Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig barátnőmhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig barátnőmhöz mennek oda buliba?

Figyelt kérdés
Igazából már észre vettem hogyha buliba megyek vele, mindig hozzá mennek oda,átlagos lánynak nevezném,sosem voltam irigy másokra most sem,mindig örültem más boldogsagainak. Csak ilyenkor mindig megkérdőjelezem magamba? Vajon hozzám miért nem? Veletek volt már ilyen?
dec. 26. 20:11
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Nem egy mázsa vagyok.
dec. 26. 21:10
 12/52 anonim ***** válasza:
89%
Nem azért, de én is előbb mennék oda ahhoz, akin kevesebb a smink.
dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Hány kg a barátnőd és mennyi vagy te?
dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
Most őszinten ezek számítanak,igen rohadtul kár volt ki írni a kérdést mert a sok nyomorult így jön azzal hogy csúnya és kövér vagyok,miközben azt sem tudják kivagyok. Valószínű azért mennek hozzá mert szőke és ők mindig is előnyben voltak,jobban észre veszik őket. Felesleges a másik mocsokolódása,rasszizmus.
dec. 26. 21:14
 15/52 A kérdező kommentje:
A kérdést pedig azért tettem volna fel hogy mas is járt-e esetleg így.
dec. 26. 21:16
 16/52 anonim ***** válasza:
65%

Feltettél egy kérdést, hogy miért a barátnőd-höz mennek oda én most elmondom neked

Saját tapasztalataim alapján ,ha van 2 átlagos lány,az egyik mondjuk 50kg a másik meg 80kg akkor hiddel bármilyen haja lehet nem a 80kg os hoz fogok oda menni.

Ugyan úgy ahogy te sem egy 160cm es barna hajú fiu hoz fogsz oda menni,ha

választhatsz hanem egy bármilyen hajszínű 190+os hoz


"Valószínű azért mennek hozzá mert szőke és ők mindig is előnyben voltak"


Igen biztos azért amit mondasz.. :D

dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Én semmilyen fiúhoz nem megyek,mert a fiúnak kell lépni kezdjük ott! De hagyjuk is mindegy úgy sem értik meg amit mondok..
dec. 26. 21:25
 18/52 A kérdező kommentje:
Ez a 80kg-os sztory meg akkora egy baromság ember hogy még ilyet nem is hallottam. És szerinted akik 100kg felül vannak nem 80 és sármos férfi ismerkedik vele,mert nem egy ilyen van akkor az hogy van? Van mondjuk aki nem ezeket nézi amit te mondasz.
dec. 26. 21:28
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj fogyni,de akkor felejtsd el azt ,hogy "fiúnak kell lépni kezdjük ott!"

Senki nem fog oda menni hozzád amig a barátnőd fele olyan vékony. :D

dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
86%

na mutass csak egy példát,hogy egy 100kg os csaj-al olyan pasi van együtt akinek lenne lehetőségé akár egy Normális csinos 50kg-os csajnál is. :DD hát sirok komolyan.

Az írásodból tekintve elég fiatal vagy ,de idővel majd te is átlátod, hogy működnek a dolgok.

dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!