Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen srácok, hol találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srácok, hol találtok magatoknak párt? Létezik még egyáltalán hasonló lány?

Figyelt kérdés

A srácról:

19 éves

belső: nem partyarc, nem dohányzik, ritkán iszik, csendesebb, visszafogottabb, nincs sok barátja. Mindennél többre értékelné a párjával a közös sétát, együttlétet, mozizást, filmezést, strandolást. A srác gyengéd, de ugyanakkor ki tud állni magáért, talpraesett, sokat tapasztalt a világból, kicsit hangulatember, nem szereti a tömeget, fontosak neki a belső értékek. Nem löki a dumát állandóan, de el lehet vele beszélgetni és hülyülni. Néha szomorkásnak tűnik, de igyekszik pozitívan gondolkodni, és egyes szituációkban, bizonyos emberek társaságában nagyon nyitott és oldott. Mindig a középúton próbál lavírozni az életben, nem szereti a szélsőségeket. A srác nem elvont, csak a vele kapcsolatban állók láthatják furának, őt vagy szeretik vagy egyáltalán nem csípik.


külső: ad a megjelenésére, de nem divatb*zi, és az ilyen típusú emberek társaságát kerüli. 185 cm magas, vékony, barna hajú és szemű. Jóképűnek mondott.


Szóval egy ilyen belső és külső adottságokkal rendelkező srácra szerintetek rátalálhat még a szerelem? A srác tudja, hogy ismerkedni kéne bulikban, de oda nem igazán jár, mert tudja, hogy a hasonló lányok sem mennek el. Szóval merre vagytok hasonló lányok? Ez a típus létezik egyáltalán?


Ide nem illő kommentekre, és "hagyjuk már a nyavalygást ember és változzál meg" típusú hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, az ilyen emberekkel amúgy is minden nap találkozhatok.


Hasonló lányok és fiúk írjatok ide kommentet, hogy léteztek-e egyáltalán! Hol ismerkedtek, ill megtaláltátok-e már a hasonló párotokat?


2012. ápr. 15. 14:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:

nemtom hogy hol, de pontosan ilyen vagyok. és nemtok megváltozni, pl kicsit bunkóbbá válni a lányok kedvéért.



és valahogy kedves vagyok a lányokkal le sem szarnak, egyszer köcsögebb voltam és majdnem leszopott, de csak azért sem engedtem neki.


Azt mondom igazán nincs ilyen lány aki megérdemel minket ha lehet így fogalmazni.


Én szívemre hallgatok, érdekel mások véleménye, empatikus vagyok, realista, de valahogy leszarnak a lányok.


Egyszerűen belenézek a tükörbe, megkérdezem magamtól hogy: mit rontok el, mit kéne másképp csinálni, de nem tudom hol a hiba.


Szerintem nem benne, mert kedves vagyok, őszinte, meg egyszerűen ugyanaz amit leírta kérdező.


Tudok beszélni bárkivel bármikor, de a lányok egyszeri beszélgetés után más véleménnyel vannak rólam, de halvány lila gőzöm sincs miért.


Szóval énis várom hogy hol találhatok így lányt.

2012. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
0%

Ez butaság, az egész...

Az a helyzet hogy mi férfiak (tisztelet a kivételnek) ellustult, töketlen b@rmok vagyunk. És nem pont magamra célzok, na mindegy. Van egy barátnőm (szögezzük le, egy lány nem lehet a barátod csak a barátnőd) és van neki egy pasija, és azt a gyereket meg a két testvérét olyan elszomorodott, életkedvtelen sügérek hogy hihetetlen. Már több mint 25 évesen lett neki meg ez a csaj, de már 3-4 hónap uttán megcsalta, de csak azért nem hagyja ott mert sajnálja. A fiúk egy besz@ri nullák. És amíg az ilyen SP meg cimborái emberek lesznek hát jaj. Itt a férfinak kell a kezébe venni a saját dolgát és már legalább 15-16évesen elkezdeni csajozni, mert ha nem próbálkoztok későbbre semmi önbizalmatok nem marad. De ti tudjátok mit akartok, több nő marad nekem és a hasonlóknak és nem vagyok se ,,bunkó,, se ,,nagyképű,, se semmi ilyen van egy munkahelyem ahol 100 alatt kapok, tehát gazdag sem vagyok, és mégis boldogan élek és még jóképűnek se mondanám magam. Ugyanis ahogy írtátok hogy mert nem vagyok szép meg a többi, b@sszus a lányoknak kell szépnek lenni, vagy nem?! Te nézzél ki valahogy aztán ennyi, ha el is küld valamelyik küld a francba menj a következőhöz, később bánni fogod ha nem teszed,és akkor annyira elmehet akár az önbizalmad hogy képes leszel a melegekhez csatlakozni...ezt ne várd meg, meg senki. Ha pedig tényleg gyáva és gyenge vagy, nem lesz soha semmi belöled(tek). És most aki gondolja hogy megsértettem, nem engem kell megértenie, hanem nézzen magába és nézzen magára, mit ért el eddig!

2012. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
Belsőre nagyjából ilyen vagyok, de külsőre sajnos nem, ezért nem kellek egy lánynak sem. Ha te 185 cm vagy, és jóképű, akkor simán találhatsz csajt, az más kérdés, h normális lányt alapból nehéz találni.
2012. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:

Alapvetően hasonlitunk, persze nem teljesen, én már rátaláltam a szerelemre, de ha a csoport szervezesre van még igény szívesen segítek. részben mert szimpatizalok s hozzád hasonló fiúkkal és lányokkal

22/f

2012. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!