy köze legyen a gyerekhez,akkor előzd meg,és mondd neki te,hogy csak azért mondtad,hogy övé a gyerek,hogy megfog.Akkor valószínűleg nem akar majd tőle semmit.Ugye székely vagy?Az írásaidból úgy érzem.Én is erdélyi vagyok.
2010. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!