Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a legtöbb férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb férfi?

Figyelt kérdés

27 éves szingli nő vagyok.

30-35 éves férfiakkal szoktam ismerkedni és azt vettem észre a többségén,hogy megvan a kényelmes élete, köszöni szépen ő nem hajlandó

időt,energiát a kapcsolatba tenni,de mégis jó ha van mellette valaki és ennyi,szóval én nőként értékes szeretnék lenni a másik számára nem csak kényelmes és hasznos....

És ha megkérem,hogy több időt töltsünk együtt,akkor olyan szövegekkel jönnek,hogy én ne korlátozzam már le az idejét és ne szabjam meg,hogy mikor mit csinálhat ....


tisztelet a kivételnek,de olyannal még nem találkoztam



2022. aug. 13. 06:56
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ. Ha napi 10 órát elvesz a munkahely és 8 órát az alvás, mellette napi teendők, háztartás, miegymás, akkor nekem inkább az a furcsa ha a másiknak annyi ideje van, hogy még gyakran tud randizni is. Persze a másik véglet amikor a férfi kamionozik, havi 2 hétvégén látják egymást úgy, hogy egyébként együtt élnek. Mégis sok kapcsolat így is tud működni.
2022. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
A mai emberek nem kompatibilisek egymással, így az a rövid idő elég egymással, amit kérnek..
2022. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két meglátasom van: 1. nem megfelelő helyen ismerkedsz és hozzá rossz az emberismereted 2. a 30-35 éves korosztály, aki még nem állapodott meg, lehet nem véletlen, hogy ennyi idősen is szingli

Persze ezeket nem mondom biztosra, csak tippelek. Igaz én 29 vagyok, de a 15 fős baráti körömben 1 kivétellel mindenki házas meg sok éves komoly kapcsolatban él. Nekem is feleségem van. Van 20 közvetlen férfikollégám, 24-31 évesek, 4 házas, 10 komoly kapcsolatban él. A barátaimat én válsztottam, és a munkahelyemet is részben ugye :D Nem a kapcsolatokhoz való hozzáállás volt a fő szempont, de hasonló gondolkodású emberek közt érzem jól magam, mindig azt a közeget kerestem. Én is társkeresőt használtam, de nem a tindert meg hasonlókat. Olyat, ahol szűrőket lehet beállítani és hetente 1-2 nőt dobott ki, de így megtaláltam életem párját mondjuk.

Hol ismerkedsz meg ezekkel a férfiakkal? Nem lehet, hogy levihetnéd a korhatárt a veled egyidősekre, hátha nagyobb eséllyel keresnek még ott normális, komoly kapcsolatot?

2022. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
52%

Aztán még ott vannak azok is, akik akarnak komoly kapcsolatot, de családot nem.

Milyen szülői nevelesz, manapság már nem a szülők nevelik a gyereket.

Igenis a média, internet által formálódik át a társadalom, annak ellenére, hogy Te nem látod...

2022. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
#21 itt most normál munkaidőről van szó 8-16
2022. aug. 13. 08:52
 26/41 A kérdező kommentje:
Szabad délután, Szabad hétvége
2022. aug. 13. 08:52
 27/41 A kérdező kommentje:
Én úgy volt hogy már levittem a korhatárt 23-27 évesekre és azok még nagyon gyerekek akiknek még arról szól az élet, hogy buli haverok,de ezzel nincs is semmi probléma
2022. aug. 13. 08:55
 28/41 A kérdező kommentje:
Én 33 évesen már szeretnék gyereket.
2022. aug. 13. 08:56
 29/41 anonim ***** válasza:
44%

28 vagyok, el nem tudnám képzelni, hogy tőlem ennyire idősebb férfiakkal ismerkedjek. (Na de ez én vagyok)


Ami ezzel kapcsolatban eszembe jutott, egy 40-es kolléganőm mondata, hogy az a férfi, aki kb. 30 felett intelligens, jó egzisztenciával, szingli és hosszútávú kapcsolatot keres, de nem jön össze, valami nagy difi van.

Fiatalabb férfiakkal (akár korosztályod) nem érdekel? Azért, ha kb. 7 év múlva akarsz gyereket és ma 37 éves pasi már 44 lesz.


Mi is a párommal egyidősek vagyunk, rendkívül megbízható és komoly, évek óta együtt vagyunk, a korosztályom férfitagjai/ akikkel tartom a kapcsolatot szintén hasonlóan megbízhatóak. Én adnék egy esélyt a saját korosztályodnak is. 25 felett szerintem ők is kezdenek megkomolyodni.

2022. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, hogy nem a projektedhez kellene felvételiztetni a férfiakat a "munkaköri alkalmassági" kritériumok alapján, és akkor nem azt tapasztalnád, hogy a szabadúszó magasan kvalifikált jelöltek jobb job group-ot álmodtak meg maguknak, mint amit te kínálni tudsz.
2022. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!