Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Van egy párom aki iszik. Egyre többet. Az az én dolgom hogy gyerekek mellett tűrőm e vagy sem. Nem erre irányul a kérdésem.

Kértem hogy legalább a hétvége egyik napján ne igyon be. A gyerekeket pedig főleg ne keverje bele.

Elment a nagyfiammal 16 éves biciklizni címszóval. Amikor hazajottek láttam hogy a párom ivott. Rakerdeztem hogy ivott e és hol gyerek mellett??!!!??? Letagadta még én voltam a hülye természetesen. Aztán amikor a párom aludt atmemtem a fiam hoz aki azonnal elkezdett mesélni. Bevitte egy KOCSMÁBA (!!!) a gyerekem és előtte ivott rövidet is meg sört is. És lelkére kötötte hogy el ne mondja nekem, titok.

Persze a fiam velem van!

Kérdés: mit tennétek ha a pártok ennyire nem nézi a keresetek (legalább 1 napot kértem a hetből) illetve belevonja a kiskorút?!


2023. márc. 19. 03:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Te dolgod tűrni, akkor tűrjél b.meg...


De egy alkoholistának nem fogod megmondani, hogy mikor igyon.

2023. márc. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mi a kérdés, ha már az elején leírtad, hogy a te dolgod, hogy tűröd.


Erre egy megoldás van, el kellett volna hagyni már rég a gyerekekkel, te pont a megoldást zárod ki. Akkor tűrjél, ahogy mások is írták. Más megoldás nincs, nem fogod tudni semmivel rávenni a változtatásra, ha erre vagy kíváncsi.

2023. márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem értem a kérdést. Ő alkoholista, te ezt elfogadtad. A gyerek 16 éves, szóval nem most látott először embert, alkoholt fogyasztani. Mitől akarod megkímélni, ha egyébként nem foglalkozol azzal, hogy ebben nő fel?
2023. márc. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

1. Ott maradsz mellette és tűröd. Majd a gyerekek ahogy tudnak lelépnek és sajnáltatni fogod magad nekik. De te vagy olyan idióta (amit hűségnek nevezel), hogy tűrd és mellette maradj.

2. Lelépsz. Összepakolsz, ha tudsz kérsz segítséget, sürgősen nézel albérletet vagy ideiglenesen oda költözöl valakihez (mondjuk a szüleidhez) és kitalálod mit kezdesz magaddal.

3. Kitartasz mellette, megvárod hogy magától menjen el terápiára amibe már-már bele fogtok rokkanni. De hát apuért mindent 😍

2023. márc. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha valaki sokat iszik, azon te meg nem látsz egy sört meg egy rövidet, de mindegy. Aki nem bír ki egy napot sem alkohol nélkül, az alkoholista és azzal értelmes ember megszakítja a kapcsolatot, pláne ha gyerekek is vannak a képben.
2023. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: írtad, hogy nem arra irányul a kérdés, hogy eltűröd -e vagy sem, mégis azt mondom, hogy a kapcsolat megszakítása érdemes lenne, de minél előbb.

A gyerekek súlyos örökséget kapnak, alkoholista mellett kell élniük, felnőniük.

2023. márc. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%
Pici voltam még, mikor apám elvitt a kocsmába. Nem sokra rá anyám kib.szta, mint macskát sz.rni. csak ezt tudom neked is tanácsolni, légy erős.
2023. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
20%

Nem tudjuk ennyiből a mögöttes okokat.... És nem mindegy miért iszik...


Amikor összeházasodtatok, gyereket vállaltatok, még nem ivott??? Ha igen, butaság volt gyereket vállalnod vele.... Ha nem.... Akkor miért is kezd el inni? Mi nem stimmel az életében? Munkahelyi gondok, amivel magára maradt? Vagy veled nem olyan már a kapcsolata, társas magány pl? Vagy konkrétan vitáitok vannak, nem lehet veled közös nevezőre jutni, és a piába menekül?


Nos, mi nem tudhatjuk mi ez az ok, de hidd el egyszerűbb lenne ezt az okot megszüntetni, utána a tüneteknek is hűlt helye lesz...

Mint gurgulázni a feszültséget, és az ivást tenni első számú oknak.....

Csak szóltam, de te tudod....!

2023. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%

Kértem hogy legalább a hétvége egyik napján ne igyon be


Aki látott már alkoholistát, tudja, hogy ez nem így működik. Aki együtt él vele, az pláne tudja.

2023. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
23%

Konkrétan befolyásolja a viselkedését a pia? Agresszív? Felelőtlen? Kellemetlenül viselkedik?

Nem az alkoholizmust akarom népszerűsíteni, de attól, hogy meg valaki iszik attól meg lehet jó ember.

Nagyapám minden este megivott egy sört meg egy pálinkát, ha társasága volt akkor többet is, de egyszer nem làttam részegnek max becsiccsentve, de azt is nagyon ritkan, ès szerintem ő volt a legrendesebb ember az egész családban ès nagyon sok mindent tőle tanultam.

Ezzel szemben több olyan családtagom van, aki nem iszik ès büszkélkednek is vele, de nem is tartom velük úgy a kapcsolatot, mert olyan a viselkedésük, hogy hagyjuk..

2023. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!