Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a férjem a volt élettársát felköszöntötte Valentin napon?

Figyelt kérdés

A férjemnek 10 évig volt egy élettársa, összevesztek, külön költöztek.

Ezután ismertem meg és már 15 éve vagyunk együtt.


Néhány éve meglepődtem azon, hogy keresik egymást, kommunikálnak. Azt mondta, hogy csak baráti a viszony, nem találkoznak, csak néha ritkán beszélgetnek. Akkor nem foglalkoztam ezzel, nem vagyok féltékeny típus.


Valentin napján viszont vártunk egy fontos üzenetet a rokonoktól. A férjem fürdött, amikor jelzett a telefonja és megnéztem. Nem szoktam nézegetni a telefonját, de ez most valahogy természetes volt.


Azt láttam, hogy még délelőtt üzent a volt élettársának, boldog Valentin napot kívánt. És ezután kérdezte, hogy ennyi év után "még érvényes-e", ha ezen a napon felköszönti.

Amikor pityegést hallottam, a nő válasza érkezett, kedvesen válaszolt, hogy hát persze, érvényes bármikor.


A férjemnek nem mondtam semmit, nem tudja, hogy olvastam az üzeneteket.

Két nappal ezután nem tudtam nyugodni, kíváncsiságból titokban megnéztem a levelezéseit, de ezek az üzenetek eltűntek, kitörölte őket.


Mit gondoltok erről? Udvarol a volt élettársának? Lehet, hogy viszonyuk van?

Természetesen, meg fogom kérdezni, de szerintem ha van valami közöttük, tagadni fogja.



febr. 24. 01:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Valentin napon biztos nem koszontenem,neh felreertse illetve nem lenne etikus sem az aktualis par miatt.


Egyebkent meg a mai vilagban az a normalis,amit a ket egyuttlevo ember normalisnak gondol….barmi is legyen az. ..

febr. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
SOSEM olvassuk a másik üzeneteit.
febr. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Egy üzeneten látszik, hogy ha már megnyitották és olvasva volt. Kamu kérdés...
febr. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Lejáratja a kapcsolatát téged is az egésszel. Mintha sz.rt se érne.
febr. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ex, múlt! Miért ír neki ha nem szereti? Veled csak kényszerből van, esély adódik rá vissza megy a volt nojehez. Te egy utánfutó vagy. Dobd ki, rá fog érni virágot is vinni neki mert téged nem becsül, nem tisztel és nem szeret.
febr. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez igazan tiszteletlek volt tole, es nagyok gyanus, hogy torplheti az uzeneteit. En meg gyujtenek azert bizonyitekot, mert ha most szembesites, csak tagadni fog.
febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatot tartani okés es szep dolog. De hatarokkal. A valentinnapi köszöntés atlépi ezt a határt. A férjed újra elkezdett vonzódni az exéhez. Te uncsi vagy, ő ujra izgi.

Igen, kérdezz rá, valld be, hogy láttad.

febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjed abszolút átlépett ezzel egy bizonyos határt, amit te is érzel...Kifelé kacsintgat és valószínűleg simán több is van a dolog mögött, hiszen másképp nem törölte volna az üziket!
febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A Valentin napi köszöntés önmagában gyanús és nehéz kimagyarázni a régi idők nosztalgiájával és a fennmaradt baráti viszonnyal...


De az eltűnő (sok appban van ilyen beállítás, hogy pl. pár óra után automatikusan törlődik az üzenet) vagy törölt üzik önmagukban is hatalmas red flagek, ez kb. azzal egyenértékű, mintha láttad volna őket smárolni. Az pedig már csak a képzelőerődre van bízva, hogy vajon több is történt-e...

febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9: Nem, nála nem törlődnek automatikusan az üzenetek, mindenféle üzenetek vannak ott, több embertől, csak az exével folytatott beszélgetést törölte.


#3: Nem, szerintem nem vette észre, hogy láttam az üzeneteket mert amikor letettem a telefont, még érkezett valami az exétől, de azt már nem tudtam megnézni, mivel kijött a fürdőszobából. Szóval, az értesítés ott volt, hogy üzent az exe, ezért nem olvasottként látta az előzőt sem szerintem.

febr. 24. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!