Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig barátnőmhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig barátnőmhöz mennek oda buliba?

Figyelt kérdés
Igazából már észre vettem hogyha buliba megyek vele, mindig hozzá mennek oda,átlagos lánynak nevezném,sosem voltam irigy másokra most sem,mindig örültem más boldogsagainak. Csak ilyenkor mindig megkérdőjelezem magamba? Vajon hozzám miért nem? Veletek volt már ilyen?
dec. 26. 20:11
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
89%
Először is leírhatnád, hogy te hogyan nézel ki, és ő hogyan néz ki. Így nem tudom, hogy miért őhozzá mennek oda inkább.
dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nagyon szép és lehet kirívóbban öltözik, akár a kisugárzása nagyon vonzó.
dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
3%

Ne stresszelj rajta, én mindig jobban szerettem a kicsit csúnyácskább lányokat, akit mindenki elutasít.

Sokkal jobb veletek kefélni.

dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nyitottabbak tűnik, megközelíthetőbbnek, vagy jobb a stílusa. Szerintem egy buliban nagyon ritkán múlik ez valódi szépségen, annyira rosszak a fények, sok a smink, sokkal jobban számít a mozgás, testbeszéd, kisugárzás.
dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg te vagy a csúnyább kettőtok közül, igy ha meglátnak egymás mellett ő még szebbnek tűnik te pedig még csúnyábbnak. Ez egy régi módszer.
dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
79%
Írd már le, hogy te hogyan nézel ki és ő hogyan, csak így tudunk épkézláb választ adni. :)
dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
91%
Általában ilyenkor mindig csak annyi külömbség van, hogy megközelíthetőbb. Keresi a szemkontaktust, mosolyog, nyitott testbeszéd. Bár azt furcsálom, hogy a wingman-ek, nem foglalnak le téged addig. Én nem egy barátnőm szedtem fel így, hogy haverom kinézte azt akit akar, én meg addig lefoglaltam a többit, egyértelmű játék volt a csajok számára is, de így valahogy a barátnő nem hesegette el haverom egyből, meg nem lett senki se gyertyatartó. Na és sokszor csak ketten voltak és akkor ők is kettesbe kerültek meg mi is és ezekből sokszor lett randi később. Nem tudom, hogy a többiek, hogy szokták ezt, de nekünk ez a játékunk, és nem hiszem, hogy csak mi csináljuk így.
dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Ő szőke vékonyabb alkat laza smink,én Fekete kissé teltebb,erősebb smink.
dec. 26. 21:05
 9/52 A kérdező kommentje:
Ő nem valami bőbeszédű és táncolni se nagyon szeret,én jobban szeretek táncolni.
dec. 26. 21:07
 10/52 anonim ***** válasza:
92%

Hát akkor nyilván te is látod mi a gond. Nemértem hogy akkor minek irtad ki?

Dobj le 20 Kg-ot és lehet sikered lesz neked is.Nem olyan nehéz abba hagyni a zabálást.

dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!