Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 42 éves gyermektelen férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves gyermektelen férfiként kezdenél egy 44 éves nővel, ha te még gyereket akarsz?

Figyelt kérdés

jan. 27. 20:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
43%
Ha a nő hajlandó szülni.
jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azon sok múlik, hogy a nő szeretne-e szülni.
jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
Nincs gyereke. De 44 évesen lehet még egyáltalán?
jan. 27. 20:50
 4/63 anonim ***** válasza:
91%
1-es és kérdező: Mo-on 45 éves korig engedélyezett a saját petesejtes lombik, külföldön a legtöbb országban 50-ig a donorpetesejtes. Most ismerkednek meg. Számolgass.
jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
65%
A fiatalabb nőkről honnan tudod, hogy szülnének neked gyereket, 44 éves minimum leszel ha oda kerülne sor, bár még több. Szerinted melyik épeszű nő szülne 44+ éves férfinak gyereket? És ezt nem rosszból írom hanem, hogy felébredj, szerintem el vagy tájolódva nagyon, igazából lekéstél már az utódnemzésről.
jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
5-egy férfi 50 évesen is tud gyereket nemzeni.
jan. 27. 20:54
 7/63 anonim ***** válasza:
77%

4-es vagyok: kérdező - természetes úton kb. kizárt. Előfordul néha egy-egy spontán terhesség ennyi idősen vagy még idősebben, de ilyenkor a legtöbb nőnél már kezdődik a menopauza vagy pre-menopauza, sem a petesejtek mennyisége, sem minősége nem megfelelő.


A többit leírtam fent. A kora miatt a saját petesejtes lombik Mo-on már nem fér bele az időbe, esetleg külföldön sikerülhet saját vagy donor petesejtes lombik, de erre semmi garancia nincs, rengeteg mindentől függ.

jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
92%
4-es és 7-es vagyok: az 5-ösre reagálva. Kérdező: egyrészt a spermiumok minősége is romlik, bár valóban egy férfi esetében általában könnyebb idősebb korban is a gyermenemzés. Abban viszont igaza van az 5-ösnek, hogy egy fiatalabb, 30-35 éves, nemzőképes nő nem feltételnül akar egy 44 évessel családot alapítani, bár annak is meg vannak az előnyei adott esetben.
jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
Aa, de szar ez! Végre egy nő, akivel tetszünk egymásnak és látszólag ő is akarja a dolgot. És basszus, most valasszak a gyerek és közte?
jan. 27. 20:58
 10/63 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván egyértelmű, hogy a kérdésre nem a válasz. Elméletben egy harmincas nőt válassz.

Gyakorlatban meg egyértelmű, hogy te sem anyagilag, sem fizikailag nem vagy olyan állapotban, hogy fiatal csajt találj, aki még szülne neked.

A késői apaság viszont a felső kategória lehetősége. Mint Molnár Áron a médiaszemélyiség, akinek 50 évesen lett gyereke. Fiatalos, jó megjelenésű, vagány, energikus, és persze tele van pénzzel.

Te mennyire felelsz meg ennek a leírásnak?

jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!