Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy a sok szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a sok szeretet és figyelem ellenére mégis úgy érzem, nem tervez velem hosszútávon, csak szórakozik?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, de fél éve kezdődött a történet.

Én az elejétől tudtam és éreztem, mit akarok tőle, de egyáltalán nem bíztam benne, mert iszonyat sok nővel volt dolga és állandóan fb képeket lájkolt, kommentelt is, hogy csinos, miközben már én is voltam neki …

A mi kapcsolatunkat ő jobban akarta mint én. Na mindegy, valahogy sikerült megbeszélni, hogy csak egymással törődünk.


Valamelyik nap viszont csinált egy fura dolgot. Megbeszéltük, hogy találkozunk x időpontban és még előtte közvetlenül másfél órával írtam is neki, hogy jó lesz-e, mert akkor én is úgy végzek a dolgaimmal otthon.

Erre jött a válasz, ahogy előző nap is, persze jó.

Mikor találkoztunk, rá 2 percre! meg közölte, a testvérét viszi hozzájuk ebédre, ahova engem persze nem. Vagyis volt 45 perce. De délután ráér. Na, itt elpattant az agyam.


febr. 26. 20:11
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd fel hangosan, amit írtál és magadtól is rá fogsz jönni.
febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg a tesóját fuvarozta, de mondhatta volna, menjek velük én is.

Persze nem tudnak rólam otthon, gondolom én.

febr. 26. 20:17
 3/48 anonim ***** válasza:
96%
Amilyen komolyan vesz téged, annyira venném komolyan én is őt közös jövő tekintetében.
febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Kiraknám.
febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolja komolyan veled, ez egyértelmű.
febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, sőt, nagyon úgy néz ki.
febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Ez volt az első, hogy ilyet csinált, előtte mindig ráért, bármikor jeleztem neki.
febr. 26. 20:23
 8/48 anonim ***** válasza:
97%
Konkrétan az írásodban a lényeg nem is ez a történés, hanem a többi az, ami érdekes. Azt gondolod, hogy melletted nem lájkolgat meg írogat más nők képei alá? Az ilyen embereknek nem számít a privát chates flört sem, meg semmi más. Sírás lesz a vége.
febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik, hogy annyi nője volt. Volt egyébként komoly kapcsolata? Látod azért rajta, hogy érett rá? Viszont mindegy, hogy nekem micsoda nem smakkol, mert abból indulsz ki te, hogy csak szórakozik veled, titkos kapcsolatban vagytok.

És ha te így érzel ez valószínűleg nem fog megváltozni.

Most arra lennék kíváncsi, hogy foglalkozik-e ő veled, vagy szexről szól az egész, beszélgettek-e ti és arra, hogy önbizalmad milyen szinten van. Válaszolsz a kérdésekre?

febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
89%
Nem teng benne tul az empatia. Masreszt eleg gyorsan hatrasorolodtal, amikor valasztania kellett. Ne tole akarj sirig tarto szerelmet.
febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!