Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig barátnőmhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig barátnőmhöz mennek oda buliba?

Figyelt kérdés
Igazából már észre vettem hogyha buliba megyek vele, mindig hozzá mennek oda,átlagos lánynak nevezném,sosem voltam irigy másokra most sem,mindig örültem más boldogsagainak. Csak ilyenkor mindig megkérdőjelezem magamba? Vajon hozzám miért nem? Veletek volt már ilyen?
dec. 26. 20:11
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
31. te tényleg ennyire suta vagy, hogy még az iróniát sem érted?
dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
84%
#31: konkrétan a saját válaszodból másoltam ki, minek kérdezted, ha amúgy is tudod a kérdésedre a választ?
dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
32: Te csak hagyjad magadat a rasszista dumáddal,mivan már nem tudsz mibe kötni így belekötöl a szavakba phu ember nálad nagy gondok vannak.
dec. 26. 21:56
 34/52 anonim ***** válasza:
86%

uhh 76kg szerintem csak fogyj egy kicsit. Vagy ne mozogj azzal a barátnőddel aki vékonyabb tőled,énis inkább hozzá mennék oda


27/F

dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
75%

#35

igy már mindent értek ezt a 2 sort olvasva össze állt a fejemben a kép.

Ha hozzád nem is mennek oda majd a báttyád meglátogat este. :DDD

dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Bátyja,te írtad le akkor legarább írnád oda idézőjelet te vagy a barom,mert még arra se voltál képes.
dec. 26. 21:59
 37/52 anonim ***** válasza:
87%
#34: remélem tisztában vagy vele, hogy amíg nem kezdted el, hogy bármilyen negatív kommentre rögtön rasszistázol, addig nem jöttünk rá, hogy kisebbségi vagy
dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Ennyire nincs életed,hogy kamu válaszokat küldöl. Ihja😂
dec. 26. 22:01
 39/52 anonim ***** válasza:
91%
Csak elő bukkan az igazi éned more.
dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Mi bajod romákkal te nyomorék? Szégyen gyalázat vagy,már egyből ezzel kell jönni? Te írtad te nyomorult még neked áll feljebb?
dec. 26. 22:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!