Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a legtöbb férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb férfi?

Figyelt kérdés

27 éves szingli nő vagyok.

30-35 éves férfiakkal szoktam ismerkedni és azt vettem észre a többségén,hogy megvan a kényelmes élete, köszöni szépen ő nem hajlandó

időt,energiát a kapcsolatba tenni,de mégis jó ha van mellette valaki és ennyi,szóval én nőként értékes szeretnék lenni a másik számára nem csak kényelmes és hasznos....

És ha megkérem,hogy több időt töltsünk együtt,akkor olyan szövegekkel jönnek,hogy én ne korlátozzam már le az idejét és ne szabjam meg,hogy mikor mit csinálhat ....


tisztelet a kivételnek,de olyannal még nem találkoztam



2022. aug. 13. 06:56
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme az ilyen elméleteknek, helyette csinálni kell az életet. Tapasztalatom szerint vannak bőven férfiak, akik családot akarnak és meg is lehet őket találni. Csak ennyitől még egyik fél sem lesz tutira kompatibilis a másikkal. És igen, lehet olyan, hogy úgy indul, ő is ezt akarja, de aztán nem lelkesedik, mert hát nem szerelmes beléd. De sokkal értelmesebb próbálkozni, mint úgy várni a sült galambot, hogy úgyse jön. Szóval azt látom, teljesen mindegy, mit elmélkedik össze az ember, hogy majd hogy lesz és mit hogy fog csinálni, az élet általában felülírja, magadat meg úgyse tudod meggyőzni, hogy majd lejjebb adva is jó. Legyél aktív, legyen sok esélyed a választásra, a többi nem rajtad múlik.
2022. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!