Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy a sok szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a sok szeretet és figyelem ellenére mégis úgy érzem, nem tervez velem hosszútávon, csak szórakozik?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, de fél éve kezdődött a történet.

Én az elejétől tudtam és éreztem, mit akarok tőle, de egyáltalán nem bíztam benne, mert iszonyat sok nővel volt dolga és állandóan fb képeket lájkolt, kommentelt is, hogy csinos, miközben már én is voltam neki …

A mi kapcsolatunkat ő jobban akarta mint én. Na mindegy, valahogy sikerült megbeszélni, hogy csak egymással törődünk.


Valamelyik nap viszont csinált egy fura dolgot. Megbeszéltük, hogy találkozunk x időpontban és még előtte közvetlenül másfél órával írtam is neki, hogy jó lesz-e, mert akkor én is úgy végzek a dolgaimmal otthon.

Erre jött a válasz, ahogy előző nap is, persze jó.

Mikor találkoztunk, rá 2 percre! meg közölte, a testvérét viszi hozzájuk ebédre, ahova engem persze nem. Vagyis volt 45 perce. De délután ráér. Na, itt elpattant az agyam.


febr. 26. 20:11
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

#30

Kimondtuk egymásnak többször, hogy szeretlek …

febr. 26. 22:16
 32/48 anonim ***** válasza:
76%
#30: Mert nem egyértelmű és találgatnak.😅 Szerintem hallgass az érzéseidre. Ha neked ez így nem jó, csinálj vele valamit. Azt nem tudni biztosan, hogy ki hülyít kit, de amit leírtál a pasiról szerintem nem túl biztató.
febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
48%

Nem hülyíted, hanem nem vagy vele szemben igazságos.

Vizslasd megint a fb-ját ha attól jobban érzed magad nyugodtan, de ha nem találsz újabb kommentet/likeot akkor be kéne fejezni ezt a viselkedést.

Amúgy azok a nők kicsodák, rákérdeztél? Nem lehetett régi szomszédja, kolléga, női haverja, lánytestvére, unokatestvére?

Én tőlem azt csinálsz amit akarsz, de van benned hiba. A múltad nagyon rossz hatással van rád és még nem kezdesz el valamit vele, inkább pszichomókushoz járni ez ígyis marad.



Tegyük fel szerelmes beléd és annak ellenére, hogy visszakoztál belement a kapcsolatba és tényleg anyait-apait belead csak te nem veszed észre, nem bízol benne.


Fordítsuk meg a lehetőséget:


Neked jól esne hogyha full szerelmes lennél, hogy ő nem hisz a szerelmedben iránta?


Mit okozna neked kapcsolatban, szakítás után? Sérülnél és már másképp állnál a következőhöz ha egyáltalán adnál magadnak lehetőséget kapcsolatra.


Ha szereted, empatikus vagy ne csak magadat nézd.


Írtad, hogy tudomásod szerint abbahagyta amit csinált, érdeklődik felőled komolyan. Gondolom programoztok is.


2 hónap után még nem muszáj téged bemutatni a családnak.

Lehet téged óv, lehet attól tart lerohanna a család, kényelmetlenül éreznéd magad, akár szégyell valamit velük kapcsolatban.

Nem tudod pontosan, hogy miért nem mutatott még be bár még korai.

Még van rá idő. Most annak van az ideje, hogy egymással ismerkedjetek még.

Minek vagy vele ha szerinted titkol, szégyell téged?

Nagyon csúnya gondolkodás ez.

Ne légy vele ha a rosszat látod benne!

febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

#33

Ez egy szép gondolkodás, nem semmi, bárcsak én is tudnék néha ilyen lenni, így látni a dolgokat.


Már régóta nem nyomozok, bár az kissé fura, hogy nincs rálátásom az ismerőseire, sosem volt.


Az említett nőkről pedig azt mondta, “sima ismerős”. Franc tudja, az egyiknek még valami hirdetős posztját is megosztotta 1 hónapja.

febr. 26. 22:39
 35/48 anonim ***** válasza:
48%

Te most a fb-on éled az életed? Neked egyedül azt jelenti, hogy valaki hűséges, vagy szeret téged? Ki van írva az adatlapjára, hogy párkapcsolatban van? Tesz ki veled képet, bemutatott legalább egy db barátjának?

Léteznek olyan párok, hogy nem raknak ki képeket, még háttérként se szerepel a másik és mégis tudják, hogy szeretik egymást!


Ha szerinted félrekufircol, vagy nem szeret annak ellenére, hogy kimondta meg te is és még foglalkozik is veled akkor tessék szabadulj meg tőle!


Lehet egy baromi jó, hosszútávú, akár házasságot érő kapcsolatról mondasz le, vagy ahelyett, hogy boldog lennél a pároddal inkább boldogtalan vagy.


Ha én szeretek valakit akkor bízok benne főleg ha orbitális hibát nem követett el, adok magunknak esélyt és ha mit tudom én 6 hónap után is hasonlóan érzem magam, vagy már ad okot arra, hogy ne higgyek neki akkor jól van befejezem a kapcsolatot vele, de nem veszem el a lehetőséget magamtól 2 hónapos friss kapcsolatban!


De te tudod, ha egyszer nem megy akkor inkább váljatok külön.

febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

#35


Két barátjának bemutatott.


Nincs kapcsolati státusz, amit nem bánok, én sem akartam egyből.

Viszont semmilyen kép sincs fent, mivel rólam sem készít képet és közös képünk sincs …

Passz, miért.

febr. 26. 22:58
 37/48 anonim ***** válasza:
63%

Magát mutogatja, nem gondolhatja úgy, hogy te nem szeretnéd, vagy nem akar lerohanni? Nőkön kívül mit likeol, kommentel? Azt megnézted? Nem gondolhatja úgy, hogy igazából te nem akarsz tőle komoly kapcsolatot ha te se akarsz kapcsolati státuszt? Nem lehet, hogy ő is fél hátha bukta lesz? Dehogynem.

Adsz is rá okot.

Ha nincs kitéve, hogy párkapcsolatban vagytok akkor miért lásd az ismerőseit? Egyáltalán mennyi van neki, 100,1000? Mindegyikkel beszél, tartja a kapcsolatot? Biztos, hogy nem. Annak mutat be aki számára fontos. De ha még nem jött el az idő akkor a családnak nem fog, ráér még 6-8 hónap után is.

Én komolyan nem értem mi bajod van vele.

Nézd át a fb-jét ismét, mondd neki, hogy szeretnéd, hogy láthatóak legyenek az ismerősei, az, hogy veled van hogyan reagál, mit mond rá.

Ha hebeg-habog és valamit kinyög megvan a válaszod amire vársz. Ha tök nyugis akkor is, meg akkor is ha eleget tesz neked. Tedd próbára ha segítene. De ha aztán se ad neked okod bizalmatlanságra akkor döntsd el, hogy mit szeretnél.

Mást tényleg nem tudok javasolni, a szakember mindenképp ajánlatos számodra!

febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

#37

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.


Egyszer már említettem neki, hogy csak a közös ismerőseinket látom, ebből van 30.

Vagyis azt sem tudom, hány ismerőse van pontosan, nem látom, mit kommentel, ez azért elég fura ennyi idő után.

Ahogy említettem, fél éve ismerem.

febr. 26. 23:17
 39/48 anonim ***** válasza:
63%

És akkor mi van? Két hónapja vagytok együtt, mert húztad az időt!


Mert ha látod, hogy kinek mit ír, milyen ismerősei vannak akkor rájuk írsz, vagy micsoda?


Aki meg akar csalni az megcsal és bármit követsz el azért, hogy ne tegye meg akkor is megteszi!

Szar érzés, de akit lehet(ett) vinni azt nem kell valójában sajnálni, inkább örülni, hogy már nem mérgezi a levegőt körülötted.


Téged minden az ég adta világon zavar, de nem azért, mert ő olyasmiket művel hanem azért, mert el se hiszed, hogy téged lehet szeretni, tisztelni.

Azt se értem hogyha bizgatott a Casanova életmódja akkor minek a szösznek jöttél vele össze.

Ha meg most is azt hiszed, hogy még mindig Don Juankodik akkor minek vagy vele.

Sajnos úgy tűnik ha eleget tesz neked azzal kapcsolatban amit felsoroltam te akkor se fogsz hinni neki és ha a csillagos égboltot hozza le neked, el tudná varázsolni az összes létező nőt (engem is:D) a Földről akkor azt hinnéd, hogy csak téged vakított meg, vagy átrakta a Marsra.

Ennyire súlyos mértékben nincs önbizalmad, önszereteted és rajta meg az exeken csapódott le.

Akarsz te boldog lenni szingliként, kapcsolatban valaha?

Tényleg menj agyturkászhoz és keményen dolgozz magadon tök mindegy, hogy kirakod, vagy ő téged idővel.

Rendesen sajnállak téged.

Nem tudom hány éves vagy, de nem kéne így élned!

Minden jót, elbúcsúzok, "feladtam", remélhetőleg helyre jössz! (:

febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

Utolsó,


Az élet minden területén van önbizalmam, a munkámban mindent elérek, pont ahogy kigondolom, azt véghezviszem. Az emberekkel tudok bánni.


A párkapcsolat viszont egy ideje nem megy, pedig mindig abban éltem, egyedül mégis boldogabbnak érzem magam sokszor.

febr. 27. 00:28
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!