Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megvert a barátom 100%,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megvert a barátom 100%, hogy nem szeret, igaz?

Figyelt kérdés
Elég csúnyán megvert a barátom(nem első eset, de eddig a legdurvább), azért mert számon kértem valamivel kapcsolatban, nem teljesen volt józan. Másnap mintha mi sem történt volna, bocsánatkérés nélkül jó pofizott, én egy deka megbánást nem láttam rajta. Szerintetek is ott kéne hagynom?
2013. okt. 28. 11:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
3%

Önérzetes nő, nem tűrheti el még szavak szintjén sem a súlyos sértéseket, nemhogy a fizikai bántalmazást.


Kérdés, hogy lehetsz-e önérzetes nő, tudsz-e barátod nélkül önállóan boldogulni (kellően csinos, iskolázott, munkahellyel, megtakarításokkal rendelkező nő vagy) v. pedig kénytelen vagy magadat neki alárendelni, mert ő tart el. Attól hogy megver még szerethet, de ilyent normális, jellemes férfi nem tesz, ilyen férfi mellett csak akkor legyél, ha érzed, hogy jobbat nem kaphatsz.

2013. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem az első eset de te még vele vagy? Hogy őszinte legyek valahogy nem tudok együtt érezni veled... De biztos piszkosul szerelmes beléd.

Soha nem fogom megérteni, hogy lehetnek ennyire idióták a nők és kérdezik, hogy mi a bajom velük... szánalmas.

2013. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeret. A kutyáját is szeretheti attol, hogy néha jokat rug bele.
2013. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
szerethet csak idegbeteg szegény
2013. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Na cicuskám ,kell még domináns alfahím pasi? Tessék drágaságom, you wanted it, you got it. Lehet örülni a férfiistenednek akit választottál.

Úgy kellett, megérdemelted amit kaptál.

2013. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
4%
Megérdemelted. Te választottad , választhattál volna szerényebb kifinomultabb pasit is, de az a magadfajták szerint NEM FÉRFI. Ne hagyd ott ,mert te is olyan típusú nő lehetsz, aki igényli ezt a fajta "törődést" (különben már az elsőnél otthagytad volna:D)
2013. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mi ez a sok negatív, degradáló és alpári hozzászólás?

Nem hallottatok még a társfüggőség nevű jelenségről?

2013. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

15:04, ő akart domináns alfahímet, és hajtotta el az összes rendes, őszinte, becsületes pasast a friendzónába, nem? Hát de.

Akkor most igya meg szépen a levét is, amit kap az mind az övé legyen.

2013. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18:

és ezt te honnan tudod? Ismered őt személyesen?


Vagy ilyen sok lány lekoptatott már téged, hogy ennyire érzékenyen érint ez a kérdéskör? Képzeld engem is mégis képes vagyok méltósággal kezelni a dolgot...

2013. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem akartam semmilyen dominans alfahimet. Egyszeruen jol eltudta magat adni, soha nem gondoltam volna az elejen, hogy ilyenre kepes. Mivel engem otthon edesapam is rendszeresen vert, eloadta, hogy vele milyen boldog leszek es kiegyensulyozott. Es mivel mostanra en hulye megszerettem nem tudom elengedni..
2013. okt. 28. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!