Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 42 éves gyermektelen férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves gyermektelen férfiként kezdenél egy 44 éves nővel, ha te még gyereket akarsz?

Figyelt kérdés

jan. 27. 20:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem kezdenék kapcsolatot. Megértem és elfogadom, hogy vele már ez vagy nagyon necces lenne, vagy össze sem jöhetne, így inkább bele se kezdenék. Mindenkinek jobb lenne ez így. Neki még több ideje marad egy olyan kapcsolatra, ahol a férfi nem akar gyereket, nekem meg vagy összejön egy pár évvel fiatalabb (nem 20 éves!!!) nővel egy kapcsolat vagy maradok egyedül. Senkinek nincs fegyver tartva a fejéhez, hogy márpedig 40 felett mindenáron kapcsolatba kell lenni.
jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
51-tehat vagy fiatalabb, vagy egyedül?
jan. 28. 16:55
 53/63 anonim ***** válasza:
65%
Így van. Nincs semmi bajom azokkal a kapcsolatokkal, ahol nincs gyerek, de én nem ilyet szeretnék.
jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha a nő is benne van a gyerekben, akkor hajrá, lehet próbálkozni. Én nem látok ebbe semmi furát. 50 alatt még bőven lehet utódot nemzeni. Felette is, csak nehezebb jóval.
jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
53%

"Viszont még mindig kérdés, hogy miért a férfi korát gondolják sokan fontosnak, mikor igazából a nő kora sokkal inkább mérvadó?"


Mert a nők korának fontosságával mindenki tisztában van. A nő hordja ki, és ő lesz az elsődleges szülő. Aki nagybetűs SZÜLŐ, ANYA, APA, az ezt pont azzal bizonyítja, hogy 40 felett nem vállal már gyereket. De mondhatod ezt a státuszszimbólumokat hajkurászó férfiaknak.

jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
55%

[link]


The researchers found ASD prevalence was 66% higher in children born to fathers aged older than 50 and 28% higher in children born to fathers in their 40s, compared with those born to fathers in their 20s.


Similarly, ASD prevalence among children born to mothers in their 40s was 15% higher, compared with children born to mothers in their 20s. However, ASD rates were also 18% higher among children born to teenage mothers.

jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
63%
Nekem aztán édesmindegy, hogy mi mikor váll gyereket, de azért érdemes azon elgondolkozni, hogy ha eddig nem sikerült egy működőképes párkapcsolatot sem kialakítanod, akkor talán annak kellene lennie a prioritásnak, és nem a szaporodásnak. A gyerek a jól működő kapcsolatot is megtépázza, ráadásul nem életcél, hanem csak egy átutazó vendég az életetekben, amihez ideális esetben egy TÁRS kell, akivel végigcsináljátok. Ha neked a szaporodóképesség a prioritás a párválasztásnál, és nem az, hogy neked tud-e társad lenni, akkor inkább ne pazarold egyikőtök idejét sem, én sem szívesen ismerkednék olyannal, aki elsősorban a potenciális inkubátort látja bennem, de nyilván tele van a társkereső piac olyanokkal, akik alig várják, hogy valakinek lebabázhassanak, akár rövid ismeretség után is! Hajrá!
jan. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

#56: Ha nem haragszol, google barátunk segitségével leforditottam a cikkből egy másik részletet és neked is javaslom ezt, mivel ez egy alapvetően magyar nyelvű oldal. Tehát:


"A szerzők elismerik, hogy tanulmányaik számos korlátot szabnak. Hiányoznak az információk olyan változókról, amelyek befolyásolhatják az eredményeket, mint például a szülői pszichiátriai anamnézis, és megfigyeléses vizsgálatként nem tudja kizárni a szülői életkorral összefüggő tényezőket – például a születési súlyt és a szülészeti szövődményeket –, amelyek hozzájárulnak az eredmények.


„Bár a szülő életkora az autizmus kockázati tényezője” – teszi hozzá Dr. Sandin –, fontos emlékezni arra, hogy összességében az idősebb vagy fiatalabb szülőktől született gyermekek többsége normálisan fejlődik.


Korábban a Medical News Today beszámolt egy tanulmányról, amely megállapította, hogy az anyai terhességi diabetes mellitus az ASD fokozott kockázatával jár."


Bár nem vagyok kutató, de hozzáteszem, hogy pl. egy fiatal, egészséges anya esetében is negatívan befolyásolja az anya és a születendő gyerek várható élethosszát, ha terhesség közben az anyára rázuhan egy aszteroida. És ebben 100 százalékig biztos vagyok.

jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

55: "Aki nagybetűs SZÜLŐ, ANYA, APA, az ezt pont azzal bizonyítja, hogy 40 felett nem vállal már gyereket. "

Óriási tévedés. A nagybetűs szülő azzal bizonyít, hogy felelősségteljes döntéseket hoz. 40 felett gyakoribb a kockázat? Puff neki. Vannak, szűrővizsgálatok mindkét nemre. Ha ezek azt mutatják, hogy 45 évesen valaki még simán lehet anya, vagy 50 évesen apa, akkor hajrá. 73-78 év a várható élettartam? Honnan tudjam, hogy megérem, vagy azt, hogy nem leszek még 100 évesen is relatívan aktív? Honnan tudhatja az a 25 éves fiatal szülő, hogy 2 év múlva nem lesz halálos beteg, vagy nem kap hirtelen szívrohamot? Nem lehet folyamatosan pesszimistának lenni. Óvatosnak igen és kell is, de a kettő nem ugyanaz.

jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%
45: Nézzük egy másik oldalról. Rengeteg fiatal panaszkodik azért, mert szinte lehetetlen ma nulláról elindulni azt életben. Ha tegyük fel 45 évesek voltak a szülei mikor született és az átlagnak számító 75 évig élnek, akkor 30 lesz, mire egyedül marad. Már dolgozik, talán némi pénzt tudott is félretenni és ott az örökölt családi ház vagy lakás, esetleg egy kis szülői megtakarítás is éppen addigra, mire aktuálissá válik a családalapítás. Nem kell CSOK, nem kell hitel, sokkal kötetlenebbül és szabadabban teheti meg, mint aki nulláról indul és be kell vállalnia több évtizedes adósságot, ha akar valamit.
jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!