Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen srácok, hol találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen srácok, hol találtok magatoknak párt? Létezik még egyáltalán hasonló lány?

Figyelt kérdés

A srácról:

19 éves

belső: nem partyarc, nem dohányzik, ritkán iszik, csendesebb, visszafogottabb, nincs sok barátja. Mindennél többre értékelné a párjával a közös sétát, együttlétet, mozizást, filmezést, strandolást. A srác gyengéd, de ugyanakkor ki tud állni magáért, talpraesett, sokat tapasztalt a világból, kicsit hangulatember, nem szereti a tömeget, fontosak neki a belső értékek. Nem löki a dumát állandóan, de el lehet vele beszélgetni és hülyülni. Néha szomorkásnak tűnik, de igyekszik pozitívan gondolkodni, és egyes szituációkban, bizonyos emberek társaságában nagyon nyitott és oldott. Mindig a középúton próbál lavírozni az életben, nem szereti a szélsőségeket. A srác nem elvont, csak a vele kapcsolatban állók láthatják furának, őt vagy szeretik vagy egyáltalán nem csípik.


külső: ad a megjelenésére, de nem divatb*zi, és az ilyen típusú emberek társaságát kerüli. 185 cm magas, vékony, barna hajú és szemű. Jóképűnek mondott.


Szóval egy ilyen belső és külső adottságokkal rendelkező srácra szerintetek rátalálhat még a szerelem? A srác tudja, hogy ismerkedni kéne bulikban, de oda nem igazán jár, mert tudja, hogy a hasonló lányok sem mennek el. Szóval merre vagytok hasonló lányok? Ez a típus létezik egyáltalán?


Ide nem illő kommentekre, és "hagyjuk már a nyavalygást ember és változzál meg" típusú hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, az ilyen emberekkel amúgy is minden nap találkozhatok.


Hasonló lányok és fiúk írjatok ide kommentet, hogy léteztek-e egyáltalán! Hol ismerkedtek, ill megtaláltátok-e már a hasonló párotokat?


2012. ápr. 15. 14:39
 71/94 anonim ***** válasza:
De sok csaj lett hirtelen :O
2012. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
Ne tagadd, kaptál privit bőven erre ;) A kérdésedre én is csak a nagy átlaghoz tudok csatlakozni: ugyan ilyen vagyok, csak 2 méter fölött :) Mit jelent az hogy sokat tapasztalt?
2012. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
Így, késői kommentelőként, nem tudom, hogy lett-e bármi is ebből a találkozóból, de ha még van rá lehetőség, szívesen csatlakoznék.
2012. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 avellana ***** válasza:

Te biztos, hogy ember vagy? :D

Viccen kívül, örülök, hogy ilyen férfiúk is élnek a világon! Mindenkire rátalálhat a szerelem, nincs törvénybe iktatva, hogy bizonyos embertípusok a közelébe sem járhatnak az ilyesfajta emócióknak.

Hol ismerkedhetnél? Szerintem akárhol. Ha látsz egy számodra vonzó nőt, menj oda! Légy diszkrét és határozott! Ha lepattint, lépj tovább!

Sok sikert! :))

2012. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
100%

A csoporthoz egy egyszerű megoldás:

- aki szeretne csatlakozni írjon neked priviben

- megbeszélitek és felveszed ismerősnek facebookon

- most már hozzá lehet adni a csoporthoz

2012. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


"...Aki komolyabban gondolkodik az átlagnál, nem egy k..., lehet, hogy kicsit visszafogott, eljár bulizni, de nem issza le magát részegre, nem dohányzik, kedves, figyelmes, jól nevelt, vannak céljai az életben, tanul ...

2012. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok! És remélem, hogy találok egyszer egy hasonló pasit! 21/l
2012. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
Itt, viccen kívül :D és ő lesz a feleségem:)
2012. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:

hallod mintha én lennék.. bár nem iszok néha sem.. meg nem csak 172 centi vagyok..és csak 17.. remélem te is rocker vagy..vagy hasonló.. és nekem is ez a bajom.. nincs egy normális csaj sem..én suliban próbálkozom.. még te is jársz.. szóval.. hajrá..

osztályban?

évfolyamon?

vagy baráti körből nem tud bemutatni egyik ismerősöd sem senkinek?

és .. zene alapján válassz nőt..olyankor mindig ott van az a mentőmellény.. mert azt mondtad nem nagy dumás vagy..

pl.. most jött ki az xy új száma.. tök f4sza..

bár nálam a dumálás az mindig megy.. néha sok is xD

na de.. fel a fejjel.. és hajrá..


fiatalabb sorstársad :D

17/F

2012. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:

Szinte mindenbe egyezünk :D Kivéve a kort: 14/F.


Egyébként, rá-e találhat a szerelem? Miért ne?

2012. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!