Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24-25-26 éves egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-25-26 éves egyedülálló pasik! Miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 14:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
28%

Egy hónap együtt járás után erkölcstelennek számít lefeküdni egy 25 éves pasival? Te jó ég, akkor én erkölcstelen vagyok... Nem mintha bánnám, szerintem 1 hónap alatt lehessen már idáig eljutni ennyi idősen... nem szüzességről, és első szexről beszélünk, mire kell várni? na mindegy, nyilván egyedül vagyok a véleményemmel...

Lány, 24

2009. okt. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
73%

00:10

Rohadtul igazad van, 24-25 évesen, jusson már el odáig egy lány, hogy tudja mit akar, és ne filózzon rajta, hogy helyes-e lefeküdni egy hónap együtt lét után...

2009. okt. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

A lányok vagy eltűnnek, ha elhívom őket randira, vagy nem jön be a randi.

Általában foglalt, aki tetszene.

Buliban, társaságban csendes vagyok, nem várják meg az emberek, míg kifejtem a gondolataimat, így marginalizálódok.

Ja, és egy hónapig se várnék a szexre, akkor már gyanús lenne, hogy nincs akkora libidója, mint nekem. Pláne, ha az erotikusan túlfűtött udvarlásomat kéne állnia. :)

26F

2009. okt. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
62%
17:02-es....hogy is van ez? olyan 20-22 éves csajra vágysz, aki még életvidám és nem "kiégett", ahogy te fogalmaztál és ilyen hozzáállással érje be veled, egy unalmas de megbízható fószerral...
2009. okt. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok ennyit tudok. de hogy a nők miért csak a cukcsi emós bzikra buknak ezt nem fogom fel.

A másik meg aki a balhésakat és a verekedőseket meg iszákosakat szereti. Csak én nem kellek senkinek mert én ezek nélkül unalmas vagyok.

2009. okt. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
miért kéne pár? van sok olyan 40-50 éves ember aki még büszke is rá hogy sose volt felesége, gyereke-neki ne dirigáljon senki. Mert ennyi évvel a háta mögött már tud úgy beszélni, hogy tudja hogy mennek a dolgok- nem akar megváltoztatni senkit,nem akarja hogy bárki dirigáljon neki. Márpedig a nagy házasság és párkapcsolattal járó fene nagy szerelem minidig odalyukad ki, hogy a egyik félnek nem tetszik amit a másik csinál .meg sem érti miért csinálja úgy, miért nem máshogy,miért nem máskor - szóval ez a birtoklás-ami a "szerelem" nagy hibája :) lehet hogy mindez olyan mintha kiégtem volna így 25 évesen, de nem :) volt pár rövid kapcsolatom...és mindig elég is volt belőle annyi mert nem voltam képes senkiért se annyira rajongani hogy 2 hét után ne lett volna pont elég belőle :B én nem eszem magam ezen, a nőket ismerve valaki egyszer úgyis elfogja kapni a tököm-csak idő kérdése :P mert amúgy mindemellett igaz ami igaz...nem jó az embernek egyedül :) 25f
2009. okt. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

befogadnék a Szívembe egy egyedül álló 24 éves fiatal embert...


17/L

2009. okt. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

02:17!

Annyira igazad van...mintha csak én írtam volna!

Pont így vagyok én is.

Aki nem iszik az nem jó fej, mert nem rókázza le a cipőjét??!

2009. okt. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
45%

Kedves 6:52-es, és mit kezdenél vele a szívedben 17 évesen?:) 7 év azért elég nagy korkülönbség eme időszakban, eltérő világlátás, eltérő igények...


Egy 24 éves fiatalember :P

2009. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Kell neki, hogy furikázzák kocsival, meg hogy villoghasson vele a bnői előtt
2009. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!