Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a férjem a volt élettársát felköszöntötte Valentin napon?

Figyelt kérdés

A férjemnek 10 évig volt egy élettársa, összevesztek, külön költöztek.

Ezután ismertem meg és már 15 éve vagyunk együtt.


Néhány éve meglepődtem azon, hogy keresik egymást, kommunikálnak. Azt mondta, hogy csak baráti a viszony, nem találkoznak, csak néha ritkán beszélgetnek. Akkor nem foglalkoztam ezzel, nem vagyok féltékeny típus.


Valentin napján viszont vártunk egy fontos üzenetet a rokonoktól. A férjem fürdött, amikor jelzett a telefonja és megnéztem. Nem szoktam nézegetni a telefonját, de ez most valahogy természetes volt.


Azt láttam, hogy még délelőtt üzent a volt élettársának, boldog Valentin napot kívánt. És ezután kérdezte, hogy ennyi év után "még érvényes-e", ha ezen a napon felköszönti.

Amikor pityegést hallottam, a nő válasza érkezett, kedvesen válaszolt, hogy hát persze, érvényes bármikor.


A férjemnek nem mondtam semmit, nem tudja, hogy olvastam az üzeneteket.

Két nappal ezután nem tudtam nyugodni, kíváncsiságból titokban megnéztem a levelezéseit, de ezek az üzenetek eltűntek, kitörölte őket.


Mit gondoltok erről? Udvarol a volt élettársának? Lehet, hogy viszonyuk van?

Természetesen, meg fogom kérdezni, de szerintem ha van valami közöttük, tagadni fogja.



febr. 24. 01:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem nem probléma! Tizenhárom év után szakítottunk a barátnőmmel! Ő hagyott el! Kb öt évig rá sem tudtam nézni ( közelben lakunk) Azóta neki is nekem is úja kapcsolatunk van. Kibékültünk! Felhőtlen a barátságunk egyikünknek sem jut eszébe, újra kezdeni!!!! A mostani párom tud mindent, az övé nem!Megkért, hogy ne is mondjuk meg neki! Ez nekem furcsa, de az ő dolguk!
ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!