Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 42 éves gyermektelen férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves gyermektelen férfiként kezdenél egy 44 éves nővel, ha te még gyereket akarsz?

Figyelt kérdés

jan. 27. 20:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
88%
Azért ha neked mindenáron a gyerek a cél, nem maga a kapcsolat, akkor semmilyen nővel ne kezdj inkább. Egy fiatalabb nőnél sincs semmi garancia arra, hogy képes szülni. Én személyesen két olyan párt ismerek, ahol minden létező beavatkozással próbálkoztak (külföldön is), de a nő nem tudta kihordani a terhességeket, pedig elég fiatalon kezdtek el próbálkozni. 8-10 vetélés után adták fel. De: mindkét pár esetében a férfi a nővel maradt. Mert szerette. Az egyik pár azóta örökbefogadott két gyereket. A másik egyelőre letett a további küzdelemről, majd kiderül, hogyan tovább. Viszont a kapcsolatuk nagyon megerősödött. Ezek a nők pedig legalább tényleg biztosak lehetnek abban, hogy nem csak egy élő inkubátorként tekintenek rájuk, hanem társként - jóban-rosszban.
jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
86%
#21! És akkor honnan lesz gyereke, ha nem kezd nővel?🤣 Ez egy paradoxon. Szép dolog a szerelem, de ne essünk túlzásokba. Amíg nem is ismeri a potenciális párt, nyilván nem szerelmes. Persze, hogy olyat keres, akitől lehet gyereke, ha gyereket akar. Ez nem zárja ki, hogy bele is szeressen abba a nőbe, akiről tudja, hogy nagy valószínűséggel lehet gyereke.
jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
65%
20# tessék pl az első találat: [link] annyiban tévedtem, hogy ez 50 százalék, ez valami urban legend, hogy egy férfi akárhány évesen képes gyereket nemzeni. Vannak persze, akik igen, de a legtöbbünk 50 felett már ugyanúgy terméketlen, mint a nők.
jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
0%
Látom, a 20-as kommentemet jól lehúztátok, pedig Al Pacinónak nem okozott gondot 83 évesen összerittyenteni még egy gyereket 😂. Mondjuk őt még nyilván nem a mai metroszexuális fából faragták, az tény 😂.
jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
84%
24# az még az orosz rulettnél is durvább, hogy a 80 pluszos pasik kb 10 százaléka termékeny max, az egészséges gyerek esélye meg kb elenyésző. Sokra megy a gyerekkel, ha fel sem tudja nevelni, vagy tizenéves korában beüt az utódnál valami mentális gond. Mármint ha ő az apa egyáltalán, és nem mondjuk a csaj fodrásza pl.
jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
0%
Barátság extrákkal, vagy simán szex lehet. Mást nem tudok elképzelni. De nem vagyok még 42
jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
71%
24: a huszas kommented konkrétan azt mutatja, hogy nem figyeltél oda a bioszórán, de még a google sem a barátod. Keress rá a férfiklimaxra és a férfiak termékenységére.
jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
16%

#25: Ide is kérném a linket a 10%-ról! ;) Nem azért, én elhiszem, hogy lehet a dologban valami, de ha valaki pontos százalékokat írogat, akkor adjon már meg valami forrást, mert a "szerintem", "az úgy érzem" meg a "kb. ennyi lehet" az ilyen kijelentésekhez elég kevés...


(Amúgy nem hinném, hogy Al Pacino lett volna annyira pancser, hogy nem bizonyosodik meg róla, hogy övé a gyerek, nem pedig a fodrászé, mielőtt nyilvánvalóan ráhagy majd pár millió dollárt...)

jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
0%
27: Szerintem jobb vagyok bioszból (is), mint itt sokan.
jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
33%
A férfiak 90% -a még 60 évesen is SIMÁN tud gyereket csinálni. Az egészségeseknek meg 100% -a
jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!