Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24-25-26 éves egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-25-26 éves egyedülálló pasik! Miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 14:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Mert sosem kellettem senkinek. 24 vagyok.
2010. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Mert eddig mindig úgy gondoltam, hogy számomra egy kapcsolat költségei (különös tekitettel az alternatív költségre) meghaladnák a belőle várható hasznokat. Ez nem azt jelenti, hogy egyébként egyáltalán nem érdeklődnék a nők iránt, és természetesen egy előnyös ajánlatra mindig nyitott vagyok. 23/F
2010. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Utolsónak: a szerelem nem üzlet b*zmeg, várjál még egy kicsit inkább...
2010. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Utolsó: válaszod elég nagy fokú ignoranciára utal a párkapcsolatok közgazdaságtani elméletének területén. Olvass Gary Beckert!
2010. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Egyrészt azért mert szeretek egyedül lenni,és sosem igényeltem sem komoly barátnő,sem családos élet jelenlétét az életemben. Szex persze érdekel,de csak fizetős szinten elégnek tartom a dolgot,én ennyivel is bőven beérem. Másrészt pedig nem tudom elviselni a kudarcélményeket, így is tíz év óta eddzek mint egy állat,csak hogy meglegyen az önbecsülésem, nem zavarodtam meg hogy ezt egy pillanat alatt leromboljam azzal,hogy valami olcsó kis rüffke elutasítson. Jól elvagyok egyedül,fizetősök meg sosem utasítanak el, az biztonságérzetet ad. Másrészt meg társas együttélésre alkalmatlan vagyok, kényszeres is természetesen.
2010. szept. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!