Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a legtöbb férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb férfi?

Figyelt kérdés

27 éves szingli nő vagyok.

30-35 éves férfiakkal szoktam ismerkedni és azt vettem észre a többségén,hogy megvan a kényelmes élete, köszöni szépen ő nem hajlandó

időt,energiát a kapcsolatba tenni,de mégis jó ha van mellette valaki és ennyi,szóval én nőként értékes szeretnék lenni a másik számára nem csak kényelmes és hasznos....

És ha megkérem,hogy több időt töltsünk együtt,akkor olyan szövegekkel jönnek,hogy én ne korlátozzam már le az idejét és ne szabjam meg,hogy mikor mit csinálhat ....


tisztelet a kivételnek,de olyannal még nem találkoztam



2022. aug. 13. 06:56
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

“ jelenti az időt és energiát,hogy ne csak akkor találkozzunk amikor neki éppen kedve szottyan


Milyen érdekes,hogy azt mondják,hogy ne korlátozzam le őket,ehelyett ők akarnak beszabályozni engem,hogy mikor mennyi időre találkozhatok velük”



Ez azonnali kuka!!!! Szóra sem érdemes!

2022. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

"hosszútávú fix kapcsolatot, elköteleződést" Ezt lehet ám hosszú távú kizárólagos összejárásnak értelmezni.

Ha neked ez nem elég, eltelt 5-6 hónap, még mindig nem ismered a szüleit, barátait, vagy nem téged kérdez meg előbb, hogy meghívták horgászni, és szívesen menne, ha nincs jobb veled... stb. Szóval kanyarba sincs, hogy tervezgetne ezt-azt... Akkor nyugodtan kihátrálhatsz azzal, hogy nagyon szereted, jó vele, ha együtt vagytok, de nem érzed részéről a lelkesedést és nem erre a fajta közösségre vágysz. Aki téged akar, ilyenkor mint az állat fog teperni, aki széttárja a karját, hogy hát pedig ő ilyen és akkor sajnálja, azért meg nem kár.

2022. aug. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Dobtam is őket

Csak egyre gyakoribb ez a jelenség amit leírtam és gondoltam megér egy kérdést

2022. aug. 13. 07:57
 14/41 anonim ***** válasza:
51%

A rövid válasz, sajnos ez van. Most ilyen világban élünk, ilyenné formálódott a társadalom, vannak még régivágású kivételek biztosra a korosztályodban, csak találd meg.

Ez is jön a kapitalista nyugatról (nempolitizálok), Angliában, Németországban, stb., már jelenség, hogy amelyik nő megengedheti magának, vagy az is lehet nem, és gyermekre vágyik, csináltat magának, nem vár az igazira, megoldja, már elnézést, mint például egy autó vételt, stb.,...

A világ felborult sok téren.

2022. aug. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
A társadalom formálódott ilyenné vagy a szülői nevelés tette azzá ?
2022. aug. 13. 08:01
 16/41 A kérdező kommentje:
Én sehol nem látok olyat a társadalomba, szociál médiába pl Instagram,ahol ezt nyomatják a felnőtt 30+ férfiak arcába.
2022. aug. 13. 08:02
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek olyanok amilyenek. Nagyon sokfele ember van. Keress es talalsz!
2022. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Keresek is

Az a kérdés,hogy hogyan szűrjem ki hamarabb ezeket így is rámegy 2-3 hónapom,4 pasi 1 év alatt és a semmire ment el 1 évem úgy,hogy én már azért 34 évesek szeretnék gyereket és ahhoz jó lenne 30 évesen megtalálni azt akivel azt látom és érzem,hogy igen érdemes

2022. aug. 13. 08:08
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
#9: Ha a férfiak nem is közölték veled kerek perec, hogy nem akarnak elköteleződni, akkor is a finoman szólva ambivalens reakcióik a több idő együtt töltésére tett javaslataidra ezzel egyenértékűek. Csak a hülye nem látja ebből, hogy az ilyen férfinak csak egy laza barátnő kell. Mint mondtam, egyre több és több férfi jól elvan a maga kis világában, nem akar korlátokat behozni az életébe. Mindent egyszerre akar: személyes szabadságot és kapcsolatot is. S a szomorú az egészben, hogy ezt el is érhetik, mert bizony vannak szép számmal nők, akik (önmagukat hitegetve, hogy ebből lesz még komoly kapcsolat) ideiglenesen bele is mennek ebbe. Az internet pedig végtelen lehetőségeket kínál az ismerkedésre, így bármikor találhatnak valaki újabbat. Nincs tehát okuk különösebb félelemre a veszteségtől, hiszen gyorsan vígasztalódhatnak valaki mással.
2022. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
#18: Sajnos nincs recept az előzetes szűrésre. Nem tudhatod ugyanis, hogy mi van egy férfi fejében, amikor ismerkedsz vele. Ha rákérdezel, hogy igazán komoly kapcsolatot akar-e, úgyis azt mondja, hogy igen. A szög a zsákból minimum pár hónap ismerkedés után szokott csak kibújni. De van, amikor csak egy-két év után. Ez lutri, amelyet nem lehet megúszni.
2022. aug. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!