Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar orvoshoz menni, szakítsak?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt egy 50 feletti férfival. Az egészségét nagyon elhanyagolja, a tünetei alapján cukorbeteg lehet: 2-3 óránként eszik, mert éhes, állandóan álmos, (a munkahelyén is gyakran elalszik kis időre, munka után egyből lefekszik 3 órákra, hétvégén reggeli után negyed órával visszafekszik délután egyig aludni, eszik, majd du 2 felé megint megy aludni este 5-6-ig, sok vizet iszik, éjjel 3-4-szer felkel pisilni, és gyakran ingerült, súlyos pitencia gondok) Mondtam, kértem menjen el egy vérvételre, de nem hajlandó, mert nem érdekli mi van vele. Egyrészt önzőnek tartom (hogy rám nem gondol) másrészt önmaga felé igénytelennek gondolom. Szakítsak amiatt, hogy így áll hozzà ehhez a dologhoz?
febr. 27. 06:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
96%
Nem muszáj, pár év úgyis megválasztja.
febr. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
90%
Elmondod szépen, hogy ez az egész a kapcsolatotokra is hatással van, nem csak az ő egészségére. Támogasd őt, amíg ezt hagyja neked.
febr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
2-es elmondtam többször is neki, nem érdekli.
febr. 27. 06:25
 4/63 anonim ***** válasza:
38%
Ezt nem hiszem el. Itt mindig azt írják, hogy az 50 es pasik a legjobb formájukban vannak és csak úgy válogathatnak a jobbnál jobb fiatal nők közül.
febr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
68%
#4 ezt nem tudom, honnan szedted. Nyilván az olyan 50-es pasikról van szó, akik nem hanyagolják el magukat teljesen testileg és mentálisan. Gondolkozz kérlek...
febr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
77%

Erőszakkal nem lehet elvinni sehova, lehet fél, hogy szúrnia kell magát, ki tudja? Sokan nem lustaságból, hanem félelemből nem mennek orvos közelébe, pedig pl. a cukorbetegseget jól karban lehet tartani, gyógyszerekkel, mozgással, odafigyeléssel.

Felnőtt ember, nem lehet kötelezni semmire. Valószínű, h depressziós, őket pláne nem érdekli nagyon semmi, mert uralja az embert a letargia, ilyenkor a környezet csak annyit észlel, hogy nem ad a személyes higeniara, nem rak rendet, nem igenyes, holott ennek mélyebb okai vannak.

febr. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk sosem értettem, az, hogy fel az orvostól erősebb benne, mint a haláltól való félelem? Mert bőven okozhat amputaciot, de halált is a cukorbetegség.

Én 25 éves nőként sajnos inzulin rezisztens vagyok. Október óta tudom, azóta odafigyelek az étkezésre.

Ha benne nincs ennyi öngondoskodás, te nem fogod tudni rábírni.

febr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
6-os nem fél a vérvételtől. Azbegészségére igénytelen. Neki jó az, hogy hétvégén nappal délelőtt is alszik, meg délután is alszik. Én meg csak legyek. A potencia gondja sem érdekli.
febr. 27. 06:52
 9/63 anonim ***** válasza:
75%

Én 40 es hasonlo palit ismerek. Aki meg állandoan q betegségei körül forog pl foginysorvadás candida fejgomba ereket vetet ki a lábábol gyogyteák sport gyogytorna gyogymasszázs műtétek.

Az egész élete a teste meg a betegségei körül forog. Nekem meg ebbol lett elegem es el se akartam kapni semmit.

febr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell még vérvételre elmennie, eleg a sima "napi" vércukorvizsgáló készülék. Te is beszerezheted, ha lusta elmenni.
febr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!