Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy a sok szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a sok szeretet és figyelem ellenére mégis úgy érzem, nem tervez velem hosszútávon, csak szórakozik?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, de fél éve kezdődött a történet.

Én az elejétől tudtam és éreztem, mit akarok tőle, de egyáltalán nem bíztam benne, mert iszonyat sok nővel volt dolga és állandóan fb képeket lájkolt, kommentelt is, hogy csinos, miközben már én is voltam neki …

A mi kapcsolatunkat ő jobban akarta mint én. Na mindegy, valahogy sikerült megbeszélni, hogy csak egymással törődünk.


Valamelyik nap viszont csinált egy fura dolgot. Megbeszéltük, hogy találkozunk x időpontban és még előtte közvetlenül másfél órával írtam is neki, hogy jó lesz-e, mert akkor én is úgy végzek a dolgaimmal otthon.

Erre jött a válasz, ahogy előző nap is, persze jó.

Mikor találkoztunk, rá 2 percre! meg közölte, a testvérét viszi hozzájuk ebédre, ahova engem persze nem. Vagyis volt 45 perce. De délután ráér. Na, itt elpattant az agyam.


febr. 26. 20:11
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

"egyedül mégis boldogabbnak érzem magam sokszor"

Akkor nem kell erőltetni a dolgot.

febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Update:


Ma beszéltünk és nagyon úgy tűnik, minden rendben lesz 😇

Mindent megkérdeztem, mindenre rákérdeztem :)


Újra átolvastam a kommenteket, sokat tanultam belőle 🙏🏻

febr. 27. 17:36
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott, leírod itt, vagy privátban? Vagy meg se akarod osztani a híreket nagy vonalakban?
febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

#43

Szívesen leírom.


Először is kértem, szeretném látni a fb ismerősei listáját, mivel ő is látja az enyémet, ne legyen ez már ekkora titok. Mondta, ok, pár óra múlva megtörtént, de azért némi cinizmust beletett. Mindegy, nekem ennyi elég volt.

Egy-két nő képe alá is írt, de ez még 4 hónapja volt, akkor belefért. Ezt nem firtattam tovább.

Ami a fuvarozást illeti, szerinte nem volt igazam, mivel nem tudta, hogy tovább is ráérek, plussz aznap délelőtt kérte meg a Tesója erre.

Ennek sincs jelentősége.


Azt mondta viszont, nem akarja elcseszni velem, szeret és bizonyít, ha kell …

febr. 27. 17:57
 45/48 anonim ***** válasza:
53%
A tettek es a szavak nem passzolnak.
febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék arra miért pár órára rá engedélyezte az ismerősök láthatóságát. X időpontot írtál amikor taliztatok. A 12.00-val ez összefügg?
febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

#46


Dolgozott, amikor írtam.


Szoktunk olyat, hogy csak egy fél órára futunk össze, ez nem furcsa


De akkor gyanakodjak tovább?

febr. 27. 18:17
 48/48 anonim ***** válasza:
90%

Az időt azért kérdezem, mert ha nem szólt előre, hogy ott a tesó és viszi haza, vagy haza akkor miért hívott magához, miért egyezett bele a találkozásba. Semmi értelme nem volt és összeszedetlennek, habajkának tűnik, nem gondolja át, hogy hogyan viselkedik és az nem jó, de persze lehet rajta változtatni.

A másik pedig, hogy visszaírt, reagált munka közben, vagy munka előtt az ismerősökre akkor miért nem rögtön akkor tette láthatóvá? (Kitörölte a kompromittáló hozzászólásokat, ismerősöket, képeket, like-okat, vagy hirtelen annyira nem ért rá?)

febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!