Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar orvoshoz menni, szakítsak?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt egy 50 feletti férfival. Az egészségét nagyon elhanyagolja, a tünetei alapján cukorbeteg lehet: 2-3 óránként eszik, mert éhes, állandóan álmos, (a munkahelyén is gyakran elalszik kis időre, munka után egyből lefekszik 3 órákra, hétvégén reggeli után negyed órával visszafekszik délután egyig aludni, eszik, majd du 2 felé megint megy aludni este 5-6-ig, sok vizet iszik, éjjel 3-4-szer felkel pisilni, és gyakran ingerült, súlyos pitencia gondok) Mondtam, kértem menjen el egy vérvételre, de nem hajlandó, mert nem érdekli mi van vele. Egyrészt önzőnek tartom (hogy rám nem gondol) másrészt önmaga felé igénytelennek gondolom. Szakítsak amiatt, hogy így áll hozzà ehhez a dologhoz?
febr. 27. 06:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, lássuk be, hogy tényleg józan értelemmel szembe megy, hogy te négy hónapja egy ilyen emberrel vagy együtt.

Ha nem vagy szerencsés külsejű és ezért érzed azt, hogy ki kell tartanod, mert legalább egy ilyen jutott, akkor az ónbecsülésen kell javítani.

Ha meg csinos, helyes és okos nő vagy, akkor nem kérdés, hogy egy ilyet el kell hagyni. Vagy majd évek után majd eteted meg mosdatod, miután a diabétesz melléktermékeként leamputálták a lábát és még a kádba se tud egyedül beszállni?


Itt nem gondolkozni kell az elhagyáson, hanem hanyatt homlok menekülni. Ha még (önhibádon kívül) nem vagy szép meg csinos, akkor is jobb egyedül, mint egy zombival együtt lenni.

febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írzam az egyik kommentemben, ezek a dolgai csak akkor lettek szembe tűnőek, amikor nála voltam huzamosabb (egy hét) ideig. Az pedig pont egy hete volt. Nyilván ha az első pillanattól fogva tudom ezeket, nem maradtam volna vele semeddig sem. De senki sem úgy mutatkozik be, hogy hello, én lenyegében vegetálok élet helyett.
febr. 27. 15:25
 53/63 anonim ***** válasza:
55%

51# vagyok. Nagyon agresszív a stílusod, nem értem, hogy miért.

Végigolvastam az egész threadet. Értem, hogy nem a kezdetektől feltűnő, hogy mennyit alszik, de a potencia problémák, a mértéktelen evés azért csak feltűnhetett, de ha nem is, akkor most már egyértelmű.


Itt már mást hozzátenni nem lehet.

Tegyél amit jónak látsz.

febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
33%

Oké, akkor miért csak gondolkodsz a szakításon, és miért itt nyígsz ahelyett, hogy kiadnád az útját?

Nem jöt hozzá semmi, full új kapcsolat, fél éve se tart.

Dobd ki, mint macskát sz@rni és keress jobbat, ilyen egyszerű.

febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:

En volnék agresszív? Hogy nyilvánulsz meg felém?

Masik: a potencia gonddal úgy voltam, megviselte a válás, ezt ő is mondta és mások is, tehát idő kell neki a szex rendes működéséhez.

Etkezési szokásai: honnét tudtam volna, hogy reggelire mennyit eszik, meg hogy x oránken eszik, amikor még nnem voltam vele huzamosabb ideig az életterében? Tehát? Nem voltam látnok.

febr. 27. 15:52
 56/63 anonim ***** válasza:

Akkor ezzel a "nem 3 napja derült ki" dologgal ráhibáztam...

Nézd, ha fontos neked ez az ember, ha látsz benne olyan értékeket, amik számodra sokat jelentenek- es ezt reálisan latod, nem rózsaszín köddel, mert 39 évesen egy-smással a hátam mögött szerintem egy 40-es nő nagyon is tud reális lenni- akkor próbálkozz még vele. Kideríteni mi is a valodi oka annak hogy gyakorlatilag feladta az életet, de akkor miért, es hogyan jatszotta ilyen jól meg magát, mit szeretne a jövőtől, magától, tőled, stb. Emellett unszold hogy itt igenis komoly gond lehet a háttérben, ami amugy lehet egy erős depresszió is, vagy bipoláris zavar. De ezekkel is ezen a szinten már kell a szaksegítség

Ha ezzel se jutsz előrébb, akkor tényleg szakíts.

Meg nem tudom a háttered, pl van e gyereked, szeretnél e, mert ha még nincs, de szeretnél, es lássuk be erre már tényleg nincs sok időd, azt viszont ne ezzel az emberrel tervezd, mert iszonyat megszívjátok, te is meg a gyerek is.

febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:

Nem valóban nem 3 napja, hanem egy hete szembesültem ezekkel!

Hiába unszolom írtam! Arrogás lesz ha felhozom hogy szerintem orvoshoz kellene mennie.

febr. 27. 15:58
 58/63 anonim ***** válasza:
49%

Hát nekem úgy tűnik, hogy itt te vagy az arrogáns.

Én kicsekkoltam, nekem elég az agresszív nyavajgásból, jó szórakozást az impotenst barátoddal.

febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
58-as még most sem tűnik fel, hogy normálisan válaszolok? Te pedig minősítesz, személyeskedsz. Szép napot neked!
febr. 27. 16:23
 60/63 anonim ***** válasza:
100%

"Arrogás lesz ha felhozom hogy szerintem orvoshoz kellene mennie."


Segíteni viszont csak azon lehet, aki maga is akarja. Ő ezek szerint nem.

febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!