Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24-25-26 éves egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-25-26 éves egyedülálló pasik! Miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 14:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Kedves 8:25! Úgy gondolom, hogy kitudnám elégíteni egy 24 éves fiatal ember igényeit minden téren, ugyanis szellemileg (és testileg is)fejlettebb vagyok a kortársaimnál.


17 éves kisasszony :D

2009. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

13:01, akkor gyere, költözz ide, dolgozz, fizesd a rezsi felét! És persze minden nap szex. :)

Aztán gondoltam elmegyünk együtt dolgozni külföldre, milyen idegen nyelven beszélsz, és milyen végzettséged van?

Ja bocs, én már 26 vagyok. :)

2009. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
17:35, szerinted milyen végzettsége lehet egy 17 éves lánynak? Még gimnáziumba járok, 11. évfolyamba. Angolul megtudom értetni magam, makogok egy keveset németül, olaszul és spanyolul is. Te? :D
2009. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

A 26 év nálam a legfelső határ :D


17/L

2009. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

18:04, az angolokkal jól elvagyok, a németek útba tudnak igazítani. (Bár a múltkor az orrunk előtt lévő éttermet nem tudta megmutatni. :))

Nem kétlem, hogy szellemi és testi partnere tudnál lenni akárkinek, de a korodból és az iskolázottságodból fakadnak olyan dolgok, amik akadályt jelenthetnek egyes esetekben.

Persze ezek leküzdésére ott van a szerelem. :)

26F

2009. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
18:32, egyet értek veled. :) Mi is lenne a szerelem nélkül??? :D
2009. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%

2. oldal 00:02-es, te hány éves vagy kiscsíra?Mondd már, szerinted manapság csodaszámba megy, hogy 20-22 évesen netán 1 havi kézenfogás után már valami többet is akarna az ember egy értelmes lánytól, meg fordítva?

vagy te ennyire hülye vagy, hogy úgy értelmezted hogy nyilván olyat keresek aki a házasságig halogatná a dolgot? Az szar ügy mert én viszont olyat nem tervezet egyáltalán.

Homokozó 2 sarokkal arrább, húzhatsz a pics@ba

2009. okt. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

meg alatta párral 02:45-ös, mert mi olyan hihetetlen hogy valaki még képes nem félredugogatni, nem balhézik otthon seggrészegen, nem egyszavas aha a válasz mikor felveti a párja hogy valamit kitalálhatnának hétvégére.

De te nyugodtan elhúzhatsz olyan mellé aki hiányzik, sz@rok bele, utána lehet ide jönni sírni hogy jajj de szemét pasim van, miért csinálje ezt meg azt? Pedig én még szerizem is ráadásul! Jahh persze, meg a k..anyád...

2009. okt. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
jáj de imádom mikor valaki arra veri itt a nyálát hogy hány éves....mintha bárki tehetne róla hogy épp annyi amennyi...
2009. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

07:34-esnek, aki a homokozóba küldött:

34 évesen inkább már a gyerekeim homokoznak, azok közül is csak a 3. meg a 4.

Hogy nem tűnt fel neked, hogy a tartós, egymás mellett egy életen át kitartó boldog kapcsolatok (van ilyen, nekem ilyen van 15 éve)nem egy hónapi ismeretségből születnek? Időd sincs megszeretni azt a lányt, akit ágyba viszel,de ahogy látom, ez nem is szándékod. Jó, hogy nem akarsz házasodni, ahhoz szeretet, önfeláldozás, hűség kellenek, amiket te nem szándékozol gyakorolni. Így lemaradsz a legnagyobb örömökről is. Te ezt választottad, a te bajod, OK.

2009. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!