Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar orvoshoz menni, szakítsak?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt egy 50 feletti férfival. Az egészségét nagyon elhanyagolja, a tünetei alapján cukorbeteg lehet: 2-3 óránként eszik, mert éhes, állandóan álmos, (a munkahelyén is gyakran elalszik kis időre, munka után egyből lefekszik 3 órákra, hétvégén reggeli után negyed órával visszafekszik délután egyig aludni, eszik, majd du 2 felé megint megy aludni este 5-6-ig, sok vizet iszik, éjjel 3-4-szer felkel pisilni, és gyakran ingerült, súlyos pitencia gondok) Mondtam, kértem menjen el egy vérvételre, de nem hajlandó, mert nem érdekli mi van vele. Egyrészt önzőnek tartom (hogy rám nem gondol) másrészt önmaga felé igénytelennek gondolom. Szakítsak amiatt, hogy így áll hozzà ehhez a dologhoz?
febr. 27. 06:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
19%
Te se lehetsz túl jó nő, ha neked ez jut, ezt elviseled.
febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:
31-es nyilván te ezt tudod.
febr. 27. 11:12
 33/63 anonim ***** válasza:
66%
#32 itt mindenki undorító és gusztustalan, öreg már 30 évesen is, ne vedd fel. Mi lesz veletek vêgül? Gyereke mit szól ehhez?
febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
29%

32

Igen, tudom.

Különben minek lennél 40 évesen egy 10+ évvel idősebb, totálisan igénytelen fazonnal, aki még szexuálisan se elégít ki?

Miért itt panaszkodsz, ahelyett, hogy elhagynád?

Nem is feltétlenül úgy értettem, hogy külsőre ne lennél jó nő.

Ha csinos is vagy, fejben viszont gondok vannak. Nem normális, hogy te ezt elviseled, aztán jössz ide oldalakon át sipítozni.

Mi fog változni?

És de, csak nyugodtan vedd fel. :)

febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
58%

34#-el egyetértek.

Éppencsak megismertél valakit, aki egy ösztönlény, eszik, alszik, szex sincs.

És itt pattogsz kérdező, hőbörögve ismételgeted ugyanazt. És neked ez egy "kapcsolat".

Nem is értem, mi itt a kérdés.

febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
34-es remélem most jobban érzed magad 🙂
febr. 27. 11:27
 37/63 A kérdező kommentje:
35-ös neked az jött le, hogy nekem ez a normális?
febr. 27. 11:28
 38/63 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, ez a válaszoló csak próbál rád hatni, semmi más.
febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:
Minek akar rám hatni? Nekem sem normális a hozzáállása. Nem is mentegettem. Tehát mit akar rám hatni?
febr. 27. 11:31
 40/63 anonim ***** válasza:
100%
Passzív-agresszív stílusban magyarázta el, hogy ostoba vagy, ha vele maradsz. Ennyi.
febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!