Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig barátnőmhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig barátnőmhöz mennek oda buliba?

Figyelt kérdés
Igazából már észre vettem hogyha buliba megyek vele, mindig hozzá mennek oda,átlagos lánynak nevezném,sosem voltam irigy másokra most sem,mindig örültem más boldogsagainak. Csak ilyenkor mindig megkérdőjelezem magamba? Vajon hozzám miért nem? Veletek volt már ilyen?
dec. 26. 20:11
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%

Bátyja

küldöl

belekötöl

phu ember


figyelmedbe ajánlanám.

[link]

dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
85%
dik Szerintem itt senkinek semmi baja a romákkal ,de nyilván csak a magam nevében tudok beszélni csaje
dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Írd le hol lakol,meg lássuk kinek van ekkora arca.
dec. 26. 22:06
 44/52 anonim ***** válasza:
91%
Miért mi lesz? átjössz megenni kaját a hűtőből? vagy nem is értem (:
dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Mit dikkezel,még játsza magát,fogalmad sincs a roma szóval ember,mégis mindig azzal jössz. Előjött az éned,nem is ismersz.
dec. 26. 22:07
 46/52 anonim ***** válasza:
82%

dik more Te biztos, hogy nö vagy? Nem fér a fejembe ,hogy egy nőnek hogy lehet ilyen undoritó szavajárása. Látatlanban is hányingerem van tőled.

Nem nekem kell emberkedned more,hanem a mérlegnek ,hogy amikor rá állsz akkor ne 3 számjegyet láss csaje.

dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
68%
Lassan fordító fog kelleni hogy el tudjam olvasni a kérdező kommentjeit xd
dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
Rajtad drága,mert annyira fogyaték vagy hogy nem értesz semmit hogy bolondulj,meg csak tudjam meg hol lakol. Annyira gerinctelen vagy nem mered leírni mert fosol. De pofa az van a senkiházinak😂
dec. 26. 22:20
 49/52 anonim ***** válasza:
84%
Na ird le hol lakolsz és indulunk enyingröl a tesvéreimmel more hát ne idegeljémánki
dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Budapest. XI. Kerület várlak pusza😘
dec. 26. 22:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!