Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig barátnőmhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig barátnőmhöz mennek oda buliba?

Figyelt kérdés
Igazából már észre vettem hogyha buliba megyek vele, mindig hozzá mennek oda,átlagos lánynak nevezném,sosem voltam irigy másokra most sem,mindig örültem más boldogsagainak. Csak ilyenkor mindig megkérdőjelezem magamba? Vajon hozzám miért nem? Veletek volt már ilyen?
dec. 26. 20:11
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Mindegy hogy néz ki valaki mindig a férfinak kell kezdeményezni,te felejtsd el azt hogy majd minden nő megy a férfihoz. 80kg meg kezdjük az még nem is kövér kissé telt,de a kövértől messze van. Nagyon nem vagy tisztábba a dolgokkal. Neked meg le kéne szállnod arról a lóról,nagyon magasan vagy.
dec. 26. 21:32
 22/52 A kérdező kommentje:
Az írásomból te mindent megállapítasz? Mert mi vagy te tudós? Ember,azt sem tudod kivagyok de te itt 2 sor válaszból megállapítottad hogy én egy ronda kinézetű senki vagyok. Veled nem kis problémák lehetnek.
dec. 26. 21:35
 23/52 A kérdező kommentje:
Mutatok néz meg pár színészt aki úgy van. Vagy filmben is,utcán nem egy van hidd el.
dec. 26. 21:39
 24/52 anonim ***** válasza:
80%

"te felejtsd el azt hogy majd minden nő megy a férfihoz"


Ezt senki nem mondta, csak mivel a szövegértésed is olyan gyatra mint a hozzá állásod, gondolom nem tudtad értelmezni, hogy amit írtam,az egy példa volt.


"80kg meg kezdjük az még nem is kövér kissé telt,de a kövértől messze van."


Átlag 165cm hez 80kg igazad van az nem kövér hanem inkább dagadt.

el kell fogadni, hogy nem biztos, hogy megéri annyit zabálni.


"Nagyon nem vagy tisztábba a dolgokkal. Neked meg le kéne szállnod arról a lóról,nagyon magasan vagy."


Teljesen igazad van. nekem aztán ebből semmi hasznom, nem is értem miért próbálkozok. egyél tovább és nézd ahogy mindenki a barátnődhöz megy oda te bohóc :D

dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
83%
Tehát nagyok? 👀
dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudod hogy kivagyok,jelzem és nem 160 vagyok,ez mindegy is. Képzeld nem zabálok,normálisan eszek. Bohóc,most árultad el magad igen pontosan ez vagy🤣🤣 nem bírom emberek értitek🤣 egy nőre olyat mondd hogy bohóc,hallod én szégyenemben elsüllyednék te nyomorult,magadból indulsz ki. Leszarom..lehet utalni tesó🤣😘
dec. 26. 21:43
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azért mennek hozzá mert szőke és ők mindig is előnyben voltak,jobban észre veszik őket.
dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Ez valóban idióta,nem is láttott még sosem de ő elkövez dagatnak. 171 cm 76kg gratula tesó👏
dec. 26. 21:52
 29/52 A kérdező kommentje:
29:Énis így gondolom
dec. 26. 21:53
 30/52 anonim ***** válasza:
73%
Olyan undorító mikor egy "nö" tesó-zik ne haragudj de egyáltalán nem nőies. gondolom a szórakozóhelyen kinyitod a szádat és ömlik a proli telepi lerugott c stilus
dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!