Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen srácok, hol találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srácok, hol találtok magatoknak párt? Létezik még egyáltalán hasonló lány?

Figyelt kérdés

A srácról:

19 éves

belső: nem partyarc, nem dohányzik, ritkán iszik, csendesebb, visszafogottabb, nincs sok barátja. Mindennél többre értékelné a párjával a közös sétát, együttlétet, mozizást, filmezést, strandolást. A srác gyengéd, de ugyanakkor ki tud állni magáért, talpraesett, sokat tapasztalt a világból, kicsit hangulatember, nem szereti a tömeget, fontosak neki a belső értékek. Nem löki a dumát állandóan, de el lehet vele beszélgetni és hülyülni. Néha szomorkásnak tűnik, de igyekszik pozitívan gondolkodni, és egyes szituációkban, bizonyos emberek társaságában nagyon nyitott és oldott. Mindig a középúton próbál lavírozni az életben, nem szereti a szélsőségeket. A srác nem elvont, csak a vele kapcsolatban állók láthatják furának, őt vagy szeretik vagy egyáltalán nem csípik.


külső: ad a megjelenésére, de nem divatb*zi, és az ilyen típusú emberek társaságát kerüli. 185 cm magas, vékony, barna hajú és szemű. Jóképűnek mondott.


Szóval egy ilyen belső és külső adottságokkal rendelkező srácra szerintetek rátalálhat még a szerelem? A srác tudja, hogy ismerkedni kéne bulikban, de oda nem igazán jár, mert tudja, hogy a hasonló lányok sem mennek el. Szóval merre vagytok hasonló lányok? Ez a típus létezik egyáltalán?


Ide nem illő kommentekre, és "hagyjuk már a nyavalygást ember és változzál meg" típusú hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, az ilyen emberekkel amúgy is minden nap találkozhatok.


Hasonló lányok és fiúk írjatok ide kommentet, hogy léteztek-e egyáltalán! Hol ismerkedtek, ill megtaláltátok-e már a hasonló párotokat?


2012. ápr. 15. 14:39
 61/94 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi a csoport neve, csatlakozunk :)
2012. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
majdnem pontos a leírásod rólam ;) de komolyan csak a barna szem nem stimmel:D
2012. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen lány van, köztük én is


17/L

2012. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
Ez olyan volt,mintha a sajàt jellemzésemet olvastam volna...még a magassàg is majdnem stimmel.:-P17L
2012. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim válasza:
Jellemre nagyban megegyezünk, de külsőre már más, alacsony vagyok és gizda. :D
2012. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:

Lány vagyok,20 éves,soha nem volt még barátom,én is ilyen embert keresek,de mind hiába.Mielőtt jönnétek "oltani",nem,nem azért,mert bűnronda volnék.

Kérdező:fel a fejjel,remélem találsz majd barátnőt!:)

Nem tudom viszont a kérdésedre a választ,sokan vagyunk így,mint látod.

2012. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
kb ugyanez vagyok én is csak 20 éves és én sem tudok magamnak csajt találni mert amit eddig tapasztaltam az az volt hogy vagy csoportosan mászkálnak vagy a kigyúrt alakokat szeretik vagy a divatmajmokat szeretik.
2012. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:

17:53-as vagyok

Csináljuk Facebook csoportot!

2012. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:

Ugyanez illik rám is, csak mivel lány vagyok, ezért pl. a magasság nem stimmel. :)


17/L

2012. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Nagyon szeretnék Facebook csoportot létrehozni veletek, de sajnos csak a saját ismerőseimmel enged ilyet létrehozni. Ha valaki segítene ezen a problémán átlendülni, akkor elindulhatna az a bizonyos csoport! Várom a segítségeteket!
2012. aug. 1. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!