Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismét elbocsátottak próbaidő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismét elbocsátottak próbaidő alatt... Hogyan értethetném meg a férjemmel, hogy ha ő nem segit, akkor egy munkahelyet sem fogok tudni megtartani?

Figyelt kérdés

A szöveg ugyanaz, mint mindig. A munkámmal elégedettek, de...

Két hete kezdtem, de csak 3 napot voltam bent a maival együtt, mert betegek voltak a gyerekek. Ma behívott a főnököm, hogy sajnos nem tart igényt a munkámra.

Így soha nem fogok tudni elhelyezkedni, a férjem meg csak dühös rám, hogy miért nem sikerül semmi. Egyszerűen nem érti meg, hogy segítség nélkül nem fog menni.


febr. 27. 16:25
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
23%
Milyen segítségre gondolsz?
febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos ez ilyen. Ha ő marad otthon a gyerekekkel, őt is kirúgják.
febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
25%

En egyedul nevelek gyereket. Folyamat figyelek a táplálkozására vitaminszuksegletére soha nem beteges. Egy két bölcsis/ovis járványon kivul soha nem volt beteg sem.


Mindig az lebegett a szemem előtt is hogy egyszeruen másképp nem fog menni ehenhalunk.

Ez mellett eleinte csak rugalmas reszmunkaideejű állásokra pályáztam de aztán még a gyereket is bevihettem a meloba.(ma is engedélyezett a mostani már 8 órás helyemen is)

Ma iskolás es a legkevesebbet hiányzó gyerek.

febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
7%
Hát nagymamák/nagypapák nem segíthetnek be, testvérek? Férjed hogyan dolgozik, hogy nem segít beteg gyermekkel?
febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
85%

Ha már próbaidő alatt ez van, úgy sajnos nem csodálkozom, ha a munkáltató is megelégeli. Persze, édesanya vagy, a gyermek mellett a helyed, de neki egy munkavállalóra van szüksége, aki dolgozik. Így bekezdeni nagyon nem volt szerencsés. Lehet, hogy érdemes lett volna a férjednek otthon maradnia a gyerekkel, legalább most, ha neki már fix munkahelye van.

Nagyszülők nem tudnak segíteni? Próbálj meg délutáni/esti/hétvégi műszakokat keresni, hogy felváltva tudjatok a gyerkőccel lenni. Persze ez a család szempontjából hosszú távon szintén nem előnyös, de legalább még ezt az időszakot bírjátok ki, amikor nagyobb a megbetegedés esélye.

Mérges pedig igazán nem lehet rád, hisz nem a teljesítményed miatt bocsátottak el. Közösen vállaltatok gyereket, közösen is kell megoldanotok a felügyeletét.

febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
11%
Milyen jellegű munkáról van szó? Home officera van lehetőség?
febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
88%
A férjed fogyatékos? Nem látja, hogy a munkahelyed helyett otthon vagy?
febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg, ha felvetnéd, hogy az első három hónapban legyen bébiszitter otthon? Vagy ő menjen addig szabira (ha nem is táppénzre).


Nyilván érti, csak könnyebb neki téged hibáztatni, mint cselekedni.

febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Csak maximum 4 órás munka jöhet nekem szóba GYOD mellett.

Nálunk sajnos elég gyakori, hogy betegek. A középsőnél most a skarlát volt ismét soron, ebben a tanévben már 3. alkalommal, ami persze mindannyiunkon végigment.

A férjem elméletileg nem meri kockáztatni a munkahelyét, de így nem tudom, hogy mit fogok tudni csinálni. Anyósom velünk él, mert már ő is ápolásra szorul, az én szüleim meg már nem tudnak segíteni, mert 78 és 81 évesek. Fizetett segítségre meg nem jut.

Szóban elmondja, hogy megérti a helyzetet, meg nem tudtam volna mást csinálni, ugyanakkor a viselkedéséből érződik, hogy haragszik rám.

febr. 27. 17:11
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért fogtam bele most egy olyan tanfolyamba, ami elvégzése után itthonról is tudok dolgozni. Csak 3 helyről küldtek el eddig…..

7 éves a lányom. Hiába adok neki marslakókat, immunotrofinát, c vitamint, vasat, ezeket azért persze felváltva, így is kb 8 alkalommal beteg évente.

A férjem vezető beosztásban van, jól keres, én sem akarom hogy elküldjék egy betegállomány miatt.

febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!