Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves fiatalemberként, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves fiatalemberként, úgy hogy még soha csók sem volt, sőt még szex sem egyetlen nővel sem, folyamatos az elutasítás is, így érdemes elmenni prostihoz, hogy még csókolózni sem tudok, nem fog virnyogni magában?

Figyelt kérdés
Vagy várjak még a csodára, hogy hátha a 100. nő nem utasít el? Sajnos barátom sincs, hogy néha együtt lemennénk valahová szórakozni, egyedül meg annyira nem szeretek elmászkálni. Megfigyeltem, hogy ha több pasi van, akkor még a nők is máshogy néznek ránk, ha egyedül, akkor meg a kutya sem.
2014. márc. 23. 18:50
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
"értelme"
2014. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

szerintem fontos tapasztalat lehetne neked. megcsókolni nem hiszem, hogy megcsókolna! és feltételezem, hogy jobban kínban vannak attól, mikor tiszteletlenül bánnak velük, mint mikor te bénázol. lehet, hogy megváltozna a viselkedésed, hogy más minőségbe léptél.

persze mivel fontos, igényes nőt keresnék, és rászánnám a pénzt.

nő vagyok, és remélem, senki nem ért félre. ennyi a jótanácsom. hogy ne evickélj még évekig ugyanabban.

2014. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
68%

De a húsvér nőt, szeretgetni akarod, hozzábújni stb.

Gondolom.

Azt meg az egyszeri prosti nem fogja engedni, ha csak nem találsz barátnőélményeset, de az meg gondolom még drágább.

2014. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Csak az zavar, hogy utolsó pasiknak is van már párjuk, nekem meg 2 diplomával, kellő humorral, rendes állással semmi sem jött össze. De még csók sem? Eltoltak maguktól. Na itt hidaltam le.
2014. márc. 23. 19:05
 15/42 A kérdező kommentje:
40 ezret rászánnék egy jobb igényesebb, barátnő feelinges nőre.
2014. márc. 23. 19:06
 16/42 anonim ***** válasza:
61%
9 év alatt 70??9 év alatt?? tehát egy év alatt odamész 7.7 csajhoz kicsit jobban is probálkozhatnál
2014. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
27%
Rendelj Ázsiából feleséget. Most komolyan: tényleg van ilyen.
2014. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Alacsonyságra sem lehet fogni 177 centimmel. Nem értem. Valahogy megváltozott az igényük a mai nőknek. Eldeformálódtak, ízlésileg.
2014. márc. 23. 19:08
 19/42 anonim ***** válasza:

Miért nem jött össze eddig?

Félénk vagy, alacsony, kopasz?

Mik a hobbijaid?

Szórakozó helyekre egyáltalán nem jársz?

2014. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
10%
5 évvel vagyok nálad fiatalabb és velem is hasonló a helyzet. Van diplomám, állítólag vicces vagyok és jó fej stb. Csak én már szarok az egészre. Tündérmesék meg nincsenek csak ordas nagy véletlenek.
2014. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!