Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen srácok, hol találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srácok, hol találtok magatoknak párt? Létezik még egyáltalán hasonló lány?

Figyelt kérdés

A srácról:

19 éves

belső: nem partyarc, nem dohányzik, ritkán iszik, csendesebb, visszafogottabb, nincs sok barátja. Mindennél többre értékelné a párjával a közös sétát, együttlétet, mozizást, filmezést, strandolást. A srác gyengéd, de ugyanakkor ki tud állni magáért, talpraesett, sokat tapasztalt a világból, kicsit hangulatember, nem szereti a tömeget, fontosak neki a belső értékek. Nem löki a dumát állandóan, de el lehet vele beszélgetni és hülyülni. Néha szomorkásnak tűnik, de igyekszik pozitívan gondolkodni, és egyes szituációkban, bizonyos emberek társaságában nagyon nyitott és oldott. Mindig a középúton próbál lavírozni az életben, nem szereti a szélsőségeket. A srác nem elvont, csak a vele kapcsolatban állók láthatják furának, őt vagy szeretik vagy egyáltalán nem csípik.


külső: ad a megjelenésére, de nem divatb*zi, és az ilyen típusú emberek társaságát kerüli. 185 cm magas, vékony, barna hajú és szemű. Jóképűnek mondott.


Szóval egy ilyen belső és külső adottságokkal rendelkező srácra szerintetek rátalálhat még a szerelem? A srác tudja, hogy ismerkedni kéne bulikban, de oda nem igazán jár, mert tudja, hogy a hasonló lányok sem mennek el. Szóval merre vagytok hasonló lányok? Ez a típus létezik egyáltalán?


Ide nem illő kommentekre, és "hagyjuk már a nyavalygást ember és változzál meg" típusú hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, az ilyen emberekkel amúgy is minden nap találkozhatok.


Hasonló lányok és fiúk írjatok ide kommentet, hogy léteztek-e egyáltalán! Hol ismerkedtek, ill megtaláltátok-e már a hasonló párotokat?


2012. ápr. 15. 14:39
 41/94 anonim ***** válasza:

Hozzunk létre egy ilyen találkozót, valahol olyan helyen ami mindenkinek közel van, úgy is egyszer élünk :)

99%ban ugyanilyen vagyok


18/f

2012. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat! Nem is rossz ötlet megpróbálni a gyakorikérdéseken túl élőben is összehozni a hasonló emberkéket. Úgyhogy 18/f ötletéből kiindulva :) a kérdésemen belül egy kis közvéleménykutatást is közzé teszek:

"Jó ötletnek tartod-e összehozni élőben az itt összegyűlt csapatot? Ha igen, eljönnél-e? Helyszínnek mit javasolsz?"


Ha olyan 10-20 ember összegyűlik, akkor elkezdem szervezni a talit!!

2012. jún. 14. 08:33
 43/94 anonim ***** válasza:

Nekem már mindegy, én benne vagyok. :)


18/f (Norbi) :)

2012. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:

Kizárt h 10 ember összejöjjön nemhogy 10-20...

Sztem 3-4-nél már kezdheted a szervezést és hívj meg csajokat is ;)

2012. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Én már régen létrehoztam egy oldalt ahol hasonló fiatalok ismerkedhetnének, de sajnos becsődölt az oldal. :/

Talán még itt emlékszik valaki innocentyoungs.sokoldal.hu-ra. :D

30an voltunk, de szerintem sokat csak beregeltek és inaktív tagok voltak. Nem adtak meg semmi olyan adatot amiből ténylegesen bele lehet kezdeni az ismerkedésbe.

Még nem találtam meg a szerelmem, szívesen megismerkednék ilyenekkel. :)

21/N

2012. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
*sokan
2012. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
Én is szívesen elmennék egy ilyen találkozóra. 21/L
2012. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:

Olvasom a kérdést, mondom ilyen nincs. Öregem csak 2 dologgal lőtté mellé, még pedig 2 évvel és 2 cm-rel :D

Én 183 cm vagyok és 21 éves, de totál illik rám többi leírás :)


Ha lenne ilyen találkozó még az is lehet hogy elmennék rá, ha könnyen megközelíthető helyre szervezed:)


21/F

2012. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:

Ha Bp és annak 150km es körzetén belül lesz akkor megyek :D


De ajánlom, hogy ne valami homár parti legyen :D


10es voltam :)

2012. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, hogy folyamatosan gyűlünk! Akik már jelezték, hogy jönnének az ismerkedős talira, azoknak ment egy levél pár kérdéssel. Eddig 3-1 a felállás a férfiak javára, úgyhogy húzzatok bele csajok! ;)
2012. jún. 21. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!