Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismét elbocsátottak próbaidő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismét elbocsátottak próbaidő alatt... Hogyan értethetném meg a férjemmel, hogy ha ő nem segit, akkor egy munkahelyet sem fogok tudni megtartani?

Figyelt kérdés

A szöveg ugyanaz, mint mindig. A munkámmal elégedettek, de...

Két hete kezdtem, de csak 3 napot voltam bent a maival együtt, mert betegek voltak a gyerekek. Ma behívott a főnököm, hogy sajnos nem tart igényt a munkámra.

Így soha nem fogok tudni elhelyezkedni, a férjem meg csak dühös rám, hogy miért nem sikerül semmi. Egyszerűen nem érti meg, hogy segítség nélkül nem fog menni.


febr. 27. 16:25
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
74%

32: Én csak akkor maradhattam otthon, ha ennyire beteg voltam. Az iskola megkövetelte a jelenlétet.

És nem felügyeltek rám!

febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
25%
Az a baj hogy a mostani szülök minden fiszem f*szom kis takonyra kiveszik a gyereket a suliból és a többség egyből tömi antiboval. Egyébként meg nem azért de nem olyan kicsik már a gyerekek hogy ne tudjátok megoldani. A férjed egész egyszerűen csak leszarja.
febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
42%

Ja

Fiszemfszom skarlatja volt q gyerekének

Sztem simán vihette volna oviba, nem kell a kifogás

febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
37%
Bocs, iskolába
febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Anyósom alzheimeres, ő nem tud rájuk felügyelni. Kora reggel még tisztább, de 11 körülre beáll a filmszakadás. Rá a szomszéd néni ránéz, de ha gond van, fürdetni kell, akkor viszont engem hív.

A gyerekek korban nagyok, de viselkedésben és önellátásban sajnos nem, a középső még teljesen pelenkás, a kicsi részben szobatiszta, de még vannak balesetek, főleg, ha beteg. Nem véletlenül kapom utánuk a GYOD-ot.

35-ös Skarláttal még a tanaraik is kidőltek, a fiunknak 3 napig volt 40°C feletti láza, de igazad van vihettem volna suliba!

Nálunk, ha köhögnek vagy folyik az orruk már nem mehetnek suliba, gondolom pont azért, hogy nehogy befertőzzék a társaikat.

Sajnos gyáp csak a kicsi után jár még fél évig, a nagyobbakkal egyéb megoldások kellenek.

febr. 27. 19:40
 36/48 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy a férjed fejében mi van, hogy elvárja, hogy dolgozz, miközben az ő beteg anyját és a ti beteg gyerekeiteket is te gondozod? Ezek olyan körülmények, amik konkrétan lehetetlenné teszik egy normális munkahely ellátását. Ha ilyen nagy a szája, akkor menj el te szépen dolgozni, ő meg munka mellett csinálja a te dolgod és fürdesse az alzheimeres anyját. A helyében kushadnék a sarokban és örülnék, hogy a feleségem megteszi helyettem, mert az anyja ápolása az ő illetve testvérei dolga lenne, csak mondom. Agyam eldobom egyes emberektől.
febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%
Pelenkás?? Mi bajod van? A 12 éves pelenkás? XD
febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Részben pont anyósom miatt kellene több pénz, mert már várólistás az otthonban, de az fix, hogy az alig 60E Ft-os nyugdíja nem lesz elég a térítési díjra. Úgy számitunk, hogy havi szinten legalabb 100E pótlas kell majd. Mondjuk még évek távlatában van a bekerülés.

Igen, pelenkás. Mint már írtam is, GYOD-on vagyok, ez a sérült gyermekek utan járó ápolási díj (gyermek otthongondozási díj).

febr. 27. 21:11
 39/48 anonim ***** válasza:
61%

#37 Semmi vicces nincs abban, ha valaki tartósan beteg vagy fogyatékkal élő gyerekeket nevel. Őszintén kívánom Neked, hogy soha ne tudd meg, mennyi nehézséggel, fájdalommal és lemondással jár.


A kérdező megírta, hogy GYOD-ot, azaz gyermekotthongondozási díjat kap a gyerekek után, így a pelenka, illetve az, hogy miért igényelnek állandó felügyeletet ebben a korban, teljesen érthető és indokolt.


Kérdező, a teljesen rugalmas munkaidőben, otthonról végezhető munka is megfontolandó lehet, ha van valami releváns végzettséged, mert a GYOD ezt lehetővé teszi. Ekkor, ha betegek, napközben foglalkozhatnál velük, és esténként, illetve hétvégente, amikor otthon van a férjed, behozhatnád a lemaradást. Nyilván nem ideális, nagyon fárasztó, de megfontolandó, mert ebben a formában nem csak rész-, de teljes munkaidőben is dolgozhatnál, így többet kereshetnél.

febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
0%

38: Melyik város?

Budapesten tudok olyan helyet, ahova nincs várólista, és a nyugdíj 60-80%-a a díj. Vannak napidíjas helyek is.

Van beugrós is, meg beugró nélküli is.

Ha van lakása, abból ki lehet fizetni a beugrót.

febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!