Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar orvoshoz menni, szakítsak?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt egy 50 feletti férfival. Az egészségét nagyon elhanyagolja, a tünetei alapján cukorbeteg lehet: 2-3 óránként eszik, mert éhes, állandóan álmos, (a munkahelyén is gyakran elalszik kis időre, munka után egyből lefekszik 3 órákra, hétvégén reggeli után negyed órával visszafekszik délután egyig aludni, eszik, majd du 2 felé megint megy aludni este 5-6-ig, sok vizet iszik, éjjel 3-4-szer felkel pisilni, és gyakran ingerült, súlyos pitencia gondok) Mondtam, kértem menjen el egy vérvételre, de nem hajlandó, mert nem érdekli mi van vele. Egyrészt önzőnek tartom (hogy rám nem gondol) másrészt önmaga felé igénytelennek gondolom. Szakítsak amiatt, hogy így áll hozzà ehhez a dologhoz?
febr. 27. 06:15
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, itt már nem csak a cukor a gond, hanem pajzsmirigy is pl.

Az alacsony tesztoszteron szint volt a fő ok, ez nem lett kezelve, gondolom jött az elhízás, stb.

Egy idősebb férfi meg elhízva.....kb a halállal egyenlő.

Még egy fiatal férfit is simán lenulláz a sok zsír.

Szomorú az, hogy baromi nehéz fogyni már ilyenkor. :(

Hasonló cipőben járok. :(

Ráadásul én autószerelő vagyok, és nagyon kihat a gyengeség a munkámra, már nem tudom milyen doppingszert nem próbáltam még. :(


Orvosok meg.....


Valószínű a párod is azt látja, kalap szamócát érnek sajnos.

febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:
Nincs elhízva! Normális a súlya.
febr. 27. 18:46
 63/63 anonim ***** válasza:
Mert az többet er, ha orvoshoz sem megy, ugye? Legalább idióta tanácsot ne osztogass már.
febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!