Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a legtöbb férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb férfi?

Figyelt kérdés

27 éves szingli nő vagyok.

30-35 éves férfiakkal szoktam ismerkedni és azt vettem észre a többségén,hogy megvan a kényelmes élete, köszöni szépen ő nem hajlandó

időt,energiát a kapcsolatba tenni,de mégis jó ha van mellette valaki és ennyi,szóval én nőként értékes szeretnék lenni a másik számára nem csak kényelmes és hasznos....

És ha megkérem,hogy több időt töltsünk együtt,akkor olyan szövegekkel jönnek,hogy én ne korlátozzam már le az idejét és ne szabjam meg,hogy mikor mit csinálhat ....


tisztelet a kivételnek,de olyannal még nem találkoztam



2022. aug. 13. 06:56
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Fiatalabb férfiakkal (akár korosztályod) nem érdekel?


Írtam kommentbe feljebb

2022. aug. 13. 09:20
 32/41 anonim ***** válasza:
21%
Mert csak azokat a férfiakat veszed észre, akik tökéletesen néznek ki. Ők bármelyik nőt bármikor megkaphatják, ezért hülyék lennének törni magukat érted.
2022. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
65%
Ismerkedj olyannal akinek még nincs kialakult élete, így nem neked kell 100%-osan alkalmazkodnod és "megtűrt" személynek lenni. Hidd el akinek saját vállalkozása van, megkötött élete, az azt a nőt fogja választani aki a legkényelmesebb neki. Azt aki belealkalmazkodik a kis életébe, különben inkább marad egyedül (mert ő nem tart fenn olyan kapcsolatot ami problémás, sok logisztikával jár stb.)
2022. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
65%

Biztos azért ismerkedsz idősebb pasikkal, mert az hallottad, hogy ez a sikeres kapcsolat titka. Tapasztalatod szerint nem jött be. Ideje szélesebbre tárni a kapukat. Nem így kell szűrni, hogy hány éves, meg mit mondd.

És van egy nagy igazság, ha magadat nem érted, másokat sem fogsz.

2022. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
55%
A leírásod alapján nem csodálom, hogy nem találsz párt. Elég kioktató, emiatt idegesítő lehetsz.
2022. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Szerintem plusz/mínusz 5 évre be lehet állítani, ezen nem múlik. De mindenképp írd oda, hogy gyereket szeretnél, ezért konzervatív értékrendű, családcentrikus férfit keresel. Ez sokkal egyértelműbb, mint a komoly kapcsolat, mert az manapság sajnos elég tágan értelmezhető, valakinek már az komoly, ha az első szex után nem lép le és egyszerre csak eggyel ismerkedik. Azzal meg egyet értek veled, hogy aki akarja, megoldja a randikat 8-10 órás munka mellett is. Én két gyerekkel ismertem meg a jelenlegi párom, mégis a rózsaszín ködben egy-kétnaponta biztos találkoztunk, és folyton írtunk, hívtuk egymást. Akibe szerelmes vagy, azzal együtt akarsz lenni, és nem azért, hogy ellenőrizd vagy korlátoz. Ettől még nem adtuk fel a családunk, barátaink, csak szép fokozatosan belefolytunk egymás életébe.
2022. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 tamsin540 ***** válasza:
56%

#35 egyetértek veled. De segíteni is kellene a kérdezőnek. Felteszek pár kérdést, amivel letesztelheted magad, hogy mennyire vagy jó esetleges hosszútávú partner. Magadban őszintén válaszolj rájuk.


1. Engeded hogy a férfi vezesse a kapcsolatot?

2. Tudsz főzni?

3. Házias vagy? Képes vagy rendet tenni, rendszerezni a saját otthonod?

4. Milyen sportot űzöl amivel a testedet karban tartod?

5. A karrier vagy a családalapítás a fontosabb? Nincs olyan, hogy mindkettő egyenlően fontos.

6. Te vagy a domináns az ágyban vagy engeded hogy a férfit hogy kiélje a maszkulinitását úgy hogy nem passzív tengercsillag vagy? Ismered a férfi testét és erogén zónáit? Ismered a saját testedet és erogén zónáidat?

7. Milyen barátnőid vannak? Szingli partipicsák, átlag nők vagy családos feleségek/anyák? Melyik 3 kategórához tartoznak leginkább?

8. Milyen a kapcsolatod édesapáddal? Milyen véleménnyel vagy a férfiakról úgy általában?


És igen, tudom, hogy semmi se fekete-fehér.

2022. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
44%

Én csak hosszútávú kapcsolatban gondolkodom, a rövidtávú számomra nem opció, ugyanúgy nem vagyok vele kisegítve, mint te Kérdező.

Viszont én tényleg "csak" kapcsolatban gondolkodom, mert nekem a társ a fontos. A gyerekkérdés nekem nem opció (sajnálom), és sajnos azt látom a nőknél, hogy sokszor nem a kapcsolat a fontos, hanem a gyerekkérdés. Ha a másik fél nem akar, akkor az állítólagos szerelemnek, ragaszkodásnak is annyi... és erre mondom, hogy ilyenkor derül ki, hogy a személyt szereti-e a nő, vagy a projekthez kell ember.

2022. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

#37:

Remélem nem hiszel a szellemvilágban, mert itt most sokat ártottál a testi épséged ellen!

Egyébként elgondolkodtató hsz., s tényleg önismeret segítő, már aki érti annak...

2022. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező kiszámolta, ő 33 éves korában szülni akar, ehhez keresi a megfelelő donort. Nyilván van még a listán egy rakás bekerülési feltétel, a mérföldkövek kitűzve. Sajnos abba a korba lépett, amikor az erre alkalmas egyedülálló férfiak is belakták a saját életüket és eszük ágában sincs bárkiért felrúgni azt. Egy magára valamit is adó, jól prosperáló férfi (valószínűleg ez a célcsoportja a kérdezőnek) 30 és 40 között a társkeresőkről kb. két hét alatt összeválogathat féltucat nőt és úgy cserélgetheti őket, mint a polóit.

Kérdező, nagyot kell mutatni ahhoz minden szempontból, hogy ne a huszadik jöttment senki legyél, akivel aktuálisan elszórakoznak néhány hónapig, az elvárasaidra pedig pont ez a réteg tesz magasról.

Lecserélhető vagy, ráadasul kiszámíthatatlan kockázatot jelentesz a komfortos életére. Úgy fest, hogy az általad preferált férfiak nem kívánnak részt kérni az általad önállóan megálmodott jövőből, nem érsz nekik annyit.


Tán nem a gombhoz kellene a kabátot keresni. Még a lányom is viszonylag hamar felfogta az alapelvet, hogy ha valami nem megy sokadszorra ugyanúgy, akkor próbald meg másképp, pedig ő még csak kisiskolás...

2022. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!