Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves fiatalemberként, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves fiatalemberként, úgy hogy még soha csók sem volt, sőt még szex sem egyetlen nővel sem, folyamatos az elutasítás is, így érdemes elmenni prostihoz, hogy még csókolózni sem tudok, nem fog virnyogni magában?

Figyelt kérdés
Vagy várjak még a csodára, hogy hátha a 100. nő nem utasít el? Sajnos barátom sincs, hogy néha együtt lemennénk valahová szórakozni, egyedül meg annyira nem szeretek elmászkálni. Megfigyeltem, hogy ha több pasi van, akkor még a nők is máshogy néznek ránk, ha egyedül, akkor meg a kutya sem.
2014. márc. 23. 18:50
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

,,9 év alatt 70??9 év alatt?? tehát egy év alatt odamész 7.7 csajhoz kicsit jobban is probálkozhatnál"


Múltkor írták nekem, hogy ő már 5 nőhöz ment oda 7 év alatt és még azt is soknak tartotta. Igaz abból az 5 ből 2 a párja lett. De ha egyszer nem adnak jeleket? Akkor nem tudok csak olyanhoz odamenni, aki adja a jelet. Meg a mai nők valahogy fals jeleket adnak, volt olyan is, hogy mosolygott, mutogatott. Aztán párja volt. Agyam elhajintom.

2014. márc. 23. 19:10
 22/42 A kérdező kommentje:
Kopaszodom, de én vagy 50 kopasz huszonéves pasit ismerek és ebből 40 van is párja. Nem ez lehet a gond, nem tudom.
2014. márc. 23. 19:11
 23/42 A kérdező kommentje:
Ezeket a tündérmeséket én sem hiszem, amik itt vannak és minden egyes kérdéshez odaírja 2-3 lány, hogy ne menj prostihoz, majd csak rád néz a szerencse és lesz párod (lányoknak lesz, mert ott mindig a pasi próbálkozik), hiszen minden pasival van párja valahol. Mindig ezt olvasom. Nem várom a sült galambot, mert ebben nem hiszek. De ha már a közeledést sem díjazzák, akkor gondok vannak velem is, de velük is.
2014. márc. 23. 19:13
 24/42 anonim ***** válasza:
10%

Figyu, valszeg te is vesztes termék vagy (ne sértődj meg, vagyunk jó páran) és ennyi.

Az én főnököm egy 30-as félkopasz, bambafejű, köcsög, de jó nője van, saját vállalkozása mert amúgy nyertes típus, csak a szüleitől rondaság géneket örökölt és nem lett egy Adonisz.

2014. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Nem érzem magamat rondának, láttam rusnyább srácot nővel. A főnököd lehet rondább, mégis van párja. Valahogy azt érzem, hogy jókor kell lenni jó időben, de hogy 71 szer rossz időben lenni? Ez több, mint furcsa.,
2014. márc. 23. 19:17
 26/42 A kérdező kommentje:
Szerintem olyan nincs, hogy ,,vesztes" termék, mert mindenki a saját sikereinek a kovácsa. Ha valaki tesz érte, hogy ne legyen vesztes, akkor nem lesz az. Bár eddig már összetörtem magamat azt is igaz, és egyáltalán nem lettem sikeresebb, talán több empátia kellene hölgyeim.
2014. márc. 23. 19:18
 27/42 A kérdező kommentje:
Az roppantul tud fájni, ha a kis nyálas tizenéves fiúkkal vannak a szép lányok, nekem meg egy átlagos sem jut.
2014. márc. 23. 19:20
 28/42 anonim ***** válasza:
59%
Nekem se megy semmi ami csajokkal kapcsolatos, csak én nem húztam 70 akárhányig, 3 éve 10-enakárhány után leálltam, mert ami nem megy az nem megy. Többnyire mindig csajokkal lógok, akikkel faszául elvagyok, de ha valaki tetszett azzal nem tudtam mit kezdeni és ennyi. Be kell látni ha valami nem megy és meg kell emészteni.
2014. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Ismét Pipacs2 nevű felhasználó siránkozásait halljuk :)

Minden másnap megkérdezed ugyanezt, mit vársz?

Szeretsz horgászni, sakkozni, 30 éves vagy de úgy érzed 40-nek nézel ki.


UI: Én vagyok akinek múltkor gyalázkodó levelet küldtél, csak arra nem számítottál, hogy kiírja a neved :)

2014. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a pipacs, valami növény. Ember meg nem lehet pipacs. Komolyabban válaszoljunk már, kérem.
2014. márc. 23. 19:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!