Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves fiatalemberként, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves fiatalemberként, úgy hogy még soha csók sem volt, sőt még szex sem egyetlen nővel sem, folyamatos az elutasítás is, így érdemes elmenni prostihoz, hogy még csókolózni sem tudok, nem fog virnyogni magában?

Figyelt kérdés
Vagy várjak még a csodára, hogy hátha a 100. nő nem utasít el? Sajnos barátom sincs, hogy néha együtt lemennénk valahová szórakozni, egyedül meg annyira nem szeretek elmászkálni. Megfigyeltem, hogy ha több pasi van, akkor még a nők is máshogy néznek ránk, ha egyedül, akkor meg a kutya sem.
2014. márc. 23. 18:50
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Olvassátok csak vissza, ugyanaz a kérdező :)

Mindig ezt kérdezi meg.

2014. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Kicsit szerintem jobban össze kéne szedned magad, csoda olyan nem lézetik.


Ha valamit szeretnél elérni azért tenni is kell.

Semmi baj nincs azzal, hogy átlagos vagy de azzal, hogy csendes azzal igen, ha csendes vagy senki nem fog felfigyelni rád.


Ha melozol menj el kolegákkal például.


Ha gondolod írj, személyi tanácsadó vagyok érd randi szervező, bármiben tudok segíteni írj nyugodtan

2014. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!