Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar orvoshoz menni, szakítsak?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt egy 50 feletti férfival. Az egészségét nagyon elhanyagolja, a tünetei alapján cukorbeteg lehet: 2-3 óránként eszik, mert éhes, állandóan álmos, (a munkahelyén is gyakran elalszik kis időre, munka után egyből lefekszik 3 órákra, hétvégén reggeli után negyed órával visszafekszik délután egyig aludni, eszik, majd du 2 felé megint megy aludni este 5-6-ig, sok vizet iszik, éjjel 3-4-szer felkel pisilni, és gyakran ingerült, súlyos pitencia gondok) Mondtam, kértem menjen el egy vérvételre, de nem hajlandó, mert nem érdekli mi van vele. Egyrészt önzőnek tartom (hogy rám nem gondol) másrészt önmaga felé igénytelennek gondolom. Szakítsak amiatt, hogy így áll hozzà ehhez a dologhoz?
febr. 27. 06:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
47%
Nem biztos. Az inzulin rezisztencia is okozhat ilyen tüneteket, ami a cukorbetegseget megelőző állapot, és annak ingadozását nem mutatja a vércukor vizsgáló készülék.
febr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
10-es semmit nrm akar tudni az egügyi állapotáról. Igénytelen az egészségére.
febr. 27. 07:36
 13/63 anonim ***** válasza:
60%
Nem akar betegségtudatban élni. Ennek megvan a maga pszichologiája.
febr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
13-as nem! Ez önzőség is egyben! Ahogy van, az hatassal van a kapcsolatunkra is. Pl impotencia.
febr. 27. 07:50
 15/63 anonim ***** válasza:
87%
Exem volt ilyen "beteges" minden egyes nap panaszkodás sopánkodás ez a baja az a baja nem érzi jól magát stb stb egymilliószor mondtam neki hogy menjen orvoshoz. Hát minek azt régebben volt akkor se találtak semmit. Na ezt a napi szintű panaszt meguntam állandóan a vita ment emiatt és ott hagytam a francba. Panaszkodjon akkor az anyjának ha ennyire szarik az egészségére.
febr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:
15 ő nem panaszkodik, hanem totál érdektelen. Én ott vagyok nála, alszik. Mert "kajakómája" lett evés után. Felkel eszik, lefekszik mert kajakóma megint. Szex az meg mi? És ez sem érdekelni. Nem áll? Jól van az úgy...
febr. 27. 07:54
 17/63 anonim ***** válasza:
100%

Miért jöttél össze vele? Mi vonzó volt benne? Mert a leírtakból ítélve semmi. Én otthagynám, illetve össze se jöttem volna vele. 4 hónapos kapcsolat az semmi, nem tartozol felé semmivel.

(Természetesen nem ezt írnám ha arról lenne szó hogy egy húszéves házasság utóbbi hónapjaiban az ötvenes férj egészsége megrogyott...)

febr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
75%

"Ahogy van, az hatassal van a kapcsolatunkra is."


Akkor ez a pali kuka. Szedd a cuccod, és költözz el. (De azért tök jö, hogy ennyire határozatlan vagy a saját életedről és mi mondjuk meg mit csinálj 😅)

febr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tud megdugni se akkor mire jó ez az ember. Nekem egyértelműen kuka.
febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked így nem jó akkor szakíts
febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!