Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy a sok szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a sok szeretet és figyelem ellenére mégis úgy érzem, nem tervez velem hosszútávon, csak szórakozik?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, de fél éve kezdődött a történet.

Én az elejétől tudtam és éreztem, mit akarok tőle, de egyáltalán nem bíztam benne, mert iszonyat sok nővel volt dolga és állandóan fb képeket lájkolt, kommentelt is, hogy csinos, miközben már én is voltam neki …

A mi kapcsolatunkat ő jobban akarta mint én. Na mindegy, valahogy sikerült megbeszélni, hogy csak egymással törődünk.


Valamelyik nap viszont csinált egy fura dolgot. Megbeszéltük, hogy találkozunk x időpontban és még előtte közvetlenül másfél órával írtam is neki, hogy jó lesz-e, mert akkor én is úgy végzek a dolgaimmal otthon.

Erre jött a válasz, ahogy előző nap is, persze jó.

Mikor találkoztunk, rá 2 percre! meg közölte, a testvérét viszi hozzájuk ebédre, ahova engem persze nem. Vagyis volt 45 perce. De délután ráér. Na, itt elpattant az agyam.


febr. 26. 20:11
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

#10

Sokszor én is hátrasoroltam, de az még korábban volt. Munka miatt, család miatt nem értem rá.

febr. 26. 20:35
 12/48 Alessandro10 ***** válasza:
87%

Kérdezz rá miért hozta ezt a döntést. Abból már érezni fogod mennyire vesz komolyan. Meg ahogy az első hozzászóló is írta, olvasd vissza a kérdésed, mert az is azt tudatja, hogy bizonytalan vagy a kapcsolatotokban a már előzőleg leírt ellentmondások miatt.

Mert itt nem konkrétan erről az egy szituációról van szó.

febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
84%

"Én az elejétől tudtam és éreztem, mit akarok tőle, de egyáltalán nem bíztam benne, mert iszonyat sok nővel volt dolga és állandóan fb képeket lájkolt, kommentelt is, hogy csinos, miközben már én is voltam neki …"


Egyrészt hogyan derült az ki, hogy hány nővel volt dolga? Itt a gyakorin minden femcel azt bizonygatja, hogy ezt csak a szűz fiúkat érdekli és hogy magánügy, de itt pont fordított a helyzet.


Amúgy neked is ilyen sok férfival volt dolgod, mint neki nővel? Ha nem volt, akkor itt a válasz a kérdésedre: nem illetek össze, te máshogy gondolkozol ezekről a dolgokról, ő nem vesz téged komolyan, hiszen te magad írtad, hogy melletted is más nőket lájkolgatott. Igazából ez már önmagában is red flag szerintem, nemhogy így...

febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ha te is mást részesítettél sokszor előnyben mert muszáj volt, vagy úgy érezted és ő megértő volt veled, vagy fel se hozta akkor te miért vagy kiakadva egy ugyanolyan eset miatt?

Nem értem.


Vagyis de... Nem bízol benne, nem hiszed el, hogy komolyan gondolja veled.

Ha így érzel akkor vagy túllépsz önmagadon, vagy inkább vess végett a kapcsolatnak.

Más választás nincs.

febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddig válaszokat 🙏🏻


#9

Mindent tudni akar rólam, a részletekbe menően is sokszor. Figyelmes, kedves velem, szeretni, ha vele alszom, szóval nemcsak szex.

Ami az önbizalmamat illeti:

Elégedett vagyok, mert egy szép nőt látok a tükörben, magasan iskolázott is, de valami nem okés velem a párkapcsolatokban.

Hagyom magam becsapni vagy nem tudom :(

febr. 26. 20:43
 16/48 A kérdező kommentje:

#14

Jól érzed.

De mit tegyek?

febr. 26. 20:45
 17/48 A kérdező kommentje:

#13

Kicsit nyomoztam fb-on.

Az ő képei alatti lájkoknál rámentem a csinosabb nők oldalára a képekhez.

Ott láttam, hogy mit művelt.

Amúgy ezt megbeszéltük és elvileg abbahagyta. Azóta nem kutakodok, hányingerem van magamtól 😃

febr. 26. 20:53
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd önmagad! Az, hogy elégedett vagy azzal amit látsz a tükörben nem egyenlő azzal, hogy szereted magad.

Nem tudom nem-e ért jókora csalódás legalább egy, vagy a gyermekkorodból fakad az egész, de ha te nem szereted magad más nem szerethet téged önmagad helyett és ki is szeret belőled, mert jön a féltékenység, bizalmatlanság még durvábban mint jelenleg.

Igazából véget kéne vetni a kapcsolatnak, mert nagyon nehéz rá is meg magadra is koncentrálni külön-külön.

De ha úgy érzed, hogy vagy te olyan erős, vagy reméled, hogy idővel kialakul benned az érzés akkor tégy egy próbát.

Az, hogy ő neki volt dolga sok nővel nem törvényszerűen rossz ómen. Talán ő is csalódott, félt a sérüléstől. Éretlen volt, nem jött olyan személy, akivel megérte volna neki.

Nekem nem úgy tűnik a megjegyzéseid alapján, hogy biztosan szórakozik veled.

Az, hogy likeolt se egetrengető (de ha még mindig csinálja az már az).

Te írtad, hogy ő jobban akarta a kapcsolatot mint te.

Hiába "ismered" fél éve mégcsak két hónapja ismerkedtek.

Szerelmes vagy? Ha nem vagy ő neki kötelező?

Egyszeri alkalomból nem csinálnék ügyet főleg, hogy még aznap ráért veled lenni. Te is elnapoltad a talit.

Nem vagy fair vele szemben...

febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

#18

Nagyon szeretem őt, de valami zavar, nem tudok nyugodni.


Csalódás egyetlen egyszer ért, de nem viselt meg túlzottan.

Inkább még mindig azokat a sebeket hordozom, hogy apámnak nem voltam soha elég jó :(

febr. 26. 21:04
 20/48 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyelőre szeretné kivárni, hogy kiforrja magát a dolog, valószínűleg ez állhat a háttérben. Néhány hónap után nem feltétlenül tragédia, ha nem ismered a családját. A netes nyálcsorgatás már inkább, de ha tiszteletben tartja a kérésedet, akkor megbeszélhető kategória ez is. Igazából az idő plusz a sok kommunikáció ad választ,nem támadó,számonkérő hangnemben,hanem tőled telhető higgadtsággal.
febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!