Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Van egy párom aki iszik. Egyre többet. Az az én dolgom hogy gyerekek mellett tűrőm e vagy sem. Nem erre irányul a kérdésem.

Kértem hogy legalább a hétvége egyik napján ne igyon be. A gyerekeket pedig főleg ne keverje bele.

Elment a nagyfiammal 16 éves biciklizni címszóval. Amikor hazajottek láttam hogy a párom ivott. Rakerdeztem hogy ivott e és hol gyerek mellett??!!!??? Letagadta még én voltam a hülye természetesen. Aztán amikor a párom aludt atmemtem a fiam hoz aki azonnal elkezdett mesélni. Bevitte egy KOCSMÁBA (!!!) a gyerekem és előtte ivott rövidet is meg sört is. És lelkére kötötte hogy el ne mondja nekem, titok.

Persze a fiam velem van!

Kérdés: mit tennétek ha a pártok ennyire nem nézi a keresetek (legalább 1 napot kértem a hetből) illetve belevonja a kiskorút?!


2023. márc. 19. 03:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeket sajnálom, neked úgy kell. Ha a te dolgod, akkor nyeld, baszki.
2023. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy párom aki iszik. Egyre többet. Az az én dolgom hogy gyerekek mellett tűrőm e vagy sem. Nem erre irányul a kérdésem."


Ha tűröd, akkor Te is felelős vagy abban, mit gondolnak erről a gyerekeitek, álszent dolog hárítani.


"Kértem hogy legalább a hétvége egyik napján ne igyon be. A gyerekeket pedig főleg ne keverje bele."


A gyerekeket már rég belekevertétek ebbe az életformába, amihez Te is asszisztálsz, így nem érthető a kérésed, sem a kérdésed.


Sokkal fontosabb lenne tisztázni az okokat, pl azt is, milyen hatással van ez a viselkedés a gyerekekre (igen, a te viselkedésed is, nem csak a párodé).


Te komolyan azt hiszed, ha a fiaddal nem megy be a párod a kocsmába, mert te megtiltod, akkor a gyereked amúgy nem látja, mi van otthon, nincs önálló véleménye a többi napról?

2023. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Apám is ilyen volt. Egyszer aztán egy ilyen "séta" alkalmával úgy jöttek haza a nővéremmel, hogy mindketten részegek voltak. Anyámnak még ez se volt elég ahhoz, hogy váljon.

Azóta eltelt 20 év, a nővérem úgy issza a pálinkát, mintha víz lenne, apám meg haldoklik májcirrózisban. Anyám büszke magára, hogy kitartott ennyi ideig a férje mellett, én meg nem merek alkoholt inni, mert ha megteszem, megszólal a hang a fejemben, hogy "olyan vagy, mint apád!".

Ezt akarod a gyerekeidnek?

2023. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt alkoholista attól alkoholista, hogy nem tudja megállni az ivást, így arra kérni hogy ne igyon olyan, mint halottnak a csók.
2023. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Csaje te egy igazi mártír vagy. Tűrnöd kell, de mégse tetszik a jelenlegi felallás. Hát akkor tűrjed, aztán, ha elég szr lesz magadtól fogsz felállni. Most csak megy az önsajnálat.
2023. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne tűrd mert a gyerekek látják kárát annak hogy te TŰRTED! Hiába nem erre irányult a kérdésed!

Kérdezd meg az alábbi oldalon a szakembereket: www.aca.hu

2023. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Te úgy döntöttél,neked megfelel ez a helyzet,a mi véleményünk meg nem releváns számodra.

Akkor tulajdonképpen csak annyi a dolgod,hogy kanalazd a fo...főzeléket jóízűen,amit kotyvasztottál magadnak.

2023. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
77%
Kib*sznám, mint macskát szarni! És szar anya vagy, hogy nem tetted
2023. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor tulajdonképpen csak annyi a dolgod,hogy kanalazd a fo...főzeléket jóízűen,amit kotyvasztottál magadnak."


A gyerekek hatalmas hátránnyal indulnak az életben és elképzelhető, hogy párkapcsolat szempontjából ugyanilyen bántalmazó alkoholistát fognak ki, vagy alárendelődve hagyják hogy bántalmazzák őket.

2023. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: az a baj hogy a problémát úgy akarod láttatni mintha itt csak az lene a baj hogy "megkértem hogy legalább egy napon ne igyon ahétvégén és nem sikerült", mivel már az elején közlöd hogy a kérdésed nem arra irányulhogy tűröd -e vagy sem.


Jó lenne ha belegondolnál: mit teszel a gyerekeiddel.


Kár hogy az ilyen traumatikus visszaemlékezések nincsenek egybegyűjtve, például egy médiaszereplőt is hallottam visszaemlékezni alkoholista szülő miatt tönkretett gyerekkorára egy gyerekeknek szóló műsorban.

2023. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!